קורס ניהול רשתות MCSA במכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר

המכללה למינהל

אהבת? שתף ב:

קורס ניהול רשתות MCSA במכללה למינהל - קורס MCSA Administrator


ניהול יעיל בסביבת מיקרוסופט


הסמכת MCSA מתייחסת לשליטה בעקרונות ההתקנה והניהול של פתרונות תקשורת מחשבים. היא מתייחסת לסביבת העבודה של חברת התוכנה הבין לאומית Microsoft ולפתרונות כגון מאגרי מידע, תוכנות, אפליקציות ומערכות תקשורת מחשבים נוספות. תפקידם של מנהלים אלה הוא חשוב במערך התמיכה הטכנית בהייטק ובארגונים עסקיים, שכן מערכות התקשורת מאפשרות זרימה חופשית של נתונים עסקיים יקרי ערך עבור הארגון וכל פגיעה בהן יכולה להוביל לנזקים ולהפסדים כספיים עבור החברה. עובדי רשתות התקשורת נדרשים לספק פתרונות יעילים, מהירים ויצירתיים כדי לאפשר פעילות שיטפת ותקינה של הרשתות במערך הארגוני.


המכללה למינהל עורכת קורס ניהול רשתות תקשורת MCSA administrator. תכנית זו מעניקה למשתתפיה כלים להשתלבות כמנהלי רשתות בסביבת מיקרוסופט והיא מכינה אותם לקראת מבחני ההסמכה הבין לאומיים לקבלת הכרה מטעם חברת מיקרוסופט למנהלי רשתות. קורס זה מתקיים בפיקוח של משרד הכלכלה.

 

 

היכן לומדים?

 

קורס MCSA מתקיים בשלוחות המכללה למינהל בכל הארץ


תכנית הלימודים


במהלך המסלול המשתתפים מפתחים מיומנויות להקמה של רשתות תקשורת מחשבים המבוססות על טכנולוגיות חברת מיקרוסופט העולמית. הם מכירים את השלבים הנדרשים להפעלת רשתות אלה, החל מהתכנון ועד להקמתן בפועל. לאחר מכן, נלמדים תהליכי ההתקנה, האחזקה השוטפת וההטמעה של אותן רשתות בארגונים עסקיים משלל סוגים.


בתחילת התכנית הם מתוודעים לעקרונות יסוד בפעילות רשתות, לאחר מכן נלמדים תהליכי ההתקנה וההגדרה למערכות Microsoft Server 2012. בהמשך התכנית לומדים על ניהול של מערכות Windows Server ועל התקנה וניהול של Microsoft Exchange Server. נוסף על כך נלמדים עקרונות מתקדמים בניהול של שרתים ומערכות תקשורת מחשבים.


מתכונת הלימוד


קורס MCSA במכללה למינהל נפרש על פני כ - 228 שעות לימוד אקדמיות. המשתתפים יכולים לבחור בין קורס ערב לקורס משולב עם מפגשים בימי שישי. אורכה של התכנית הוא כ - 10 חודשים. היא משלבת שיעורים עיוניים עם תרגולים פרקטיים של מיומנויות ניהול הרשתות. הקורס מחולק למספר מודולים שבסיום כל אחד מהם מתקיים מבחן.


על מוסד הלימוד


במכללה למינהל ניתן ללמוד במגוון רחב של הכשרות בענפים שיש להם ביקוש בתעשייה. בתחום המחשבים, עורכת המכללה קורסים כגון קורס תחזוקת מחשבים אישיים, קורס אוטוקאד, קורס ניהול והנדסת רשתות תקשורת MCSE, קורס יישום הגנת סייבר, קורס פוטושופ, קורס פריוריטי, קורס טכנאי טלפונים סלולריים, קורס בדיקות תוכנה QA ועוד מבחר הכשרות. קורסים אלה מכינים את המשתתפים להשתלבות בהייטק וחלקם גם מעניקים להם דיפלומות מטעם חברות תוכנה בין לאומיות.


נוסף על המסלולים הללו, במכללה אפשר ללמוד בקורסים בניהול, קורסים בחשבונאות, קורסים בענפי הטיפול וקורסים בביטוח ובייעוץ השקעות. נוסף על כך, מוסד הלימוד מפעיל תכניות ללימודי הנדסאים המוכרות על ידי מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדעים. מתקיימות בו גם תכניות ללימודים אקדמיים לתואר ראשון מטעם האוניברסיטה הפתוחה, שבהן משולבים לימודי תעודה של המכללה למינהל.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס, על המועמדים לעבור מבחן קבלה. בוגרי קורס תחזוקת מחשבים אישיים פטורים מבחינה זו. המועמדים נדרשים להיות בעלי יכולות קריאה והבנה של אנגלית טכנית ברמה בסיסית. מתאימים עוברים גם ראיון אישי.


תעודה


בתום הקורס מתקיימות בחינות פנימיות מטעם המכללה למינהל ומטעם חברת מיקרוסופט. מי שעומדים בכל הדרישות בקורס מקבלים תעודת גמר מטעם המכללה ותעודה מטעם מיקרוסופט. כדי לקבל את הדיפלומות הללו הם צריכים להיות נוכחים ב - 80 אחוזים מהשיעורים, להגיש את כל הפרויקטים ולעבור את המבחנים הפנימיים בכל מודול. תעודת MCSA 2012 ניתנת לבוגרים שעוברים בהצלחה שלושה מבחני הסמכה של מיקרוסופט העולמית.

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

מתוך פורום המכללה למינהל

קורס מטפלות סוג 2
שגית
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס ניהול רשתות?
רון אברהם
ללא תגובה
כמה עולה קורס יישומי מחשב
רבקה צורדקר
ללא תגובה
קורס רישוי בתיווך
מיכל
2 תגובות
מה תנאי ההרשמה לקורס מטפלות
יעל דבוש
1 תגובות
קורס מיסוי פנסיוני במכללה למינהל
אילנית גנימה
1 תגובות
מתי מתחיל קורס ccna?
דוד
ללא תגובה
מתי נפתחים לימודי רכש ולוגיסטיקה?
צחי הרוש
1 תגובות
קורס רכש מתקדם לבוגר קורס CPM
אני הרמן
1 תגובות
לימוד סוכן נדלן עם הסמכה מטעם משרד המשפטים
מיעאד נאסר
1 תגובות
קורס אופיס במכללה למינהל
עינב
2 תגובות
קורס מפתח אפליקציות בכיר MCPD.Net
חן
1 תגובות
קורס תומך מחשב בבאר שבע
להב רותי
1 תגובות
איזה לימודי תעודה וקורסים מתקיים במכללה למנהל?
אורנה גולן
1 תגובות
קורס שמאות לבעלי תואר ראשון
סיון
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם