קורסי תכנות ומחשבים במרכז ללימודי חוץ במכללת סמי שמעון באר שבע ואשדוד

קורסי תכנות ומחשבים במרכז ללימודי חוץ במכללת סמי שמעון באר שבע ואשדוד

קורסים בתחום התכנות והמחשבים ב - SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון - המרכז ללימודי חוץ באר שבע ואשדוד


המרכז ללימודי חוץ של SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון מפעיל מגוון של מסלולי לימוד תעודה ובהם גם קורסים בתחום התכנות והמחשבים. מרבית מסלולי לימוד אלה מיועדים למהנדסים ולהנדסאים וכן לעוסקים בתחומים כגון אדריכלות ועיצוב. חלק מן המסלולים חושפים את המשתתפים לטכנולוגיות בתחומים כגון בקרה או סייבר, בעוד אחרים מאפשרים למשתתפים להכיר תוכנות להדמיה או לשרטוט ממוחשב.


מסלולי לימוד


בין קורסי התכנות והקורסים בתחום המחשבים שנלמדים במרכז ללימודי חוץ ב - SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעוןנכללים הקורסים הבאים:

 

 

  • קורס בודקי תוכנה - המרכז ללימודי חוץ עורך קורס בודקי תוכנה - Certified Quality Assurance. מסלול זה מתמקד הן בבדיקות ידניות והן בבדיקות אוטומטיות ומעניק למשתתפיו ידע בביצוע ותכנון של שלל תהליכי בדיקה. בין היתר, נלמדים עקרונות הבדיקה למוצרי מובייל, למוצרי ווב ולמערכות נוספות. נוסף על כך, הקורס מכין את המשתתפים לקראת מבחן ההסמכה הבין לאומי בבדיקות תוכנה ISTQB והוא כולל סימולציות ופתרון של בחינות עבר כדי לסייע להכנה לבחינה. היקפו של הקורס כ - 200 שעות והוא נפרש על פני כ - 5 חודשים. שיעורים מתקיימים בערבים וכן בימי שישי. המסלול מיועד למהנדסים, להנדסאים ולאנשי תוכנה שמעוניינים להשתלב בענף מבוקש בעולם ההייטק.

 

  • קורס בקרים מתוכנתים - קורס בקרים מתוכנתים מתמקד בציוד המקצועי של חברת סימנס העולמית. המשתתפים לומדים על תהליכי ההתקנה והתחזוקה של הבקרים וגם לומדים על תכנות המערכות ליישום בתהליכי הייצור בתעשייה. במהלך הקורס, שהיקפו הוא כ - 40 שעות, מתקיימים תרגולים פרקטיים שבהם מכירים מקרוב את הציוד המקצועי בעולם הבקרה וצוברים ניסיון בהפעלתו. לקורס יכולים להתקבל מועמדים בעלי ניסיון בתחום החשמל והאלקטרוניקה שברשותם הבנה במעגלי בקרה ובמחשבים.

 

  • קורס אוטוקאד AutoCAD - מהנדסים ואדריכלים שמעוניינים להרחיב את סל הכלים שברשותם יכולים ללמוד בקורס אוטוקאד של המרכז ללימודי חוץ. מסלול זה חושף בפני המשתתפים את שלל הכלים שבתוכנה ובמהלכו לומדים כיצד ליישם עקרונות אלה לייעול ולקידום של פרויקטים בתכנון. נלמדים עקרונות השרטוט בדו ממד ושיטות העבודה בתלת ממד. כמו כן הם לומדים כל כלים מתקדמים בתוכנה בעזרתם ניתן להתאים את ההדמיה לצורכים של הלקוחות. היקפו של הקורס כ - 10 מפגשים.

 

  • קורס אבטחת מידע וסייבר - המעוניינים להתמקצע בתחום הסייבר יכולים ללמוד בקורס אבטחת מידע וסייבר עם התמחות טכנולוגיות תקיפה. הקורס מותאם להנחיות מטה הסייבר הלאומי והוא מכין למבחנים בין לאומיים רשמיים של חברות מובילות כגון סיסקו, מיקרוסופט וצ'ק פוינט. לאורך ששת המודולים של הקורס נלמדות טכנולוגיות תקיפה והגנה מתקדמות תוך היכרות עם המוצרים החדשניים בשוק ותהליכי אבטחת המידע שמותאמים להם. בסיומו של הקורס מתקיימות בחינות להסמכות MCSA, CCNA ו - CCSE. הקורס כולל כ- 275 שעות אקדמיות והיקפו הוא כ - 7 חודשים. שיעורים מתקיימים במתכונת נוחה לאנשים עובדים והם נ ערכים בשעות הערב.

 

  • קורס תוכנת Revit - קורס רוויט שנערך במרכז ללימודי חוץ מתאים למהנדסים, למעצבים ולאדריכלים ומאפשר להם לרכוש מיומנויות שרטוט והדמיה. משתתפי הקורס לומדים על תהליכי יצירת שרטוטים שמותאמים לצורכי הפרויקט ועל הכלים המתקדמים שמציעה התוכנה למשתמשים. בקורס נכללים כ - 12 מפגשים, הם נערכים בשעות הערב במתכונת חד שבועית. המשתתפים לוקחים חלק בתרגילים מעשיים לצד השיעורים העיוניים, שבמהלכם הם מתנסים ביצירה של שרטוטים וכך צוברים ניסיון פרקטי בשימוש בתוכנה.


על מוסד הלימוד


המרכז ללימודי חוץ של SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון מציע שלל קורסים מקצועיים בתחומי הטכנולוגיה, הניהול והעיצוב. מסלולים אלה מותאמים במיוחד למהנדסים, להנדסאים ולעובדים בתחום הטכנולוגי שמעוניינים לקדם את הידע המקצועי שברשותם ולפתח את הקריירה. בין הקורסים הנוספים שנלמדים במוסד זה נכללים קורס מורשה נגישות, קורס סקצ'אפ וקורס שיווק דיגיטלי.

Whatsapp Whatsapp