קורס טכנאי קירור ומיזוג אוויר ביחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי טכנאי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ שלוחת חיפה - טכנאי מזגנים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס טכנאי שירות מיזוג וקירור ביחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה

 

המסלול אינו פעיל

 

מזגנים ומערכות קירור הם בין מכשירים החשמל הנמכרים ביותר בישראל והיקף מכירתם רק הולך ועולה עם השנים. מערכות אלה זקוקות לתחזוקה מתמדת והתקנתן דורשת ידע מקצועי ומיומנות כדי לספק שירות מקצועי ואמין ללקוח. המערכות הללו נדרשות הן בשוק הביתי והן בתעשייה, במסגרת מערכות קירור למפעלים, פסי ייצור ומתקני אחסון.


היחידה ללימודי חוץ שלוחת חיפה עורכת קורס טכנאי שירות מיזוג אוויר וקירור, שמעניק למשתתפיו כלים פרקטיים ותיאורטיים להשתלבות בקריירה מבוקשת בתחום הטכני. המסלול מעניק למשתתפיו כלים להשתלבות כטכנאי מזגנים שיכולים לבצע שלל שירותי תיקון ותחזוקה למקררים ולמזגנים, כשכירים בחברות או כעצמאיים. כמו כן, הם יכולים להשתלב בתפקידי ייעוץ, הדרכה ומכירה בתחום הקירור.


תכנית הלימודים


הקורס חושף את המשתתפים למערכות מיזוג וקירור מתקדמות במגזר התעשייתי וכן למערכות ביתיות. הם לומדים על מערכות בטכנולוגיות מבוקשות בתעשייה, כגון מערכות אינוורטר ו - VRF ולומדים כיצד להתקין ולתחזק אותן, לרבות תיקון של תקלות נפוצות. נוסף על כך, הם סוקרים תהליכי פיקוד ובקרה למערכות השונות ולומדים על שלבי התכנון של המערכות בתעשייה.


המסלול משלב מודול קידום ושיווק עסקי שמתמקד בצורכים של בעלי עסקים קטנים. מודול זה שם דגש על תהליכי ניהול דוחות כספיים, על מיומנויות שיווק וכן על אסטרטגיות לשיווק ברשתות החברתיות וכלים נוספים שיכולים לסייע לבוגרי הקורס לקדם עצמם כטכנאים. מודול זה נערך בשיתוף עם התאגדות העסקים הקטנים.


מתכונת הלימוד


המסלול נפרש על פני כחצי שנה, הוא כולל כ - 160 שעות. שיעורים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע בשעות הערב. השיעורים משלבים לימוד עיוני עם תרגול פרקטי. המשתתפים לוקחים חלק בעבודה בשטח וכן בהתנסות בכיתה שבמהלכה הם מכירים מקרוב טכניקות פירוק, הלחמה והחלפות רכיבים במערכות קירור. הם גם מתנסים באימון במעבדה שבה הם נחשפים לציוד מקצועי מתקדם של חברות מובילות.


משתתפים שאין ברשותם ידע קודם בתחום החשמל יכולים לקחת חלק במכינה בחשמל, שנוגעת לסוגיות שרלבנטיות לתחום מיזוג האוויר. לאורך ההכשרה המשתתפים מקבלים סיוע בהפנייה לראיונות עבודה בחברות שונות בתעשייה.


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס כוללים גם:

 

 • מערכות מיזוג האוויר
 • החלפת כרטיס פיקוד
 • תיקון תקלות אופייניות
 • מזגני אינוורטר ו - VRF
 • מקררים תעשייתיים וביתיים
 • פיקוד ובקרה במערכות קירור
 • מערכות העובדות במספר שיטות   
 • מיזוג תעשייתי
 • תחזוקת מערכות
 • עקרונות מיזוג אוויר
 • תכנון מערכות מיזוג
 • מבוא לתרמו דינמיקה   
 • ועוד

 

 

על מוסד הלימוד


שלוחת חיפה של היחידה ללימודי חוץ עורכת מגוון תכניות ללימודי תעודה בענפים כגון ניהול, טכנולוגיה ובנייה. מסלולים אלה שמים דגש על הפן הפרקטי של המקצוע וכוללים סדנאות ותרגילים פרקטיים שדרכם המשתתפים יכולים לצבור ניסיון כבר במהלך הקורס. סגל המרצים במוסד זה כולל מומחים בענפי מגוונים בתעשייה, שמעבירים מניסיונם למשתתפים ומלווים אותם בדרך לרכישת קריירה חדשה או שדרוג קריירה קיימת. כמו כן, מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם גורמים מגוונים במשק ובתעשייה, כדי לסייע לבוגרים עם סיום הכשרתם. המשתתפים בקורסים יכולים להיעזר במלגות לימוד שונות שמציעים במוסד הלימוד. בין הקורסים שמתקיימים במוסד הלימוד נכללים קורס CNC, קורס ייעוץ עסקי וקורס להכשרת קבלני גבס מומחים.

 


תעודה


בתום הקורס משתתפים שעומדים בכל התנאים מקבלים תעודת הסמכה לטכנאי מיזוג אוויר וקירור שמוענקת על ידי היחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה. כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים לעבור מבחני גמר הכוללים בחינה עיונית ומבחן מעשי. כמו כן, הם צריכים להיות נוכחים ב - 80 אחוזים מן השיעורים לפחות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp