קורסי תכנות ומחשבים בתל חי הנדסאים בצפון

קורסי תכנות ומחשבים בתל חי הנדסאים בצפון

קורסים בתכנות ומחשבים בתל חי הנדסאים - לימודי תעודה בצפון

 

המסלול אינו פעיל


תל חי הנדסאים עורכים מגוון של קורסים בתחום התכנות וקורסים בענפי המחשבים. מסלולים אלה ללימודי תעודה מאפשרים להכיר טכנולוגיות חדשות בתחומים אלה ולהיחשף לתהליכי עבודה בענפים כגון סייבר, אבטחת מידע, ייצור תעשייתי וחריטה וכרסום. הקורסים מותאמים לדרישות הטכנולוגיות העדכניות של התעשייה והם חושפים את המשתתפים לתרחישים וכלים אקטואליים במטרה להכין אותם לאתגרי המקצוע בהמשך דרכם.


מסלולי לימוד


הקורסים בתחום המחשבים ובתחום התכנות שמתקיימים בתל חי הנדסאים כוללים את המסלולים הבאים:

 

 

  • קורס CNC - קורס CNC של תל חי הנדסאים נפרש על פני כ - 220 שעות והוא מתמקד בתהליכי הפעלה של כרסומת ומחרטות. לאורך הקורס נלמדים תהליכי התכנות של המחרטות וכן נרכשים כלים טכנולוגיים להפעלתן ולהתמודדות עם תקלות וכשלים שונים לאורך תהליך הייצור. כמו כן, הם מכירים את שפות התוכנה שנדרשות למכונות שונות ומכירים תוכנות תיב"מ ליצירה של חלקים. לקראת סיום המסלול עורכים פרויקט גמר יישומי שבו מתרגלים את כל החומר הנלמד.

 

  • קורס בקרים מתוכנתים - משתתפי קורס בקרים מתוכנתים מכירים היבטים בתוכנה ובחומרה שנוגעים למערכות הבקרים המתקדמות. הם סוקרים סוגי ציוד שונים וכן מכירים מושגי יסוד בחשמל, במערכות ספרתיות ובאלקטרוניקה. כמו כן, הם לומדים על מושגים באוטומציה וממשק אדם מחשב וכך עוסקים בתהליכי השילוב של הבקרים בתעשייה וביתרונותיהם לייצור. בקורס זה נכללות כ - 130 שעות אקדמיות והוא מתקיים במסלול ערב שנוח לשילוב עם עבודה. הקורס כולל גם סימולציות שבהן מדמים התמודדות עם מצבים בתעשייה.

 

  • קורס אוטוקאד - קורס אוטוקאד של תל חי הנדסאים מאפשר למהנדסים ולעובדי תחום הבנייה להכיר את תוכנת השרטוט AutoCAD ואת שלל האפשרויות שהיא מציעה בפרויקט. הם לומדים ליצור הדמיות לסוגים שונים של פרויקטים ולהתאים את רכיבי ההדמייה לצורכי הלקוח. היקפו של קורס זה הוא כ - 84 שעות לימוד אקדמיות אשר משלבות תרגולים פרקטיים שבהם מכירי מקרוב את תהליכי השרטוט הממוחשב בעזרת התוכנה.

 

  • קורס טכניקות תקיפה - קורס טכניקות תקיפה HDE שמתקיים ביחידה ללימודי תעודה של תל חי הנדסאים מתמקד בתהליכי תקיפה על כל שלביהם והוא מתאים לעוסקים בתחום ההאקינג והסייבר. הקורס, אשר נפרש על פני כ - 20 מפגשים וכולל כ - 100 שעות לימוד, מקיף שלל טכניקות להגנה ולהתקפה לפלטפורמות ווב, אפליקציות, מובייל ו - Social engineering והוא מתייחס לתרחישי תקיפה עדכניים. דרך התרגולים הפרקטיים והכלים העיוניים הנלמדים לאורך הכשרה זו המשתתפים יכולים להכיר מקרוב את השלבים בהתמודדות עם תרחישי תקיפה, מאיסוף המידע ועד לטיפול בפגיעה.

 

  • קורס סייבר לתכניתנים - הנדסאים תל חי מציעים קורס סייבר למפתחים שבו נלמדים עקרונו פיתוח מאובטח Software development life circle. מסלול זה מותאם לדרישות מטה הסייבר הלאומי והוא חושף את המשתתפים לשיטות מקצועיות להתמודדות עם תרחישים שונים בזירת הסייבר והרשת. הקורס נפרש על פני כ - 40 שעות לימוד, השיעורים נערכים בשעות הבוקר והצהריים. לאורך הקורס לוקחים חלק בניתוח מקרי בוחן שמאפשרים להכיר סוגי תקיפות סייבר ודרכים לניהול מוצלח של תרחישי תקיפה.

 

על מוסד הלימוד


תל חי הנדסאים היא מוסד ללימודים טכנולוגיים וללימודי תעודה, שממוקם באצבע הגליל. במוסד זה ניתן ללמוד בתכניות שונות ללימודי הנדסאים, המוכרות על ידי מה"ט. כמו כן, מתקיימות תכניות ללימודי תעודה בענפים כגון ניהול, עיצוב, הכשרת טכנאים, קורס בניין, קורס רכב, קורסי לוגיסטיקה ורכש ומסלולים בענפים נוספים שיש להם ביקוש בשוק העבודה. הקורסים יכולים לסייע לעובדים לקדם את הקריירה דרך רכישת כלים וידע וכן להתאים למעוניינים בהסבה מקצועית שברצונם להתפתח בתחום חדש.

עוד מסלולי לימוד - תל חי הנדסאים בצפון
Whatsapp Whatsapp