רוצה פרטים על שכר מנהל תיקי לקוחות?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

טבלאות שכר מנהלי תיקי לקוחות - מנהל תיק לקוח משכורת

מחפש/ת מידע על לימודים? שכר מנהל תיקי לקוחות? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


שכר מנהלי תיקי לקוחות - שכר Account Manager


מנהלי תיקי לקוחות ידועים גם בשמות נוספים, כגון Account Manager, מנהלי שימור או מנהלי לקוח. אופיו של התפקיד משתנה בין הענפים השונים במשק, אך בכולם מטרתו דומה - איתור לקוחות חדשים ושימורם של לקוחות קיימים, במטרה להעלות את רווחי החברה.


בכל ענף משתנות מעט הדרישות ממנהלי תיקי הלקוחות. בתחום הדיגיטל למשל, הם אחראיים על ניהול הקשרים עם המפרסמים וניהול תקציבים ואסטרטגיות לאורך הקמפיין הדיגיטלי השיווקי. בתחומי הביטוח, שוק ההון ובתחום הפיננסי הם אחראיים על ניהול השקעות ותיקים של לקוחות פרטיים ועסקיים ועל תכנון מדיניות ההשקעה כך שתתאים למדיניות ולמאפיינים של הלקוח, תוך סיכון מינימלי ותשואה מקסימלית. המגוון הרב בתפקידים בתחום תיקי הלקוחות מביא גם למנעד רחב של רמות שכר, אולם במרביתם של התפקידים זכאים מנהלי תיקי לקוח לשכר גבוה יחסית לממוצע במשק.


במרבית התפקידים זכאים עובדים אלה לשכר בסיס שעליו נוספות עמלות ובונוסים על מכירות ועמידה ביעדים. מנהלי תיק לקוח רבים גם מקבלים הטבות שונות מן החברות כגון סמארטפון, מחשב ולעיתים אף רכב. עם צבירת וותק בתפקיד וכן לאחר הצטיינות במכירות, עובדים אלה יכולים להתקדם בתפקיד ולהעלות גם את רמות השכר שלהם בהתאם. מנהלי תיקי לקוחות בכירים וותיקים מגיעים לרמות שכר גבוהות במיוחד ויכולים גם להמשיך לטפס בסולם הארגוני לתפקידים בכירים יותר. בדרך כלל, הם מתקדמים לתפקידי ניהול מכירות, ניהול מחלקת מכירות, ניהול מוקדי מכירות ותפקידים דומים.


שכר ממוצע מנהל תיקי לקוחות - מנהל תיקי לקוחות עסקיים שכר


רמות השכר של מנהלי תיקי לקוח הן מגוונת למדי ותלויות בקריטריונים שונים כגון הוותק המקצועי, הניסיון הקודם עמו מגיעים העובדים וכן אופי הלקוחות מולם הם פועלים. גם מידת ההצלחה של העובדים בשימור לקוחות קיימים ואיתור לקוחות חדשים יכולה להשפיע על רמת השכר דרך תוספות ובונוסים שלהם זכאים העובדים. מבין התחומים השונים במשק שבהם נדרשים מנהלי תיקי מכירות, רמות השכר הגבוהות ביותר נרשמות בענף ההייטק. עם זאת, גם בענפים נוספים, כגון מסחר, תקשורת וביטוח, ניתן להגיע לרמות שכר גבוהות למדיי.


במרבית התחומים, מנהלי תיק לקוח מתחילים מקבלים שכר שבין 10,000 - 15,000 שקלים לחודש. אחרי פרק זמן שבין שלוש לחמש שנות ניסיון בתפקיד, השכר עולה ועובדים מנוסים יכולים להגיע לרמות שכר שבין 15,000 - 20,000 שקלים לחודש בממוצע ובמקרים מסוימים אף יותר מכך.

 

טבלאות שכר מנהל תיקי לקוחות - טבלת שכר מנהל תיקי לקוחות

 

תפקיד שכר חודשי נטו 0 - 3 שנות ניסיון שכר חודשי נטו 3 - 5 שנות ניסיון שכר חודשי נטו 5 שנות ניסיון ומעלה
מנהל תיקי לקוחות - קמעונאות ומסחר 8,000 - 15,000 שקלים לחודש 12,000 - 18,000 שקלים לחודש 15,000 - 25,000 שקלים לחודש
מנהל שימור לקוחות בביטוח 6,500 - 10,000 שקלים לחודש לא צויין לא צויין
מנהל תיקי לקוחות הייטק 10,000 - 15,000 שקלים לחודש 12,000 - 20,000 שקלים לחודש 15,000 - 25,000 שקלים לחודש
מנהל תיקי לקוחות בתקשורת וסלולר 10,000 - 12,000 שקלים לחודש 12,000 - 15,000 שקלים לחודש 15,000 - 20,000 שקלים לחודש
מנהל מכירות 12,000 - 17,000 שקלים לחודש 20,000 - 25,000 שקלים לחודש 25,000 - 30,000 שקלים לחודש


לתשומת לבכם, רמות השכר משתנות מעת לעת.

 


מנהל תיקי לקוחות ביטוח שכר - מנהל תיקי לקוחות פנסיוני שכר


מנהלי תיקי לקוחות בחברות ביטוח, הידועים גם בשם מנהלי תיק לקוחות פנסיוני, עוסקים בניהול של פגישות ושיחות טלפוניות עם לקוחות בתחום הפנסיה או מכירת מוצרי הביטוח. הם מנהלים קשר רציף עם הלקוחות ומול המשווקים, מאתרים לקוחות פוטנציאליים חדשים ומשמרים לקוחות ותיקים יותק. בדרך כלל מדובר בבעלי ניסיון קודם בתחום השיווק הפנסיוני, שיש ברשותם רקע מכירתי עשיר. במרבית המקרים נדרש רישיון משווקים פנסיוניים, אם כי ניתן למצוא גם משרות שמתאימות למי שעודם נמצאים בתהליך הוצאת הרישיון או שעודם בעת השלמת הסטאז'. רמות השכר של מנהלי תיקי לקוחות בתחום הביטוח מתחילים לרוב בשכר שבין 6,500 - 7,000 שקלים לחודש ולאחר צבירת ניסיון של כמה שנים יכולים העובדים להעלות את שכרם. במרבית המקרים, מדובר בשכר בסיס שעליו מתווספים בונוסים על הצלחה מול לקוחות וכן תוספות נסיעות, רכב והטבות נוספות.

 

 

מנהל תיקי לקוחות הייטק שכר


בתחום ההייטק קיים מגוון של תפקידי ניהול תיקי לקוחות, אופי התפקיד משתנה בהתאם לאופי החברה או הסטארט אפ ולסוג המוצרים והשירותים שהן מציעות ללקוח. בתפקידי ניהול תיק לקוח בהייטק, העובדים צריכים להפגין גם שליטה טכנית והיכרות עם המוצרים לצד ההבנה והניסיון במכירות ובשימור לקוחות.


שכרם של מנהלי תיקי לקוחות בהייטק מתחיל בטווח של 10,000 - 15,000 שקלים לחודש, ובתחומים כגון שיווק אונליין או אינטרנט מתחילים לרוב בשכר של 8,000 - 12,000 שקלים לחודש. לאחר שלוש עד חמש שנות ניסיון יכולים מנהלי תיק לקוח בהייטק להגיע גם לטווח של 15,000 - 20,000 שקלים לחודש ואף למעלה מכך.

 

  • כמה מרוויחים עובדים בהייטק הישראלי? קראו על שכר הייטק


דרושים מנהל תיקי לקוחות


למשרות ניהול תיק לקוח יש דרישה רבה בשוק. אופי התפקיד והדרישה ממנו משתנים בהתאם לענף בעיסוק, כגון קמעונאות, טכנולוגיה, הייטק, ביטוח ועוד.


בענפים כגון קמעונאות ומסחר, מנהלי תיקי לקוחות מתנהלים לרוב מול לקוחות עסקיים גדולים ועוסקים בקידום והעמקה של מכירות ובשימור של לקוחות קיימים. תפקידים אלה בדרך כלל מיועדים לבעלי ניסיון מכירתי של כמה שנים, אולם ניתן למצוא גם משרות שאליהן יכולים להתקבל חברי ניסיון קודם. בתחום ההייטק והטכנולוגיה נדרש בדרך כלל ניסיון טכני ומכירותי מתאים לתפקידי מנהלי תיק לקוח. חלק מן החברות דורשות תואר ראשון אם כי קיימים גם תפקידים רבים מתאימים למי שאינם אקדמאים.


בכל הענפים, חלק מן התפקידים מתבססים על עבודה משרדית, בעוד אחרים משלבים גם עבודת שטח מסויימת ומפגשים עם לקוחות מחוץ למשרד. לרוב מדובר על היקף משרה מלאה, ישנן חברות מסוימות שמאפשרות לעבוד במשמרות בשעות הבוקר או הערב.


מה ללמוד כדי להיות מנהל תיקי לקוחות


הרקע הנדרש לתפקידי ניהול תיקי לקוחות משתנה מחברה לחברה. במרבית המקרים, אין צורך בתואר אקדמי כדי להתקבל לתפקידים אלה, אולם ניסיון וידע דרך קורסים מקצועיים שונים יכול בהחלט לסייע למועמדים לקבל יתרון בעת הגשת המועמדות לתפקיד. יש לציין כי בענפים מסוימים במשק, נדרש ניסיון אקדמי רלבנטי. עם זאת, מנהלי תיק לקוחות רבים מגיעים לתפקידים ללא רקע לימודי בתחום, אלא לאחר צבירת ניסיון מקצועי של מספר שנים בתחומי המכירות או השיווק.


מבין הענפים בהם נדרש רקע אקדמי, בתחומים כגון הייטק או טכנולוגיה, חלק מן החברות דורשות ממנהלי תיקי לקוחות להיות בעלי ניסיון טכנולוגי או מדעי רלבנטי, כגון רקע בלימודי הנדסה או מדעים או השלמת לימודי תעודה שרלבנטיים לתחום העיסוק. בתחום הביטוח נדרש לרוב רקע מקצועי מתאים דרך הכשרות ייעודיות, העובדים נדרשים במקרים רבים להיות בוגרי קורס ניהול תיקי השקעות או קורס שיווק פנסיוני.


מנהלי תיקי לקוחות שמעוניינים לקדם עצמם מבחינה מקצועית, או מועמדים שמעוניינים לשפר את סיכויי הקבלה לתפקידים מבוקשים יכולים ללמוד בקורסים רלבנטיים שונים וכך לצבור יתרון. קורסים שיכולים להתאים לעובדים אלה כוללים קורסים בתחומי השיווק והמכירות, כגון קורס ניהול מכירות, קורס שיווק דיגיטלי, קורס ניהול השיווק וקורסים משיקים. בתחום ההייטק, גם קורסים בתחום הטכנולוגי יכולים לסייע לעובדים ברכישת ידע מקצועי רלבנטי לתפקידם בעבודה מול הלקוחות.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר מנהל תיקי לקוחות?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

רוצה לדעת יותר על שכר מנהל תיקי לקוחות? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מעל סטודנטים
המליצו והצביעו על משכורות

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    מכון טכנולוגי חולון 588 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל 1,208 חוות דעת

  • 3.9

    המכללה האקדמית אחוה 447 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם