לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > הנדסאי > לימודי הנדסאי חשמל מסלול ערב

לימודי ערב הנדסאי חשמל


מחפש/ת מידע על לימודים? לימודי הנדסאי חשמל מסלול ערב? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
הנדסאי תעשייה וניהול
הנדסאי אלקטרוניקה
הנדסאי חשמל
כימיה תרופתית
הנדסאי חקלאות
הנדסאי עיצוב תעשייתי
הנדסאי בניין
הנדסאי מכשור רפואי
הנדסאי קירור ומיזוג אויר
הנדסאי סאונד וקול
 
 
תקשורת אינטראקטיבית
הנדסאי קולנוע וטלוויזיה
הנדסאי תקשורת חזותית
הנדסאי אנימציה והדמיה
הנדסאי פלסטיקה
הנדסאי רכב
הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית
הנדסאי מכשור ובקרה
הנדסאי סביבה
הנדסאי תוכנה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

לימודי ערב הנדסאי חשמל


המעוניינים לעבור הכשרה לתפקידי הנדסאי חשמל במתכונת נוחה יכולים למצוא שלל מוסדות המציעים לימודי הנדסאי חשמל בתכנית לימודי ערב. מסלולים אלה יכולים להתאים במיוחד לעובדים במשרה מלאה שמעוניינים לקדם את הקריירה ולקבל את הכלים הנדרשים להשתלבות כהנדסאים בתעשייה הטכנולוגית. המסלולים ללימודי ערב נפרשים על פני פרק זמן מעט ארוך יותר מתכניות לימודי היום במטרה להתאים ללוח הזמנים של אנשים עובדים. בדומה לתכניות לימודי היום, גם לימודי הערב מעניקים כלים מתקדמים בתחום הטכנולוגי שיכולים לקדם את הבוגרים לעבר קריירה משמעותית ומבוקשת בענף החשמל.


לימודי הנדסאי חשמל מסלול ערב


לימודי הנדסאי חשמל במסלול ערב מותאמים במיוחד לאנשים עובדים. היקף הלימודים במסלול לימודי ערב להנדסאים הוא לרוב כשלוש שנים. מספר השיעורים השבועיים משתנה ממוסד למוסד, החל מיומיים בשבוע ועד ארבעה ערבים בשבוע. במרבית המקרים מתקיימים שיעורים גם בימי שישי בבקרים.


לימודי ההנדסאים משלבים עשייה מעשית מרובה במטרה לחשוף את הסטודנטים לתהליכים בשטח כבר בזמן הלימודים. הם מתנסים בעבודה במעבדות בהן הם מכירים מכשור מתקדם ומתנסים בתכנון של מערכות למפעלים ולמבנים. חלק מן התכניות כוללות קורסים לתעודה שמאפשרים לסטודנטים להרחיב את סל הכלים המקצועי, הקורסים כוללים הכשרות בתחומים כגון ניהול פרויקטים, אנרגיה מתחדשת ותחומים נוספים.


לימודי הנדסאי חשמל מתמקדים בתהליכי התכנון והתחזוקה של מערכות אנרגיה המונעות על ידי חשמל בתעשייה. הסטודנטים לומדים על בקרים, מעגלים חשמליים ורכיבים אלקטרוניים משלל סוגים ובוחנים כיצד לטפל בתקלות ולדאוג לפעילות התקינה של המערכות. הלימודים גם שמים דגש על סוגיות הבטיחות בעבודה ובתקינה הנדרשת מהנדסאי חשמל בעת עבודתם.

 


מכללות הנדסאי חשמל לימודי ערב

 

 

  • הנדסאי חשמל במכללה למינהל - לימודי הנדסאי חשמל במכללה למינהל מתקיימים בשלוחות בערים - ירושלים, ראשון לציון, חיפה ואשדוד. היקפם של לימודי הערב הוא כשישה סמסטרים, הם נערכים במסלול משולב שבו מתקיימים שיעורים גם בימי שישי. הסטודנטים יכולים ללמוד במסלול מקוצר ללימודי הנדסת חשמל לתואר ראשון.

 

  • מכללת אתגר - לימודי הנדסאי חשמל מתקיימים בשלוחות מכללת אתגר בערים ירושלים, חיפה, תל אביב ובאר שבע. המסלול המשולב כולל שיעורים בערבים ובימי שישי וכמו כן מוצע מסלול בוקר שאורכו כשנתיים. מכללה זו מהווה יחידת סמך של הסתדרות ההנדסאים והטכנאים.

 

  • מכללת עתיד - למכללת עתיד שלוחות בפרישה ארצית, המכללה עורכת תכנית ערב ללימודי הנדסאי חשמל שבה מתקיימים שיעורים פעמיים במהלך השבוע. עוד מתקיימים במכללת עתיד לימודי ערב הנדסאי בניין, לימודי ערב הנדסאי תעשייה וניהול, לימודי ערב הנדסאי מכונות ועוד שלל מסלולים נוספים.

 

  • המכללה האקדמית ספיר - לימודי ערב בתכנית להנדסאי חשמל במכללה האקדמית ספיר, הממוקמת בשער הנגב, כוללים ארבעה ימי לימוד בשבוע שאחד מהם הוא יום שישי. הלימודים מתפרשים על פני שישה סמסטרים ואורכם הוא שלוש שנים.

 

  • הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה - בקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה, הממוקמת בתל אביב, מתקיימים לימודי הנדסאי חשמל גם בתכנית לימודי ערב. במכללה זו מתקיימות גם תכניות ללימודי הנדסאי בניין, לימודי הנדסאי מכונות, לימודי הנדסאי תוכנה, לימודי הנדסאי תעשייה וניהול ועוד.

 

  • הנדסאים באריאל - בהנדסאים באריאל אפשר ללמוד בתכנית הנדסאי חשמל משולבת לאנשים עובדים שבה מתקיימים שיעורים בשעות הערב. במסגרת הלימודים הסטודנטים מקבלים דיפלומת הנדסאים ורישוי הנדסאי חשמל וכן מקבלים דיפלומה בתחום האנרגיה המתחדשת. באפשרות הבוגרים להמשיך ללימודי הנדסאי חשמל במסגרת השלמה מהנדסאי למהנדס.

 

  • מכללות אורט - מכללות אורט מציעות תכנית הנדסאי חשמל במסלול משולב ללימודי ערב וימי שישי שאורכו שלוש שנים. הלימודים מתמקדים בהכשרת הסטודנטים לתכנון ותפעול של מערכות מתקדמות בתחום החשמל. במכללות אורט מתקיימות עוד שלל תכניות הנדסאים לצד לימודי טכנאי וקורסים לתעודה. ניתן ללמוד בשלוחות בערים כגון נתניה, כפר סבא, רחובות, ירושלים, כרמיאל ועוד.

 

הנדסאי חשמל לימודי ערב בבאר שבע


תושבי באר שבע והסביבה המעוניינים ללמוד סמוך למקום מגוריהם יכולים למצוא לימודי הנדסאי חשמל במתכונת ערב בשלוחת באר שבע של מכללת אתגר, במכללה הטכנולוגית באר שבע ובמוסדות נוספים. לרוב ישנה אפשרות בחירה בין תכנית הערב לבין מסלול בוקר.


המעוניינים בלימודי הנדסאי חשמל בתכנית ערב בערים נוספות בדרום יכולים לבחור מבין שלל מוסדות, כגון המכללה למינהל - שלוחת אשדוד, המכללה האקדמית ספיר - בית הספר להנדסאים ועוד.

 


הנדסאי חשמל לימודי ערב בצפון


בצפון הארץ פועלים מספר מוסדות לימוד המציעים לימודי הנדסאי חשמל בתכנית לימודי ערב. בין המוסדות הללו אפשר למצוא את המכללה למינהל - חיפה, מכללת אתגר שלוחת חיפה, מכללת עתיד בשלוחותיה בצפון ורשת המכללות אורט שגם היא מפעילה מספר שלוחות בצפון. חלק ממוסדות הלימוד ממוקמים בעיר חיפה ובקריות ואחרים בערים נוספות באזור הגליל.

 


הנדסאי חשמל לימודי ערב בירושלים - לימודי ערב הנדסאי חשמל בירושלים


המעוניינים בלימודי הנדסאי חשמל בערב בירושלים יכולים למצוא תכניות לימודים במכללה למינהל בירושלים, במכללת אתגר שלוחת ירושלים, במכללת אורט ובמוסדות נוספים. המוסדות הללו מפעילים שיתופי פעולה עם גופי תעשייה וארגונים עסקיים בירושלים ובסביבתה כדי לסייע לבוגרים בהשתלבות בתעשייה עם תום הלימודים.


בירושלים ניתן למצוא גם מוסדות המציעים לימודי הנדסאים לחרדים, בהם שלוחת ירושלים של המרכז החרדי להכשרה מקצועית שבה מתקיימים לימודי הנדסאי חשמל במסלול ערב בתכנית לגברים חרדים בלבד.

 


הנדסאי חשמל לימודי ערב במרכז


סטודנטים המתגוררים במרכז ומחפשים לימודי הנדסאי חשמל במתכונת ערב יכולים למצוא תכניות אלה בין היתר במכללה למינהל - ראשון לציון, במכללת אתגר שלוחת תל אביב, בקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה שבתל אביב, במכללת עתיד ועוד. רוב המוסדות פועלים בעיר תל אביב וחלקם בערים נוספות במרכז.

 


תנאי קבלה


תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי בניין במסלול ערב זהים לתנאי הקבלה בתכנית הבוקר. תנאי הקבלה מותאמים לדרישות מה"ט ובמסגרתם המועמדים נדרשים לתעודת בגרות מלאה או לבגרות חלקית המכילה ציון עובר במקצועות הבאים - בגרות במתמטיקה, בגרות באנגלית ובגרות בהבעה עברית.


נוסף על כך, יכולים להתקבל ללימודים גם בוגרי מכינה טכנולוגית להנדסאים או מכינה קדם אקדמית מוכרת. עבור מועמדים מעל גיל 35, תנאי הקבלה כוללים דרישה לסיום 12 שנות לימוד.

 


תעודה


סטודנטים שמשלימים בהצלחה את הלימודים מקבלים דיפלומת הנדסאי חשמל, שמקנה להם זכאות לחתימה ולתכנון של מתקנים עד 30X600 אמפר. כמו כן, הם מקבלים רישיון חשמלאי מוסמך עם סיום הלימודים ולאחר צבירת וותק מקצועי יכולים לשכלל את הרישיון. אחרי שנה של ניסיון באפשרותם לקבל רישיון חשמלאי ראשי ואחרי שנתיים נוספות רישיון חשמלאי הנדסאי.


קבלת הדיפלומות ורישיונות החשמל מותנית במעבר של מבחנים והשלמת כל חובות הלימודים. הסטודנטים צריכים לעבור מספר מבחנים חיצוניים שעורך מה"ט וכן להגיש בהצלחה את פרויקט הגמר.


הנדסאי חשמל דרושים


להנדסאי חשמל יש דרישה רבה למדיי בשוק העבודה, ניתן למצוא דרישה להנדסאי חשמל הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי. הם נדרשים לניהול פרויקטים בתחום החשמל ולעבודות תכנון, פיקוח וביצוע במפעלים, בחברת החשמל וכן כחלק מפרויקטים קבלניים.
חלק מן המשרות בתחום מתאימות גם לחסרי ניסיון אך רבות מהן מיועדות להנדסאים מנוסים, מה שיכול להתאים לבוגרי מסלול הערב שמגיעים עם ניסיון קודם בתעשייה בענף החשמל ובענפים טכניים משיקים.

 

רוצה לדעת יותר על לימודי הנדסאי חשמל מסלול ערב? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על לימודי הנדסאי חשמל מסלול ערב
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד לימודי הנדסאי חשמל מסלול ערב


המכללה הטכנולוגית באר שבע - לימודי הנדסאי חשמל מכללת אורט כפר סבא - לימודי הנדסאי חשמל
מכללת אורט הרמלין - לימודי הנדסאי חשמל מכללת עמל הישגים - לימודי הנדסאי חשמל
מכללת אורט קריית ביאליק - לימודי הנדסאי חשמל מכללת אורט ירושלים - לימודי הנדסאי חשמל
המכללה הטכנולוגית להנדסאים אורט בראודה - לימודי הנדסאי חשמל מכללת אתגר ירושלים - לימודי הנדסאי חשמל
מכללת אתגר חיפה - לימודי הנדסאי חשמל המכללה הטכנולוגית רופין - לימודי הנדסאי חשמל
הנדסאים בטכניון - לימודי הנדסאי חשמל
       


חוות דעת של סטודנטים: הנדסאי (433 חוות דעת)
התקבלו 433 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
שמואל,המכללה למינהל, הנדסאי בניין - המכללה למינהל, 10/05/2019
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהב הכול הצוות ההנהלה והתלמידים המוסד עצמו הוא סבבה לגמרה אבל ויש אבל זה קצט קשה ללמוד שיש לך חובות והמצב עם המשכורת הוא בטטה

על הקמפוס
הכול סבבה באמת רק שאם אתה רוצה לקנות משהו לאכול זה עולה לך עם משכנת למה זה תחנת דלק מתחת
מוחמד ,המכללה הטכנולוגית רופין, הנדסה אזרחית, 09/05/2019
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
שיטת הלימודים מעולה אבל יש קושה ללמוד ולעבוד כי יש מבחנים קשיים מאוד

על הקמפוס
האויירה טובה והסטודנטים טובים יש אוורה טובה והספרייה שקטה מאוד ויש אוורת לימודים
 
פורומים בתחום
פורום הנדסאים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
הנדסאי אדריכלות נוף - לימודי הנדסאים
לימודי הנדסאי ביוטכנולוגיה
לימודי הנדסאי מכונות, מחפש מקצוע?
האם כדאי לך ללמוד לתואר הנדסאי?
הנדסאים - לימודי ערב
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד להנדסאי
תל חי - הנדסאים
מכללת אשקלון - הנדסאים
טכניון - הנדסאים
המכללה למנהל - הנדסאים
אורט סינגאלובסקי - הנדסאי
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על לימודי הנדסאי חשמל מסלול ערב?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד הנדסאי
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
הנדסאי אדריכלות - עורך משנה (לפני 21 שעות, 36 דקות)
האם הנדסאי אדריכלות יכול להיות עורך משנה? (לפני 1 ימים, 17 שעות, 28 דקות)
הנדסאי חשמל עם עיוורון צבעים (לפני 4 ימים, 13 שעות, 53 דקות)
לימודי הנדסאי חשמל ועיוורן צבעים (לפני 4 ימים, 14 שעות, 5 דקות)
לימודי הנדסאי חשמלי עיוורון צבעים (לפני 8 ימים, 2 שעות, 11 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD