קורס אנגלית למתחילים במכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר

המכללה למינהל

אהבת? שתף ב:

קורס אנגלית בסיסית למתחילים במכללה למינהל


יסודות בשפה בין לאומית


המעוניינים לרכוש מיומנויות יסוד בשפה האנגלית יכולים ללמוד בקורס אנגלית למתחילים שמתקיים במכללה למינהל. הקורס מסייע לתלמידיו לפתח כישורי שיחה וכתיבה שבהם ניתן להיעזר בשלל מצבים בחיי היום יום. הקורס שם דגש על היכרות עם מונחים מוכרים שמותאמים לשיחות יום יומיות והוא כולל תרגולים שונים שדרכם ניתן לחזק את השליטה בשפה ולפתח ביטחון בשיחה באנגלית.


היכן לומדים?


קורס אנגלית למתחילים מתקיים בכל שלוחות המכללה למינהל בפרישה ארצית

 


תכנית הלימודים


המסלול מתמקד בהקניה של מיומנויות יסוד לשיחה ולכתיבה בשפה האנגלית. במהלך המסלול המשתתפים מפתחים מיומנויות תקשורת יום יומיות באנגלית ולומדים לנהל שיחות בסיסיות, לקרוא טקסטים פשוטים ולכתוב טקסטים שונים.


בתחילת המסלול המשתתפים מכירים את האותיות באנגלית ומתוודעים לעקרונות ההגייה, לזמנים באנגלית ולמבנה של משפט בסיסי. בהמשך התכנית הם מרחיבים את אוצר המילים באנגלית ושמים דגש על מילים שבהן ניתן לעשות שימוש בתקשורת יום יומית שוטפת, במהלך שיחות משלל סוגים ומטרות. נוסף על כך, הם מפתחים מיומנויות קריאה והבנה בסיסית של טקסטים באנגלית.


מתכונת הלימוד


קורס אנגלית למתחילים של המכללה למינהל כולל כ - 80 שעות לימוד אקדמיות. הוא מתקיים במתכונת תכנית לימודי ערב לתעודה ומחולק ל - 20 מפגשים. השיעורים מתקיימים במהלך יומיים שבועיים, אורכו של כל מפגש הוא כ - 4 שעות לימוד. במהלך המפגשים מתקיימות הרצאות עיוניות לצד תרגולים מעשיים שבהם המשתתפים יכולים לצבור ניסיון פרקטי בשיחה בשפה האנגלית.


נושאי הלימוד


משתתפי קורס אנגלית למתחילים לומדים שלל נושאים, הנה כמה מהם:

 

  • צירופים והגייה נכונה
  • לימוד זמנים באנגלית
  • תקשורת יום יומית באנגלית
  • אותיות קריאה ואותיות ניקוד
  • מבנה משפט בשפה האנגלית   
  • הבנת הנקרא
  • אותיות ה - ABC
  • הרחבת אוצר מילים   
  • ועוד

 


על מוסד הלימוד


המכללה למינהל עורכת מגוון של תכניות ללימודי תעודה והיא מציעה קורסים בענפים כגון ניהול, חשבונאות, ביטוח, מזכירות ומינהל, שפות ומקצועות טיפוליים. הקורסים מתמקדים במיומנויות פרקטיות שנדרשות לעובדים בשוק העבודה של היום והם משלבים תרגולים מעשיים שדרכם ניתן לצבור ניסיון כבר במהלך הקורס. בתחום לימוד השפות, מתקיימים במכללה למינהל גם קורס אנגלית למתקדמים, שבו ניתן להרחיב את הידע והשליטה באנגלית; וקורס אנגלית עסקית שמתאים למעוניינים לפתח אוצר מילים באנגלית למסגרות עסקיות וארגוניות.


נוסף על כך, ניתן ללמוד בקורסים כגון קורס מנהל עסקים, קורס ניהול מערכות משרדיות, קורס סחר בינלאומי, קורס להכשרת סוכני ביטוח ועוד. המכללה עורכת גם מסלולים מגוונים ללימודי הנדסאים, שמכשירים את המשתתפים לקראת קריירה בתעשייה הטכנולוגית בתחומים כגון חשמל, בניין, תוכנה, סייבר וענפים נוספים. המסלולים מתקיימים בפיקוח של מה"ט והם מכינים את הסטודנטים לקראת מבחני ההסמכה הממשלתיים להנדסאים.


תנאי קבלה וקהל יעד


קורס זה מתאים למעוניינים ללמוד את השפה האנגלית ברמה בסיסית לצורכי תקשורת יום יומית בעל פה ובכתב. במסגרת תנאי הקבלה לתכנית זו על המועמדים לעבור מבדק מיון פנימי מטעם המכללה לצורך קביעת הרמה בשפה האנגלית. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת פרטים מלאים אודות תנאי הקבלה.


תעודה


למשתתפים שעומדים בכל דרישות הקורס ניתנת תעודת גמר מטעם המכללה למינהל. כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים להיות נוכחים בלפחות 80 אחוזים מן המפגשים, להגיש את כל המטלות לאורך הקורס ולעבור את המבחן המסכם שנערך בסיומו. בוגרי הקורס שמעוניינים להמשיך ולפתח את השליטה באנגלית יכולים להמשיך גם לקורס אנגלית למתקדמים שמתקיים במכללה, ובו מתוודעים לאוצר מילים מתקדם ולכישורי שיחה נרחבים יותר.

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

מתוך פורום המכללה למינהל

מתי מתחיל קורס ccna?
דוד
ללא תגובה
מתי נפתחים לימודי רכש ולוגיסטיקה?
צחי הרוש
1 תגובות
קורס רכש מתקדם לבוגר קורס CPM
אני הרמן
1 תגובות
לימוד סוכן נדלן עם הסמכה מטעם משרד המשפטים
מיעאד נאסר
1 תגובות
קורס אופיס במכללה למינהל
עינב
2 תגובות
קורס מפתח אפליקציות בכיר MCPD.Net
חן
1 תגובות
קורס תומך מחשב בבאר שבע
להב רותי
1 תגובות
איזה לימודי תעודה וקורסים מתקיים במכללה למנהל?
אורנה גולן
1 תגובות
קורס שמאות לבעלי תואר ראשון
סיון
1 תגובות
לימודי ייעוץ השקעות באילת
אורית דהן
1 תגובות
תנאי קבלה להנדסאי מכשור רפואי
נטלי פרייברט
1 תגובות
לימודי הבורסה ושוק ההון
אירן פחיל
1 תגובות
קורס הנהלת חשבונות סוג 3
טלי
1 תגובות
קורס מטפלות יום סוג 1
טטיאנה
1 תגובות
רישום לקורס משאבי אנוש
איריס
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם