קורס ביטוח אלמנטרי ביחידה ללימודי חוץ במכללה לעסקים - רחובות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי ביטוח?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ המכללה לעסקים - ביטוח אלמנטרי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס סוכני ביטוח אלמנטריים ביחידה ללימודי חוץ במכללה לעסקים קטנים ובינוניים ברחובות


בנקים, בתי השקעות, משרדי ממשלה ועסקים פרטיים, בכולם יש צורך כזה או אחר לידע מעמיק בתחום הביטוח. החל מביטוח של עובדים בפני תאונות ופגיעות, דרך ביטוח מנהלים ועד לביטוחן של מערכות טכנולוגיות בתעשייה ההנדסית, סוכני הביטוח הם דמויות מפתח בשמירה על רכוש וזכויות עבור ארגונים. הביטוח האלמנטרי, הידוע גם בשם ביטוח כללי, מתמקד בהגנה מפני נזקים לדירות, עסקים, רכבים וסוגי רכוש נוספים.


מי שמעוניינים לקבל רישיונות בתחומי הביטוח וההשקעות, נדרשים לעבור מבחנים ממשלתיים שנערכים על ידי משרד האוצר או הרשות לניירות ערך. ביחידה ללימודי חוץ של המכללה לעסקים קטנים שברחובות ניתן ללמוד בקורס סוכני ביטוח אלמנטריים שמכין את משתתפיו לאותן בחינות, ומקנה להם כלים מקצועיים לפיתוח קריירה בעולם הביטוח. הכלים שנלמדים במהלך ההכשרה יכולים לסייע לבוגרים להשתלב כסוכנים ומשווקים אלמנטריים בחברות ביטוח או להתחיל קריירה עצמאית כסוכנים בתחום הביטוח האלמנטרי.


תכנית הלימודים


מסלול הלימוד מורכב משישה קורסים, בהם ארבעה קורסי יסוד ושני קורסי גמר. במסגרת קורסי היסוד, המשתתפים לומדים על סוגיות בסיס בכלכלה ובחשבונאות ומתוודעים לכלים בסיסיים בתחום הביטוח. במסגרת קורס יסודות הביטוח שמכלל במסלול הם לומדים על חקיקה מקצועית ועל חובות מקצועיים של סוכני הביטוח.


בהמשך הקורס, הם לומדים בהרחבה על ביטוח רכוש ומעמיקים בסוגי פוליסות וביטוחים כגון ביטוח אש, ביטוח לעסקים וביטוח הנדסי לציוד ומכשור, תוך שהם מכירים את התהליכים המקצועיים אליהם נדרשים סוכני הביטוח בהתמודדותם על מקרים שונים. נוסף על כך, נלמדים עקרונות בביטוח תאונות, לרבות ביטוחים לנוסעים לחו"ל, ביטוחים לעובדים וביטוחי רכב.


מתכונת הלימוד


משתתפי הקורס יכולים להתאים את משך הלימוד לצורכיהם, הקורס נפרש על פני פרק זמן שבין שנה וחצי לשנתיים, הוא כולל כ - 495 שעות לימוד אקדמיות. במהלכו משולבים תרגולים לקראת מבחני הגמר בתחום הביטוח.


נושאי הלימוד


בין שלל הנושאים הנלמדים במסגרת הקורס אפשר למנות:

 

 • ביטוח בתי עסק
 • חוקי ודיני ביטוח
 • ביטוחים הנדסיים
 • ניתוח דוחות כספיים
 • חוק הבריאות הממלכתי
 • חבות מעבידים וביטוח לאומי   

 

על מוסד הלימוד


בין הקורסים הנוספים שניתן ללמוד ביחידה ללימודי חוץ בכללה לעסקים אפשר למנות קורס יזמות עסקית, קורס חשבי שכר בכירים, קורס ייעוץ מס, קורס ייעוץ ושיווק פנסיוני, קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, קורס ייעוץ עסקי ומסלולים נוספים. הקורסים הנלמדים במוסד זה מתמקדים בהקניה של סל כלים פרקטי שחשוב בשוק העבודה של היום, הם מתאימים למגוון אוכלוסיות כגון יזמים מתחילים, בעלי עסקים קטנים וכן המעוניינים להתחיל קריירה חדשה ומבוקשת. את מוסד הלימוד מפעילה התאגדות העסקים הקטנים והבינוניים, שמקדמת את זכויות בעלי העסקים הקטנים מול גורמי ממשלה שונים.

תנאי קבלה וקהל יעד


לקורס יכולים להתקבל המעוניינים להשתלב באופן מקצועי בתחום הביטוח האלמנטרי, וכן עובדים בחברות ובסוכנויות ביטוח שברצונם לפתח ולהעמיק את הכשרתם. מועמדים שהם בעלי תואר ראשון לפחות בתחומים כמותיים, כגון בוגרי לימודי מנהל עסקים, לימודי חשבונאות או לימודי כלכלה, יכולים לקבל פטורים ממבחני יסוד שנערכים במהלך הקורס.


תעודה


בתום הקורס, משתתפים שעומדים בכל חובות התכנית ועוברים בהצלחה את בחינות הגמר זכאים לקבל רישיון יועצי השקעות, משווקים פנסיוניים או מנהלי תיקי השקעות. כדי לקבל את הרישיון המקצועי יש צורך להשלים את כל המבחנים, האפשרות לגשת לבחינות הגמר פתוחה בפני מי שמשלימים את מבחני היסוד. כמו כן, כדי לקבל הסמכה זו, הם צריכים גם להשלים תקופת התמחות שאורכה הוא כחצי שנה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ התאגדות העסקים הקטנים והבינוניים

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

מתי יש קורס מזכירה רפואית?
סבטלנה פסטין
ללא תגובה
יש חפיפה בין קורסים בתואר שני במנהל עסקים לבין קורס דירקטורים?
אשר שטרית
1 תגובות
הרשמה לקורס מזכירה רפואית
דורית נחמיאס
1 תגובות
קורס מנהל עבודה תשתיות
אחמד
1 תגובות
איפה כדאי ללמוד קורס שמאות?
אלירן
1 תגובות
אפשר ללמוד שיננית בלי בגרות מלאה?
סמיר
1 תגובות
קורס לתעודה באיטום מוסמך
סהר צוקלו
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,927 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp