קורסי ניהול בתל חי הנדסאים

תל חי הנדסאים
תל חי הנדסאים
תל חי הנדסאים
תל חי הנדסאים
תל חי הנדסאים

אהבת? שתף ב:

קורסים בתחום הניהול בתל חי הנדסאים - לימודי תעודה


מהם הכלים שיוצרים מנהל מוצלח? אילו מיומנויות דרושות למנהיגי ארגונים, מוסדות ומפעלים? בקורסים בתחום הניהול שואפים להקנות למשתתפים ידע ניהולי מתקדם מתוך תפישה כי ניתן בהחלט ללמוד כיצד להיות מנהלים איכותיים ולשכלל את סל המיומנויות הניהוליות. מדובר בקורסים שלרוב מיועדים לעובדים מנוסים בתחומם או למועמדים לתפקידים בכירים בארגון.


המעוניינים לפתח את הכלים הניהוליים שברשותם יכולים ללמוד בקורסי הניהול שמתקיימים בתל חי הנדסאים. מוסד הלימוד עורך הכשרות בתחומים כגון ניהול לוגיסטי, ניהול הפקות וענפי ניהול נוספים שמותאמים לדרישות המשק. הקורסים שמים דגש על הכלים הפרקטיים שנדרשים ממנהלים כדי לייעל תהליכים, לצמצם עלויות ולהוביל צוותי עובדים. מרבית הקורסים כוללים ביצוע של פרויקט גמר או עבודה מסכמת שמאפשרת לצבור ניסיון פרקטי ולתרגל את החומר הנלמד. בעזרת הידע הנלמד בקורסים הבוגרים יכולים לפתח עצמם מבחינה מקצועית, להתקדם במקומות העבודה הנוכחיים שלהם או להשתלב בתחום חדש ומבוקש.


מסלולי לימוד


תל חי הנדסאים עורכים קורסי ניהול בענפים כגון לוגיסטיקה, תעשייה ומדיה. בין קורסי הניהול אשר נלמדים בתל חי הנדסאים נכללים הקורסים הבאים:


קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה


משתתפים בקורס ניהול רכש לומדים בהרחבה על תהליכי רכש בארגונים בתעשייה. המשתתפים לומדים על סוגיות כלכליות, ניהוליות, לוגיסטיות ותפעוליות שנמצאות בין תחומי האחריות של מנהלים אלה. לאורך ההכשרה הם לומדים על שיטות ניהול יעילות למערכים לוגיסטיים, ארגונים עסקיים ומחסנים שבאמצעותן ניתן להגדיל רווחים. כמו כן, הם מכירים תוכנות מחשב מקצועיות שבהן משתמשים מנהלי רכש בתעשייה. היקפו של קורס זה הוא כ - 120 שעות לימוד אקדמיות והוא נערך במתכונת ערב שנוחה לשילוב עם עבודה.


קורס ניהול מחסן ממוחשב


קורס ניהול מחסן ממוחשב שמתקיים בתל חי הנדסאים עוסק גם בתחום הניהול הלוגיסטי והוא מקנה כלים לניהול מערכים לוגיסטיים מורכבים במפעלים ובארגונים. המשתתפים לומדים על תהליכים בשינוע, בהובלה ובניהול מלאי תוך היכרות עם אילוצים כלכליים ושיקולי זמן ומקום. מכלול הכלים הנלמדים במהלך הקורס מאפשר למשתתפיו לתכנן וליישם אסטרטגיה עבור חברות בתעשייה כדי להתמודד עם אתגרים בשטח ולייעל תהליכים. מדובר בקורס ערב, שהיקפו כ - 120 שעות ובו מבצעים פרויקט גמר לישום החומר הנלמד.

 

קורס ניהול והפקת אירועים


קורס ניהול והפקת אירועים של תל חי הנדסאים כולל כ - 200 שעות לימוד אקדמיות והוא נערך במתכונת קורס ערב. במהלכו לומדים על תהליכי ניהול וייזום לשלל סוגי אירועים. המשתתפים דנים בדרכים לתכנון תאורה, מולטימדיה, קונספט וסאונד במהלך האירוע וכן סוקרים דרכים לניהול ספקים יעיל. כמו כן, נרכשות מיומנויות שיווקיות החשובות למפיקי אירועים דרכן הם יכולים להתבלט ולמתג עצמם באופן מתקדם. לקראת סיומה של ההכשרה על המשתתפים לערוך פרויקט גמר שבו הם מתכננים אירועים מסחריים או פרטיים בהתאם לתהליכים ולכלים הנרכשים במהלך הקורס.


על מוסד הלימוד


תל חי הנדסאים היא מכללה טכנולוגית שבה מתקיימים מגוון מסלולי לימוד במקצועות מבוקשים. במכללה זו ניתן ללמוד במסלולי הנדסאי המוכרים על ידי מה"ט, בתחומי ההנדסה, העיצוב והתקשורת, או לחלופין בתכניות ללימודי תעודה. הקורסים השונים מתמקדים בענפים כגון תעשייה, עיצוב, מחשבים, לוגיסטיקה ואיכות והם מתמקדים בפן הפרקטי של המקצוע כדי לסייע לתלמידים בהשתלמותם בשוק העבודה. בין הקורסים הנוספים הנלמדים בתל חי הנדסאים ניתן למנות קורס הנדסת איכות, קורס שרטוט טכני, קורס מנהלי עבודה בבניין, קורס סייבר לתכניתנים ועוד. מוסד הלימוד מפעיל שיתופי פעולה עם חברות וארגונים במשק במטרה לסייע לסטודנטים מהמסלולים השונים להשתלב בתעסוקה עם סיום הלימודים וההכשרות בתפקידי מפתח.

עוד מסלולי לימוד - תל חי הנדסאים