לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > כלכלה > אפיק מעבר כלכלה

אפיק מעבר לכלכלה - אפיק מעבר ללימודי כלכלה


מחפש/ת מידע על לימודים? אפיק מעבר כלכלה? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה כלכלה
כלכלה ותקשורת
כלכלה וסטטיסטיקה
כלכלה ומנהל עסקים
כלכלה וניהול
כלכלה וחשבונאות
כלכלה ומדעי המחשב
כלכלה ומדעי המדינה
כלכלה וסוציולוגיה
כלכלה וחינוך
 
 
כלכלה ופסיכולוגיה
תואר בלוגיסטיקה וכלכלה
משפטים וכלכלה
לימודי ערב - כלכלה
ניהול לתואר
תואר ראשון בביטוח
בנקאות ושוק ההון
מנהל עסקים
תואר בחשבונאות
ניהול פיננסים לתעודה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

אפיק מעבר בלימודי כלכלה


מועמדים ללימודי כלכלה נדרשים בדרך כלל להציג ממוצע ציונים גבוה בפסיכומטרי ובבגרויות כחלק מתנאי הקבלה לתואר. מוסדות הלימוד שמים דגש על הישגים במקצועות כמותיים, כדי לבחון את היכולות הכמותיות, שחשובות בהמשך הדרך לסטודנטים לכלכלה. לצד מסלולי הקבלה המסתמכים על פסיכומטרי ובגרות, או על מכינה, קיימת אפשרות קבלה נוספת וגמישה והיא אפיק מעבר.


אפיק מעבר הוא מסלול שמופעל כחלק משיתוף פעולה בין האוניברסיטה הפתוחה, המועצה להשכלה גבוהה ומוסדות לימוד אקדמיים ברחבי הארץ. מוסדות אלה מאפשרים לסטודנטים שאינם עומדים בתנאי הקבלה לכלכלה ללמוד במקבץ קורסים ייעודי ולהתקבל כסטודנטים לשנה מתקדמת על סמך ההישגים באותם הקורסים. אפיק המעבר מתקיים במתכונת נוחה וגמישה שיכולה לסייע למועמדים להתקבל ללימודי הכלכלה ולעשות צעד נוסף בדרך לקריירה בתחום הפיננסי.


אפיק מעבר מהאוניברסיטה הפתוחה כלכלה


במסגרת שיתוף הפעולה עם האוניברסיטה הפתוחה, מגדירים מוסדות הלימוד השונים מקבצי קורסים באוניברסיטה הפתוחה, שמקבילים לקורסים הנלמדים בהם בשנה א'. מדובר בקורסי יסוד ומבוא, שבהם מתוודעים לעקרונות בסיסיים בכלכלה ובמדעים שונים, כגון סטטיסטיקה ומתמטיקה. הקורסים מסייעים לפתח חשיבה כמותית ואנליטית שחשובה להמשך לימודי הכלכלה.

 

תנאי מעבר למוסדות

 

דרישות מעבר מהאוניברסיטה הפתוחה לאוניברסיטת תל-אביב מהאוניברסיטה הפתוחה לאוניברסיטת בן-גוריון מהאוניברסיטה הפתוחה לאוניברסיטת בר אילן מהאוניברסיטה הפתוחה לאוניברסיטת חיפה
קורסי חובה ותשתית
 • מבוא למיקרו כלכלה
 • מבוא למקארו כלכלה
 • חשבון דיפרנציאלי לתלמידי כלכלה
 • מבוא לסטטיסטיקה למדעי החברה א'
 • מבוא לסטטיסטיקה למדעי החברה ב'
 • מבוא למיקרו כלכלה
 • מבוא למקרו כלכלה
 • חשבון דיפרנציאלי לכלכלה וניהול
 • מבוא לסטטיסטיקה למדעי החברה א'
 • מבוא לסטטיסטיקה למדעי החברה ב'
 • מבוא למיקרו כלכלה
 • מבוא למקרו כלכלה
 • חשבון דיפרנציאלי לכלכלה וניהול
 • מבוא לסטטיסטיקה למדעי החברה א'
 • מבוא לסטטיסטיקה למדעי החברה ב'
 • מבוא למיקרו כלכלה
 • מבוא למאקרו כלכלה
 • חשבון דיפרנציאלי לכלכלה וניהול
 • מבוא לסטטיסטיקה למדעי החברה א'
 • מבוא לסטטיסטיקה למדעי החברה ב'
 • יסודות החשבונאות
רמת פטור באנגלית יש להגיע לרמת "מתקדמים ב'", בעדיפות לרמת פטור באנגלית. המועמדים נדרשים להגיע לרמת "פטור" בשפה האנגלית. אחד התנאים הנדרשים להמשך הלימודים בבר אילן הוא הגעה לרמת פטור באנגלית. מי שעומדים בקורס אנגלית מתקדמים ב' מקבלים פטור מלימודי האנגלית באוניברסיטת חיפה.
עמידה בציונים הסטודנטים נדרשים ללמוד קורסים בהיקף של 30 נקודות זכות, בהם גם הקורסים בטבלה. הציון בקורסים הללו נדרש להיות 85 ומעלה, בקורסים האחרים יש צורך בציון של 80 ומעלה. יש צורך בממוצע של לפחות 90 בקורסים בטבלה וציון של 90 ומעלה בקורסים - מבוא למיקרו כלכלה, מבוא למקרו כלכלה וחשבון דיפרנציאלי לכלכלה וניהול. הסטודנטים נדרשים להציג ממוצע של לפחות 91 בקורסים במקבץ. בקורסים מבוא למיקרו כלכלה ו - מבוא למקרו כלכלה יש צורך בציון 95 ומעלה. נדרש ממוצע ציונים של לפחות 91 וציון של 91 ומעלה בקורסים מבוא למיקרו כלכלה, מבוא למקרו כלכלה וחשבון דיפרנציאלי לכלכלה וניהול.
חובות השלמה בשנה ב' על הסטודנטים להשלים את הקורסים שאינם נלמדים באוניברסיטה הפתוחה בשנה א', לרבות הקורסים "מתמטיקה לכלכלה א'" ו - "מיקרו כלכלה א'". לא ניתן ללמוד בקורסים בשנה ב' לפני השלמת כל החובות בשנה א'. המתקבלים לשנה ב' באוניברסיטת בן גוריון צריכים להשלים קורסי חובה שמהם לא קיבלו פטור במהלך השנה הראשונה ללימודים בבן גוריון. במהלך השנה הראשונה שלאחר המעבר לאוניברסיטת בר אילן, הסטודנטים חייבים להשלים את קורסי החובה שלא קיבלו מהם פטור במהלך אפיק המעבר. לאחר המשך הלימודים לשנה ב', הסטודנטים צריכים להשלים במהלך הסמסטר הראשון באוניברסיטת חיפה את הקורס חשבון אינפיטסימלי ב, בסמסטר השני להשלים את הקורס חשבונאות ניהולית וכן להשלים את הקורס "מבוא לניהול" במהלך השנה הראשונה.

 

מתכונת הלימוד


אפיק המעבר נערך במסלול גמיש, האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לסטודנטים ללמוד במתכונת שמתאימה לשגרת חייהם ולשילוב עם עבודה. ניתן להתאים את קצב הלמידה ואת שעות הלימוד לצורכים האישיים. כמו כן, הקורסים נערכים תוך שילוב בין למידה מקוונת לבין מפגשים פרונטליים להדרכה שמתקיימים במרכזי לימוד שמפעילה האוניברסיטה הפתוחה בפרישה ארצית, מה שמאפשר לסטודנטים ללמוד סמוך למקום מגוריהם.


אפיק מעבר לתל אביב כלכלה - אפיק מעבר כלכלה לאוניברסיטת תל אביב


אפיק המעבר מאפשר לסטודנטים שעומדים בהצלחה בכל חובות הלימוד להמשיך לבית הספר לכלכלה של אוניברסיטת תל-אביב. במסלול לומדים מקבץ קורסים בסיסיים, ניתן להשלים גם את חובות האנגלית במקביל לקורסים בכלכלה. נוסף על אפיק המעבר בכלכלה, אוניברסיטת תל-אביב מפעילה אפיקי מעבר נוספים, כגון אפיק מעבר למדעי המחשב, אפיק מעבר למדעי המדינה, אפיק מעבר להנדסת תעשייה וניהול, אפיק מעבר לפיזיקה, אפיק מעבר למתמטיקה ועוד מגוון תכניות.


אפיק מעבר כלכלה אוניברסיטת בן גוריון


אוניברסיטת בן גוריון מאפשרת קבלה לשנה ב' במחלקה לכלכלה לסטודנטים שמשלימים את כל החובות באפיק המעבר. הסטודנטים מקבלים פטורים על סמך הקורסים הנלמדים באפיק המעבר בכפוף לעמידה בתנאים הנדרשים. בין אפיקי המעבר הנוספים שמתקיימים בשיתוף אוניברסיטת בן גוריון נכללים אפיק מעבר לניהול, אפיק מעבר לניהול מערכות בריאות, אפיק מעבר לסיעוד, אפיק מעבר לחינוך ועוד.


אפיק מעבר לאוניברסיטת חיפה כלכלה


אוניברסיטת חיפה והאוניברסיטה הפתוחה מפעילות את אפיק המעבר, שמאפשר קבלה לשנה ב' בחוג לכלכלה של אוניברסיטת חיפה. מי שעומדים בדרישות הקורסים יכולים לקבל פטורים על הקורסים הנלמדים. במסגרת שיתוף הפעולה בין שני המוסדות פועלים גם אפיק מעבר לפסיכולוגיה, אפיק מעבר למדעי המחשב, אפיק מעבר למערכות מידע, אפיק מעבר לעבודה סוציאלית, אפיק מעבר למתמטיקה ועוד מסלולים.


אפיק מעבר לאוניברסיטת בר אילן כלכלה


במחלקה לכלכלה של אוניברסיטת בר אילן מקבלים סטודנטים שעומדים בכל דרישות אפיק המעבר באוניברסיטה הפתוחה ומשלימים את מקבץ הקורסים בממוצע הנדרש, שחופפים לקורסים הנלמדים בשנה א' במחלקה בבר אילן. הקבלה היא כסטודנטים לשנה ב' במחלקה.


אפיק מעבר לניהול


אפיק מעבר לניהול מאפשר לסטודנטים שמעוניינים ללמוד תואר ראשון בניהול להתחיל את הלימודים במסלול גמיש באוניברסיטה הפתוחה ולאחר מכן להמשיך לתכנית דו חוגית או חד חוגית בניהול. מקבץ הקורסים באפיק מעבר זה כולל קורסי יסוד בתחומים כגון מתמטיקה, מיקרו ומאקרו כלכלה, חשבונאות, שיווק והתנהגות ארגונית. אלה קורסים שנלמדים במהלך שנה א' לתואר בניהול והם מהווים נושאי תשתית להמשך הלימודים. ניתן ללמוד באפיק מעבר בניהול במסגרת שיתוף הפעולה בין האוניברסיטה הפתוחה לבית הספר לניהול של אוניברסיטת בן גוריון בנגב.


אפיק מעבר למשפטים


מועמדים ללימודי משפטים, שמעוניינים במסלול לימודים גמיש כדי לשפר את סיכויי קבלתם יכולים ללמוד באפיק מעבר למשפטים. במסלול זה, לומדים במקבץ קורסים שמתקיימים במסגרת החטיבה למשפט ציבורי של האוניברסיטה הפתוחה, בתחומים כגון דיני עבודה, דיני אתיקה, משפט מינהלי, רגולציה וענפי משפט נוספים. על סמך ההישגים בקורסים הללו, ניתן להמשיך את הלימודים במחלקות למשפטים של מוסדות שונים. כיום, נערך אפיק מעבר במשפטים בשיתוף עם הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת בר אילן.


אפיק מעבר לפסיכולוגיה


האוניברסיטה הפתוחה מפעילה אפיק מעבר לפסיכולוגיה בשיתוף עם מגוון של מוסדות, שמאפשרים למי שמשלימים את מקבץ קורסי היסוד להמשיך למוסדות הלימוד במסלול עם תנאי קבלה גמישים. לעיתים, תכניות אלה מאפשרות להמשיך למסלולים דו חוגיים המשלבים את לימודי הפסיכולוגיה, כגון לימודי פסיכולוגיה וניהול או לימודי פסיכולוגיה ומדעי ההתנהגות. בין המוסדות שבהם ניתן למצוא אפיק מעבר לפסיכולוגיה נכללים אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת בר אילן, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת חיפה ואוניברסיטת תל-אביב.

 

רוצה לדעת יותר על אפיק מעבר כלכלה? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על אפיק מעבר כלכלה
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד אפיק מעבר כלכלה

חוות דעת של סטודנטים: כלכלה (609 חוות דעת)
התקבלו 609 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
נאור,האוניברסיטה הפתוחה, לימודי כלכלה - האוניברסיטה הפתוחה, 20/05/2019
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהב את הדינמיות בלימודים ואת הלמידה העצמאית ומהבית, פחות אוהב שאין יחס אישי בין המרצה לסטודנט

על הקמפוס
קומפוסט האוניברסיטה הפתוחה בפתח תקווה הוא מבנה חדש- מכללת פתח תקווה יש כיתות לימוד גדולות ומאוד נוחות מקום מאוד מושק
שלומי,המסלול האקדמי המכללה למנהל, המסלול האקדמי - כלכלה וניהול בהתמחות שוק ההון, 12/04/2019
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהב את האווירה במקום,
בזמן שלא לומדים יש תמיד פעילויות וכיף לסטודנטים.
דבר נוסף זה רמת המרצים שהיא גבוה מאוד המרצים נורא פרקטים ועובדים בחברות הגדולות במשק.

על הקמפוס
אווירה כיפית וטובה תמיד.
דואגים שיהיו פעילויות מועדונים במגוון תחומים מעניינים.
 
פורומים בתחום
פורום לימודי כלכלה
פורום לימודי שוק ההון
פורום מכללת ספיר
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
קורס כלכלה- לימודי תעודה
לימודים לתואר שני בכלכלה
כמה מרוויח כלכלן בישראל?
כמה מרוויח אנליסט בישראל?
כמה מרוויח יועץ השקעות בישראל?
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לכלכלה
תואר בכלכלה - המסלול האקדמי
רופין - לימודי כלכלה
תואר בכלכלה - מכללת אשקלון
תואר בכלכלה - אוניברסיטת חיפה
מכללת אשקלון - לימודי כלכלה וחשבונאות
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על אפיק מעבר כלכלה?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.


סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
לימודי מדעי המחשב לכלכלנים (לפני 10 ימים, 11 שעות, 28 דקות)
עבודה כמשווק פנסיוני (לפני 12 ימים, 10 שעות, 9 דקות)
תכנית לימודי מדעי המחשב לכלכלנים (לפני 12 ימים, 16 שעות, 24 דקות)
האם מכירות הוא חלק הכרחי בעבודה של משווק פנסיוני? (לפני 15 ימים, 2 שעות, 42 דקות)
תואר ראשון בכלכלה (לפני 22 ימים, 10 שעות, 23 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD