קורסי טכנאי במכללת עתיד

שירות אישי - צור קשר

מכללת עתיד - לימודי תעודה

אהבת? שתף ב:

קורסים להכשרת טכנאים במכללת עתיד


במכללת עתיד מתקיימות שלל הכשרות טכנאים, שמתמקדות במקצועות טכניים מבוקשים בשוק העבודה. רבות מן ההכשרות מכינות את המשתתפים לקראת מבחני הסמכה ממשלתיים מטעם מה"ט או משרד העבודה, לקבלת דיפלומת הטכנאי. הקורסים מתמקדים במיומנויות פרקטיות שנחוצות לטכנאים ודרך פרויקטים וסדנאות מסייעים לסטודנטים לצבור ידע וניסיון מעשי, לקראת השתלבותם בשוק העבודה כטכנאים בתוום ההכשרות.


מסלולי הלימוד


הקורסים להכשרת טכנאים שמתקיימים ברשת המכללות עתיד כוללים את המסלולים הבאים:

 

קורס טכנאי מנעולים


קורס מנעולנות של מכללת עתיד מכין את משתתפיו להשתלבות כעצמאיים או כשכירים במגוון מסגרות בתור טכנאי מנעולים. היקפו של הקורס הוא כ - 70 שעות לימוד. במסגרת התכנית נלמדות שלל שיטות פריצה מקצועיות עבור כספות, דלתות וכלי רכב. כמו כן, הם לומדים כיצד להתקין ולהחליף מערכות נעילה ולהתקין מנעולים חשמליים ואלקטרוניים מתקדמים, לרבות קודנים. הקורס כולל גם לימוד של עקרונות בחשמל וחיווט שחשובים לטכנאי מנעולים בעבודתם על מערכות נעילה מתקדמות ועכשוויות.

 

קורס חשמלאי מוסמך


משתתפי קורס חשמלאי מוסמך מקבלים הכשרה מקיפה בתחום החשמל, שמכינה אותם לתכנון ולביצוע של עבודות במתקנים תעשייתיים ופרטיים, עד 3X380 אמפר. במהלך הקורס נלמדים תהליכי העבודה במערכות ומתקני חשמל משלל סוגים, כמו כן המשתתפים לומדים על העקרונות המקצועיים לתכנון של תכניות בתחום האנרגיה והחשמל. בין התחומים שבהם עוסקים המשתתפים בקורס נכללים מערכות בקרה ופיקוד, אלקטרוניקה בתעשייה, אנגלית טכנית וכן בטיחות במערכות חשמל.


הקורס נפרש על פני כ - 1080 שעות לימוד, הוא מותאם לדרישות משרד העבודה להכשרת חשמלאים ומכין את תלמידיו לקראת מבחני ההסמכה לחשמלאים. הוא משלב לימוד עיוני עם תרגילים מעשיים בסדנאות שבהן מתנסים בפועל בתיקון ותחזוקת מערכות חשמל.

 

קורס טכנאי מזגנים מפוצלים


משתתפים בקורס טכנאי מזגנים מפוצלים לומדים על תהליכי הטיפול וההתקנה עבור שלל סוגי מערכות קירור ומיזוג אוויר, הן למגזר הפרטי והביתי והן למגזר התעשייתי. המשתתפים לומדים בהרחבה על מבנה מערכות הקירור, על תקנים מקצועיים מחייבים בתחום ועל מערכות הפיקוד והבקרה למזגנים מפוצלים. כמו כן, הם מתוודדעים למדעי יסוד כגון פיזיקה, חשמל ותרמודינמיקה וגם מפתחים מיומנויות שרטוט טכני וקריאת שרטוטים.


בקורס זה נכללות כ - 370 שעות לימוד אקדמיות והוא נפרש על פני פרק זמן של כשנה אחת. הוא נערך במתכונת קורס ערב שנוחה לשילוב עם עבודה. הקורס כולל התנסות מעשית שבה המשתתפים מכירים מקרוב חלקים וציוד מקצועי בתחום הקירור ומתרגלים בפועל תהליכי התקנה ותיקון תקלות. נוסף על כך, הקורס מכין את המשתתפים לקראת מבחנים עיוניים ומעשיים שעורך משרד העבודה להכשרתם של טכנאי מזגנים.

 

קורס טכנאי מכונות רכב


קורס טכנאי מכונות רכב מתמקד בתהליכי האבחון של תקלות ובתיקון יעיל שלהן. המשתתפים לומדים כלים חשובים בתחום הרכב והמכונות ומתוודעים למערכות הרכב השונות לרבות מערכות חשמליות, מערכות אקלים ומערכות הידראוליות. המסלול כולל גם לימוד עקרונות ניהול מוסך, שיכולות לסייע לבוגרים להתמצא בתהליכים ניהוליים במוסכים בהם הם פועלים. קורס זה מכין לקראת מבחנים ממשלתיים להכשרת טכנאי רכב. כמו כן, התכנית כוללת השתתפות בסדנאות ותרגילים מעשיים במעבדות רכב וכן פרויקט גמר שבו מיישמים את כל הידע הנלמד ומתנסים בפועל בתיקון תקלות ברכב תוך שימוש בציוד מקצועי. חיילים משוחררים שעומדים בדרישות מה"ט יכולים לקבל הנחה בתשלון שכר הלימוד.


על מוסד הלימוד


מכללת עתיד להכשרה מקצועית מפעילה שלוחות בפרישה ארצית ולומדים בה מדי שנה אלפי סטודנטים. במכללה פועלות תכניות ללימודי הנדסאים המוכרות על ידי מה"ט וכן תכניות הכשרת טכנאים ולימודי תעודה בענפים נוספים. בין היתר, נלמדים במכללה קורסים בתחום הניהול, החשבונאות, האיכות, התעשייה והמחשבים. רבים מן הקורסים מתקיימים בפיקוח של גורמים ממשלתיים מוכרים ומכינים את תלמידיהם לקראת קבלת דיפלומה מוכרת.

עוד מסלולי לימוד - מכללת עתיד - לימודי תעודה

חוות דעת של סטודנטים על עתיד - קורסי טכנאי

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

עתיד - קורסי טכנאי
12/04/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

במוסד הלימוד אוהב בגלל שאני מקבל חומר ויודע עוד כמה דברים שאני לא יודע אותם בחיים וגם מילים שאני לא  קרא עוד...

על הקמפוס

הקמפוס הוא הכי יפה שתגיע אלוו,זה לא קשה ולא כל לגיע אלוו אם אני לומד ומבין מה אני לומד אז הקמפוס יהי קרא עוד...


לכל חוות הדעת

סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

מה חושבים הסטודנטים על מכללת עתיד - לימודי תעודה

באיזו מידה היה קשה להתקבל ללימודים?

דרג את מידת שביעות רצונך ממוסד הלימודים והמסלול

באיזו מידה עמד מוסד הלימודים במה שהבטיח לנרשמים?

באיזו מידה היית ממליצ/ה לחבריך ללמוד במוסד לימודים זה?

האם היית ממשיך/ה ללימודי המשך באותו מוסד לימודים?

באיזו מידה את/ה מרוצה מהקפיטריה בקמפוס?

באיזו מידה את/ה מרוצה מדרכי ההגעה/ מקומות חניה?

באיזו מידה את/ה מרוצה משירותי המזכירות של מוסד הלימודים?

עוד דברים שהסטודנטים מספרים על מכללת עתיד - לימודי תעודה

באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
במידה רבה מאד 100
במידה והנך עובד/ת, האם תחום התעסוקה שלך קשור לתחום הלימודים שלך?
במידה סבירה 100
האם לדעתך ניתן לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה במסלול בו הינך לומד?
במידה מועטה מאד 100
מהי רמת הקושי של הלימודים?
במידה מועטה 100
עד כמה חברותיים הסטודנטים במסלול הלימודים?
במידה רבה מאד 100
עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
במידה רבה 100

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם