קורסי תכנות ומחשבים בהנדסאים בטכניון

טכניון - הנדסאים

אהבת? שתף ב:

קורסים בתחום התכנות והמחשבים - הנדסאים בטכניון


הנדסאים בטכניון עורכים קורסים מגוונים בתחום המחשבים והתכנות. מסלולים אלה חושפים את המשתתפים לשפות תוכנה ולתהליכי התכנון והפיתוח של יישומים וכן מאפשרים להם להכיר תוכנות שרטוט מוכרות בתעשייה. הקורסים מתאימים ברובם לבוגרי לימודי הנדסה או מקצועות מדעיים שמעוניינים לרכוש מיומנויות טכנולוגיות לצורכי פיתוח וייעול הקריירה.


מסלולי לימוד


בין הקורסים במחשבים והקורסים בתחום התכנות שניתן ללמוד בהנדסאים בטכניון נכללים -

 

 

  • קורס פייתון - קורס תכנות בשפת פייתון שמתקיים בהנדסאים בטכניון מתאים לבעלי רקע בתחום התכנות להכיר את השפה המבוקשת וללמוד כיצד לפתח באמצעותה מגוון יישומים. הוא מתאים, בין היתר, לבוגרי לימודי הנדסת תוכנה ולימודי הנדסת אלקטרוניקה. במהלך הקורס נלמדות שלל סוגי משימות שמתאפשרות בעבודה עם פייתון. הקורס נפרש על פני כ - 30 שעות לימוד והוא מחולק ל - 6 שיעורים.

 

  • קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד - מוסד הלימוד עורך קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד בשתי רמות - קורס למתחילים וקורס למתקדמים. היקפו של הקורס למתחילים הוא כ - 12 מפגשים, הקורס למתקדמים כולל כ - 5 מפגשים. הקורס למתחילים מיועד לבעלי ידע בתכנות שמעוניינים לקבל כלים בסיסיים לפיתוח אפליקציות, ואילו לקורס למתקדמים מתקבלים מועמדים בעלי שליטה בשפת JAVA. במהלך הקורסים נלמדים תהליכי הפיתוח של שלל סוגי אפליקציות, המשתתפים נחשפים לטכנולוגיות חומרה ותוכנה ולומדים על סביבות הפיתוח ועל האפשרויות העומדות בפני המפתחים. לקראת סיומם של הקורסים המשתתפים עורכים עבודה מסכמת בה הם יוצרים אפליקציה בהתאם לכלים הנלמדים.

 

  • קורס פריוריטי ERP - משתתפים בקורס פריוריטי של הנדסאים בטכניון לומדים לתפעל מערכות ERP ו - CRM. הם מכירים את המודולים השונים שנכללים במערכות הללו ומכירים כלים תיאורטיים ומעשיים בתחום הלוגיסטי. בין היתר, נלמדים מודולים בניהול מלאי, במכירות, ברכש, בניהול קשרי לקוחות במשאבי אנוש, בניהול משרד ובתחום הכספים. הקורס מתאים במיוחד למי שמייעדים עצמם להשתלבות בקריירה בתחומים כגון לוגיסטיקה, ניהול מחסנים, ניהול רכש וניהול הייצור. היקפה של ההכשרה הוא כ - 40 שעות לימוד, היא מחולקת ל - 10 מפגשים.

 

  • קורס אוטוקאד - קורס אוטוקאד מתמקד בלימוד שרטוט טכני ממוחשב בגרסתה העדכנית של התוכנה המוכרת AutoCAD. המשתתפים מכירים את סביבת העבודה בתוכנה ואת האפשרויות השונות שהיא מציעה לאנשי המקצוע במהלך הפרויקט. הקורס מיועד למהנדסים, לשרטטים ולאדריכלים שברשותם ניסיון קודם בשרטוט. היקפה של ההכשרה הוא כ - 90 שעות אקדמיות, השיעורים מתקיימים אחת לשבוע ובסך הכל כוללת ההכשרה כ - 22 שיעורים שבועיים.

 

  • קורס רוויט - הקורס מאפשר למשתתפיו ללמוד לעומק על עבודה עם תוכנת Revit Architecture. לאורך ההכשרה לומדים כיצד לתכנן ולשרטט באופן מקצועי במסגרת תהליכי תכנון רעיוני. נלמדים עקרונות בתכנון תלת ממדי והכנה של תכניות עבודה וכן נלמדים מושגים בהיתרי בנייה. המשתתפים לומדים על תהליכי ההדמיה של רכיבים כגון חלונות, דלתות, גגות, רצפות וקירות. המשתתפים לומדים לערוך את הגליונות לקראת הדפסה ולערוך ייבוא וייצוא של קבצים במסגרת פרויקטים אדריכליים. בקורס זה יכולים ללמוד אדריכלים, הנדסאי אדריכלות, אדריכלי פנים ושרטטים בעלי ניסיון מקצועי בתחום האדריכלות וידע בהפעלת מחשבים, שמעוניינים להכיר כלים מתקדמים לשדרוג תהליכי השרטוט. הקורס כולל כ - 76 שעות לימוד.


על הנדסאים בטכניון


הנדסאים בטכניון הוא מוסד להכשרה טכנולוגית שפועל בקריית הטכניון שבחיפה. מוסד הלימוד עורך קורסים שונים במקצועות טכנולוגיים והנדסיים מבוקשים, שמאפשרים למשתתפים בהם לרכוש כלים חשובים לקידום מקצועי. נוסף על הקורסים בתחום המחשבים ניתן ללמוד בקורסים להכשרת טכנאים ובקורסים בתחום העיצוב. בין המסלולים הנלמדים ניתן למצוא קורס חשמל מתח גבוה, קורס סקצ'אפ וקורס תוכנת 3D MAX.

מתוך פורום טכניון - הנדסאים

מתי נפתח קורס אוטוקאד?
מיכל
1 תגובות
מתי נפתח קורס אוטוקאד בטכניון?
עדי
1 תגובות
ניקוד מבחן כניסה הנדסאים טכניון
שחר
1 תגובות
שעות לימוד בהנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים
טאהא
ללא תגובה
קורס 3DMAX בבית הספר בהנדסאים בטכניון
לימור מדר
ללא תגובה
מכינה להנדסאים בטכניון חיפה
נירן
ללא תגובה
קבלת תעודת סיום ממכינה קדם הנדסאים בטכניון
סתנאי לאוז
ללא תגובה
האם תעודה בסיום הלימודים היא מהטכניון?
רוני
2 תגובות
מתי נפתח הקורס הקרוב במתח גבוה?
חליל הייב
ללא תגובה
איזה מסלולי הנדסאים קיימים בטכניון?
יעל שרון
1 תגובות
האם קיימים לימודי הנדסאי מכשור רפואי? בטכניון
שונמית
2 תגובות
האם ניתן לממש מלגת חייל משוחרר ללימודי הנדסאי חשמל בטכניון?
עידן חמזה
1 תגובות
האם כדאי לעשות בגרות 5 יחידות בפיזיקה דרך הצבא או באופן פרטי?
אפרת
1 תגובות
מבחן כניסה להנדסאי אדריכלות
יובל בן זקן
2 תגובות
קורס cnc בטכניון - האם קיים?
עמראן אחמד
1 תגובות
לכניסה לפורום