קורס אנגלית למתקדמים במכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר

המכללה למינהל

אהבת? שתף ב:

קורס אנגלית למתקדמים במכללה למינהל


מפתחים את השליטה באנגלית


קורס אנגלית למתקדמים שנערך במכללה למינהל שם דגש על פיתוח מיומנויות תקשורת בכתב ובעל פה בשפה האנגלית. בקורס זה יכולים מי ששולטים בשפה האנגלית וברצונם לפתח את כישורי השיחה והקריאה להרחיב את אוצר המילים ולפתח את המיומנויות הדרושות לניהול שיחות קולחות באנגלית. המסלול מתמקד בביטויים ומילים שנדרשים לתקשורת יעילה ושוטפת בשפה, כלים אלה יכולים לסייע למשתתפים בחיי היום יום, במסגרת עבודתם ולצורכים רבים נוספים.

 

היכן לומדים?


קורס אנגלית למתקדמים של המכללה למינהל מתקיים בכל שלוחות המכללה למינהל


תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים מפתחים את כישורי ההבעה בכתב ואת ההבעה בעל פה באנגלית. הם רוכשים מיומנויות מתקדמות לשימוש בשפה ומתרגלים הבנה של עקרונות דקדוקיים.


בתחילתו של הקורס הם מתוודעים לסוגי משפטים ולמילות קשר בשפה האנגלית ובהמשך מעמיקים במבנה משפטים כדי לאמץ עקרונות ניסוח נכונות. בהמשך, הם מתמקדים בשכלול והרחבה של מיומנויות הבנת הנקרא ולומדים לקרוא ולהבין טקסטים אקדמיים משלל תחומים, ברמות קושי משתנות.


נוסף על כך, הקורס מאפשר לפתח את כישורי השיחה והביטוי בעל פה באנגלית. המשתתפים שמים דגש על אוצר מילים הדרוש לתקשורת שוטפת וקולחת באנגלית ומכירים מילים וביטויים מתקדמים שאותם ניתן לשלב במהלך שיחות בשלל מצבים בחיי היום יום. הם מפתחים את הביטחון ויכולות הביטוי העצמיות כדי להגביר את שטף השיחה ולהגיע לשיחות קולחות ונכונות באנגלית.


מתכונת הלימוד


קורס אנגלית למתקדמים של המכללה למינהל נפרש על פני כ - 100 שעות לימוד אקדמיות. הקורס מחולק ל - 25 מפגשים אשר מתקיימים בשעות הערב אחת לשבוע, היקפו של כל מפגש הוא כ - 4 שעות לימוד.


השיעורים בקורס זה כוללים שלל תרגולים שדרכם המשתתפים יכולים לחזק את שליטתם באנגלית. הם מתרגלים שיחות בקבוצות עם עמיתיהם לקורס וכך מפתחים את אוצר המילים ואת יכולות הביטוי בעל פה. בסיומו של הקורס מתקיימת בחינה.


נושאי הלימוד


בין שלל הנושאים הנלמדים במהלך הקורס ניתן למנות את התחומים הבאים:

 

  • הבנת טקסטים
  • כללי דקדוק בדיבור
  • העשרת אוצר המילים
  • פיתוח מיומנויות שיחה
  • הבחנה בין עיקר לתפל   
  • מילות קישור
  • מבנה משפט
  • הבנת הנקרא
  • סוגי משפטים   
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בתחום לימודי השפות, המכללה למינהל מציעה קורסים נוספים ובהן קורס אנגלית למתחילים שמסייע להקנות מיומנויות בסיס באנגלית וקורס אנגלית עסקית שבו יכולים עובדים לגבש אוצר מילים יעיל למסגרות ארגוניות ולשיתופי פעולה עסקיים.


המכללה עורכת עוד שלל קורסים והכשרות, לרבות לימודי תעודה, לימודי הנדסאים ומסלולים לתואר ראשון שמתקיימים בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה. לימודי התעודה של המכללה נערכים בענפים מבוקשים והם מתמקדים בכלים ומיומנויות פרקטיות שיכולות לסייע למשתתפים להתקדם בתפקידם ולפתוח את הקריירה. חלק מן הקורסים מכינים לקראת מבחני גמר ממשלתיים שעורכים גורמים רשמיים, לצורך קבלת דיפלומה מוכרת. הקורסים משלבים תרגולים פרקטיים ופרויקטים מגוונים שיכולים לסייע לתלמידים לצבור ניסיון מעשי כבר במהלך הקורס וכך לצאת מוכנים יותר אל שוק העבודה.

 


תנאי קבלה


תכנית זו מתאימה לשולטים בשפה האנגלית אשר מעוניינים לשפר את שליטתם בשפה. במסגרת תנאי הקבלה לקורס על המועמדים לעבור מבחן מיון לבדיקת רמת השליטה שלהם באנגלית. מומלץ לפנות ישירות למוסד הלימודים כדי לקבל את המידע העדכני והמדויק ביותר לגבי תנאי קבלה.


תעודה


תעודת גמר מטעם המכללה למינהל מוענקת למשתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל חובותיהם. כדי לקבל את התעודה הם צריכים להיות נוכחים בלפחות 80 אחוזים מהשיעורים, להגיש את כל המטלות במהלך הקורס ולעבור את המבחן המסכם בסיומו.

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

מתוך פורום המכללה למינהל

קורס מטפלות סוג 2
שגית
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס ניהול רשתות?
רון אברהם
ללא תגובה
כמה עולה קורס יישומי מחשב
רבקה צורדקר
ללא תגובה
קורס רישוי בתיווך
מיכל
2 תגובות
מה תנאי ההרשמה לקורס מטפלות
יעל דבוש
1 תגובות
קורס מיסוי פנסיוני במכללה למינהל
אילנית גנימה
1 תגובות
מתי מתחיל קורס ccna?
דוד
ללא תגובה
מתי נפתחים לימודי רכש ולוגיסטיקה?
צחי הרוש
1 תגובות
קורס רכש מתקדם לבוגר קורס CPM
אני הרמן
1 תגובות
לימוד סוכן נדלן עם הסמכה מטעם משרד המשפטים
מיעאד נאסר
1 תגובות
קורס אופיס במכללה למינהל
עינב
2 תגובות
קורס מפתח אפליקציות בכיר MCPD.Net
חן
1 תגובות
קורס תומך מחשב בבאר שבע
להב רותי
1 תגובות
איזה לימודי תעודה וקורסים מתקיים במכללה למנהל?
אורנה גולן
1 תגובות
קורס שמאות לבעלי תואר ראשון
סיון
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם