קורס קבלן גבס ביחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס עבודה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ שלוחת חיפה - קבלן גבס.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס קבלן גבס מומחה ביחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה


משכללים את ענף הבנייה


ישראל חווה בשנים האחרונות תנופה אדירה בתחום השיפוצים. אחד החומרים הפופולריים לשימוש בפרויקטים הוא הגבס, שמציע פתרונות יעילים בעלויות נמוכות יחסית ובפרקי זמן קצרים. כדי לספק ללקוחות את הפתרונות המתאימים ביותר קבלנים נדרשים היום להכיר מקרוב את טכנולוגיות הבנייה בגבס ולהבין בשימושים השונים של חומרי הגלם הקיימים בשוק. ענף הגבס גם כולל תקינה ייעודית שאותה חייבים הקבלנים להכיר כדי להקפיד על הבטיחות בפרויקט ולמנוע לקויות וכשלים.


קבלנים ועובדים בתחום הבנייה שמעוניינים להרחיב את הידע המקצועי שברשותם יכולים ללמוד בקורס קבלני גבס מומחים שמתקיים ביחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה. הקורס מתמקד בחידושים בענף הגבס והוא יכול לסייע למשתתפים בו להכיר טכנולוגיות יעילות לשילוב בפרויקטים שלהם. הכלים הנלמדים במהלך הקורס יכולים לעזור למשתתפים לצבור יתרון בתחרות בשוק ולבלוט בין מתחרים אחרים בענף.

 


תכנית הלימודים


משתתפים בקורס זה שמים דגש על טכניקות לשיפור תהליכי העבודה בפרויקטים בגבס בתעשייה. הם מתוודעים לחידושים טכנולוגיים שמשולבים היום בענף וכן לחומרי גלם חדשים ולתכונותיהם וכך סוקרים שלל שיטות להקמה של קירות, מחיצות, תקרות ומוצרים נוספים בשילוב גבס.


נוסף על כך, הקורס מתמקד בשיטת לאיתור לקויות בנייה וכשלים בפרויקטים, תוך סקירת התקינה הישראלית המחייבת קבלני גבס בעבודתם. הקורס גם חושף את המשתתפים לגישות לניהול פרויקטים, דרכן הם יכולים להגדיל את הרווחים ולהתמודד עם התחרות בשוק. הקורס כולל גם מודול שיווק עסקי, שיכול לסייע לקבלני גבס עצמאיים לקדם את שירותיהם בפלטפורמות שונות. המודול מתקיים בשיתוף עם איגוד הקבלנים בהתאגדות העסקים הקטנים בישראל.


מתכונת הלימוד


בקורס זה נכללות כ - 64 שעות לימוד אקדמיות והוא משלב בין למידה עיונית ומעשית כדי לאפשר למשתתפים לפתח את הכישורים המקצועיים בתחום הבנייה בגבס. במהלך הקורס מתקיים יום לימודים מעשי וכן נערך סיור לימודי שבמהלכו נחשפים לפתרונות פרקטיים מפרויקטים אמיתיים בשטח, לציוד מקצועי ולחומרי גלם עכשוויים.


נושאי הלימוד


הקורס חושף את המשתתפים למגוון של נושאים, בין היתר -

 

 • עלויות ותמחור עבודה
 • אקוסטיקה של מחיצות
 • תקנים מחייבים בבנייה
 • סוגי לוחות גבס וייעודם
 • מחיצות גבוהות ונמוכות
 • כשלים בעבודות גבס ומניעתם   
 • הרכבת משקופים
 • מחיצות לחיפוי קיר
 • עמידות לוחות באש
 • לוחות פסיפס בגבס
 • הרכבת מחיצות גבס   
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ מפעילה את שלוחת חיפה, שבה ניתן ללמוד בקורסים לתעודה במקצועות כגון בניה, ניהול, טכנולוגיה ועסקים. הקורסים שמים דגש על כלים פרקטיים שחשובים בשוק העבודה, כדי לסייע למשתתפים לצבור ניסיון פרקטי לקראת השתלבות בתפקידים מבוקשים. סגל היחידה ללימודי חוץ כולל מגוון של מומחים בעלי ניסיון בתעשייה ובהוראה שמעבירים מן הכלים שברשותם אל התלמידים ומלווים אותם לכל אורך הכשרתם. מוסד הלימוד גם מפעיל קשרים עם גופים שונים בתעשייה כדי לסייע להשתלבותם המקצועית של התלמידים לאחר תום הלימודים. בין הקורסים המתקיימים בשלוחת חיפה נכללים קורס CNC, קורס טכנאי קירור ומיזוג אוויר וקורס ייעוץ עסקי.


תנאי קבלה


מועמדים לקורס נדרשים להיות בעלי ניסיון מקצועי קודם בתחום הגבס. הקורס מתאים במיוחד לעובדים בתחום הבנייה שברצונם לפתח את הקריירה ולשכלל את היצע השירותים שהם יכולים להעניק ללקוחותיהם, יכולים ללמוד בו קבלני שיפוצים, מנהלי פרויקטים בבנייה, ספקי גבס ועובדים נוספים בתחום.


תעודה


בסיומו של הקורס מתקיימת בחינת גמר. מי שעומדים בהצלחה במבחן ועומדים בכל חובות הקורס הנוספים זכאים לקבל תעודת גמר "קבלן גבס מומחה" שמוענקת על ידי התאגדות העסקים הקטנים - איגוד הקבלנים ועל ידי היחידה ללימודי חוץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורסים בתחומי ההדרכה ועולם הרוח
לילך
ללא תגובה
קורס חקירות ביטוח במרכז
אלישע מור
ללא תגובה
איפה לומדים קורס ניהול רשתות?
מסארוה חסן
1 תגובות
קורס הסרת אפוטרופוס עצמי בדיני משפחה
הודיה
1 תגובות
קורס הכשרה בייעוץ פנסיוני
יעקב ברונשטיין
1 תגובות
מכונאות רכב סוג 3
ישראל חייט
1 תגובות
קורס חשמל ואלקטרוניקה לרכב
אופיר הרש
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים931 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp