קורסי טכנאי במכללת מישלב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי טכנאי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מישלב - קורסי טכנאי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים להכשרת טכנאים במכללת מישלב


במכללת מישלב מתקיימות שלל תכניות לתעודה להכשרת טכנאים. מסלולים אלה עוסקים בענפים מבוקשים בתעשייה, כגון מנעולנות, מערוכת בית חכם או תכניות להכשרת חשמלאים. המסלולים יכולים להתאים הן לטכנאים ולעובדים ותיקים בתעשייה, שמעוניינים להרחיב את אפשרויות התעסוקה ואת ההסמכות המקצועיות וכן למי שמעוניינים לבצע את הצעדים הראשונים בענף הטכנאות.

 

מסלולי הלימוד


בין הקורסים להכשרת טכנאים שמתקיימים במכללת מישלב ניתן למצוא את הקורסים הבאים:

 

 

 • קורס חשמלאי מתח גבוה - קורס חשמלאי מתח גבוה חושף לעקרונות מתקדמים בתכנון ובתחזוקה של מתקנים, המשתתפים בקורס לומדים על התפתחויות עדכניות בתחום ועל טכנולוגיות בקרה ופיקוד חדשניות. הקורס גם חושף את תלמידיו לנהלים ולתקנות שנוגעות לבטיחות בחשמל שמחייבות את אנשי המקצוע. המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר לבין קורס ערב להכשרת טכנאים. הקורס משלב בין לימודים עיוניים לבין תרגולים פרקטיים וסיורים מקצועיים שחושפים לפן היישומי של עבודת הטכנאים.

 

 • קורס חשמל מתח נמוך - במהלך קורס מתכנן חשמל מתח נמוך נלמדים כלים לתכנון של מתקנים ולפיקוח על הביצוע שלהם. המשתתפים לומדים על עקרונות בתכנון של מתקני מתח נמוך ובביקורת השוטפת על פעילותם. הוא מתאים למהנדסים, לקבלנים, לטכנאים ולהנדסאים בעלי ניסיון בתחום החשמל שמעוניינים לקדם את הידע המקצועי ולהרחיב את הסמכתם. ניתן ללמוד במסלול ערב שכולל כ - 28 מפגשים שבועיים.

 

 • קורס טכנאי בית חכם - מסלול זה מכשיר טכנאים וחשמלאים להיכרות עם שלל טכנולוגיות מתקדמות בתחום הבית החכם. במהלך קורס טכנאי בית חכם מכירים תהליכי התקנה של המערכות המתקדמות ונלמדים תהליכי הטיפול בתקלות במערכות בקרה, במערכות חשמל למבנים ובמתקנים נוספים בשוק הפרטי והמוסדי. הקורס סוקר טכנולוגיות חדשות של חברות מובילות במשק. הוא מתאים בין היתר לחשמלאים, לקבלנים בתחום החשמל, למתכננים ולאדריכלים ונלמד במסלול בוקר או בתכנית ערב.

 

 • קורס טכנאי מנעולים - משתתפי קורס טכנאי מנעולים LSM שנערך במכללת מישלב לומדים על שלל פתרונות ומוצרים בתחום המנעולנות. הם בוחנים תהליכי עבודה להתקנה ולפריצה של מערכות נעילה, כספות ודלתות ולומדים על תכונות המערכות במבנים, בתעשייה, בתחום הרכב ובענפים נוספים. הקורס יכול להתאים במיוחד לבעלי ניסיון טכני שמעוניינים להמשיך להתמקצע, כגון מנהלים בתחום הבינוי, מנהלי עבודה, מנהלי אחזקה, נגרים ועובדים נוספים בתחום השירותים הטכניים.

 

 • קורס מנהלי מערכות מיזוג אוויר - קורס מנהלי מערכות מיזוג אוויר מתמקד בכלים החשובים לטכנאי מזגנים והוא מעניק מיומנויות לתכנון ולתפעול של פתרונות עבור התעשייה. המשתתפים שמים דגש על אחזקה של מערכות ועל מניעה של ליקויים בתפעול ובהתקנה לפי התקינה העדכנית. הם לומדים גם על תהליכי התנהלות מול ספקים ועל שיקולים בבחירה של ציוד ומערכות. הקורס מתאים במיוחד למנהלי צוותים טכניים, לחשמלאים, לממוני בטיחות, לקבלנים ולעובדים נוספים בעלי ניסיון טכני בתעשייה שעוסקים בטיפול במערכות מיזוג וקירור במסגרת תפקידם.

 

 • קורס ניהול מערכות מיגון ואבטחה - מטרתו של קורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה היא לחשוף בפני המשתתפים שלל תהליכים מקצועיים להתקנה וטיפול במערכות מיגון בתעשייה. בין היתר נלמדים עקרונות בעבודה עם מצלמות אבטחה, קודנים, מערכות נעילה, מערכות גילוי אש וטכנולוגיות בית חכם. הקורס כולל לימוד שיטות לאיתור תקלות ולפעילות בטוחה במצבי חירום. היקפו של הקורס משתנה בין השלוחות, הוא משלב התנסות מעשית בטיפול במערכות המיגון.

 

 • קורס הידראוליקה ופנאומטיקה - עובדים בתחום הטכני שמעוניינים להרחיב את הבנתם אודות מערכות מתקדמות יכולים ללמוד בקורס הידראוליקה ופנאומטיקה. הקורס מאפשר למשתתפיו להכיר טכנולוגיות מתקדמות וללמוד כיצד לתחזק אותן כדי לייעל מערכי אחזקה במפעלים וארגונים. הקורס, שנלמד במתכונת בוקר או ערב, יכול להתאים למנהלי טכניים ולמנהלי אחזקה, למהנדסים, להנדסאים ולטכנאים.

 

על מוסד הלימוד


מכללת מישלב היא מכללה להכשרה מקצועית שבה מתקיימות שלל תכניות לימודי תעודה שמותאמות למגמות עכשוויות בתעשייה. בין התחומים הנוספים שניתן ללמוד במכללה זו נכללים קורסי ניהול, קורסים בתחום החשבונאות, קורסים במזכירות וקורסים בענפי הבטיחות והגהות. תכניות הלימוד במכללה זו כוללות תרגולים פרקטיים כגון סדנאות, מעבדות וסיורים כדי לאפשר למשתתפים להכיר מקרוב את הכלים הנלמדים עוד לפני היציאה לשוק העבודה. מוסד הלימוד עורך גם השתלמויות והכשרות ייעודיות עבור ארגוני תעשייה שמעוניינים בהכשרת עובדיהם בהתאם לצורכי הארגון.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מישלב - קורסים והשתלמויות | לימודי תעודה - מנסה להשתלב?

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס רובוטיקה ממדה
יוליה
ללא תגובה
האם לימודי הנחיית קבוצות מתקיימים בזום השנה?
דיקלה הופמן דהן
1 תגובות
לימודי חוץ בשיווק או משאבי אנוש
יעל כהן
1 תגובות
קורס מנהל עבודה תשתיות ועפר
שאדי
2 תגובות
קורס בדיקת פוליגרף במרכז
שני
1 תגובות
קורס עיצוב גבות בירושלים
מוריה
1 תגובות
קורס טכנאי מכשירים ביתיים
יוסי עגמי
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמה לתפקיד טכנאי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,096 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,222 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp