קורס MCSE במכללה למינהל

המכללה למינהל

קורס מנהלי ומהנדסי רשתות תקשורת MCSE במכללה למינהל - קורס MSCE enterprise administrator

 

מסלול זה אינו פעיל, למסלולים נוספים של המכללה למינהל לחצו כאן


איכות ומקצועיות בהתקנת הרשתות


חברת מיקרוסופט מגדירה הסמכות רשמיות בתחום רשתות המחשבים, אחת מהן היא הסמכת MCSE שמתייחסת למקצועיות בניהול והתכנון של רשתות תקשורת. המעוניינים להשתלב בתחום טכני מבוקש בסביבת המחשבים וההייטק יכולים ללמוד בקורס ניהול והנדסת רשתות תקשורת MCSE שמתקיים במכללה למינהל. הקורס מעניק למשתתפיו ידע פרקטי וכלים להשתלבות בשלל סוגי ארגונים וחברות בתעשייה הטכנולוגית, ולעסוק בתכנון והתקנה של רשתות מחשבים בהתאם לצורכים של הארגון.


היכן לומדים?


קורס MCSE ניהול והנדסת רשתות תקשורת של המכללה למינהל מתקיים בשלוחות המכללה בעיר ירושלים.


תכנית הלימודים


במהלך קורס MCSE מקבלים כלים להקמתן של רשתות תקשורת מחשבים המבוססות על טכנולוגיית מיקרוסופט. המשתתפים לומדים על מכלול שלבי הקמתן של הרשתות, מהתכנון ועד לסיום ההקמה. כמו כן, הם מפתחים מיומנויות פרקטיות לאחזקה ולהטמעה של רשתות התקשורת בחברות והארגונים בתעשייה.


בתחילת הקורס המשתתפים לומדים כלים בתחזוקת חומרה במחשבים אישיים ולאחר מכן לומדים להתקין ולהגדיר את מערכות ההפעלה חלונות 7 ו - 8. כמו כן, הם מתוודעים למבנה ולתפקוד של רשתות מחשבים ובוחנים כיצד להתאים ולנהל את מערכות Microsoft Server ו - Windows Server. בהמשך נלמדים עקרונות ההטמעה של רשתות מחשבים מורכבות מסוגים שונים וכלים להתאמתם לצורכים הספציפיים של הארגון וליעדיו.

 


מתכונת הלימוד


קורס MCSE במכללה למינהל נפרש על פני כ - 400 שעות לימוד אקדמיות. המשתתפים יכולים לבחור בין מסלול ערב לתעודה לבין מסלול משולב, שבו מתקיימים שיעורים בערבים ובימי שישי פעמיים במהלך השבוע. היקפם של שני המסלולים הוא כ - 14 חודשים.
המשתתפים בקורס משתתפים בהרצאות עיוניות וכן בתרגולים מעשיים שבהם הם יכולים להכיר מקרוב את מיומנויות העבודה עם רשתות המחשבים בהתאם לנהלי מיקרוסופט. כמו כן, הקורס כולל הכנה לקראת מבחני ההסמכה של חברת מיקרוסופט להסמכתם של אנשי רשתות ותמיכה טכנית.


על מוסד הלימוד


במכללה למינהל מתקיימים עוד שלל קורסים בתחום התוכנה והמחשבים, מסלולים אלה מותאמים לדרישות המשק והם חושפים את המשתתפים לטכנולוגיות חדשות ולתהליכי עבודה בעולם ההייטק והטכנולוגיה. הם יכולים להתאים הן למי שמעוניינים לעשות את הצעדים הראשונים בתחום המחשבים והן לעובדים מנוסים יותר שמעוניינים לשכלל ולקדם את הכשרתם. בין הקורסים במחשבים שמתקיימים במכללה ניתן למצוא קורס MCSA למנהלי רשתות תקשורת, קורס מפתחי אפליקציות MCPD, קורס תחזוקת מחשבים ורשתות תקשורת, קורס טכנאי סמארטפונים, קורס בודקי תוכנה, קורס אוטוקאד ועוד מגוון הכשרות.


נוסף על כך, המכללה עורכת קורסים בנושאים כגון ניהול, מזכירות, ביטוח, חשמל, רכב וחשבונאות. הקורסים שמים דגש על הכלים הפרקטיים שנדרשים בשוק העבודה, חלקם מכינים את המשתתפים לקראת מבחני הסמכה ממשלתיים לקבלת תעודות מקצוע. כמו כן, ניתן ללמוד במכללה למינהל בתכניות להכשרת הנדסאים במקצועות כגון הנדסאי תוכנה, הנדסאי חשמל, הנדסאי תעשייה וניהול, הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים ועוד.


תנאי קבלה


המעוניינים להתקבל לתכנית זו נדרשים להיות בעלי יכולת הבנה וקריאה ברמה בסיסית באנגלית טכנית. מתאימים מוזמנים לראיון אישי שבו נבדקים הכישורים והזיקה לתחום ניהול הרשתות. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לקבלת המידע העדכני ביותר לגבי תנאי קבלה לקורס.


תעודה


משתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם המכללה למינהל. כמו כן, אחרי סיום הקורס הם יכולים לגשת לחמישה מבחנים חיצוניים שעורכת חברת מיקרוסופט העולמית להכשרת מנהלי ומהנדסי רשתות. מי שעוברים את חמשת המבחנים הללו מקבלים דיפלומת MCSE 2012 מטעם חברת מיקרוסופט. זוהי הסמכה בין לאומית שמכירה ביכולות הבוגרים כמנהלי ומהנדסי רשתות וציוד תקשורת של מיקרוסופט.

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

ssssssssss

מתוך פורום המכללה למינהל

קבלה לקורס ניהול ועיצוב אירועים
לוטם דרעי
ללא תגובה
קורס למטפלות סוג 2
רוז
ללא תגובה
האם יש קורס פוטושופ בבאר שבע?
אתי
ללא תגובה
קורס קרוב ללימודי הנהלת חשבונות
משה בן ארוש
ללא תגובה
התמחות שיווק הנדסאי תעשייה וניהול
עידן
ללא תגובה
האם יתקיימו היום לימודים במכללה למינהל חיפה?
ערערה
ללא תגובה
מתי נפתח קורס פיתוח?
מסטפא
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp