קורס מאמני כדורגל במכללה האקדמית בוינגייט

מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני
מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני
מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני
מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני
מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני

קורס מדריכי כדורגל - המכללה האקדמית בוינגייט

 

אהבה על הקווים


התשוקה לכדורגל קיימת בכל רחבי הגלובוס, החל מהכפרים הקטנים באפריקה ועד לפרוורים באירופה. כדורגל הוא ענף הספורט הנצפה היותר בעולם ומעל ארבעה מיליארד אוהדים צופים באדיקות בתחרויות השונות מדי שנה. "המשחק היפה" כינה אותו 'פלה' האגדי, וקשה שלא להסכים עם ההצהרה של הכדורגלן הברזילאי.


למרות שרוב האוהדים חושבים כי השחקנים הם "הכוכבים" של הקבוצה, הצלחתו של מועדון כדורגל תלויה במידה רבה דווקא במאמן שלו. בתור מי שפועלים מאחורי הקלעים, מוטלת על המאמנים האחריות להבין לעומק את כל המנגנונים שמאחורי מהלכי המשחק ולטפח ביטחון ומשמעת בקרב השחקנים. מאמן טוב הוא הגורם הדומיננטי שמאגד את כל חלקי הקבוצה ומוביל אותה להצלחה.


כעת, הודות לקורס מאמני כדורגל מטעם המכללה האקדמית בוינגייט, גם אתם יכולים להשתלב בתוך ענף הספורט הכה פופולארי ולשלב את התשוקה האדירה שלכם עם מקצוע ומרתק. בתור מאמני כדורגל, תוכלו להרכיב תכניות משחק עבור השחקנים, לייצר אסטרטגיות וטקטיקות, לעמוד על היתרונות והחסרונות של כל שחקן בקבוצתכם ולחיות את האהבה הגדולה שלכם למשחק היפה בכל יום מחדש.


תכנית הלימודים


קורס מדריכי כדורגל מטעם המכללה האקדמית בוינגייט מקנה עבור הסטודנטים את סט הכלים הדרוש בכדי שיוכלו לתפקד כראוי בתור מאמני קבוצות כדורגל. בקורס נלמדות טכניקות ואסטרטגיות אימון מודרניות ומסורתיות, התאמות תזונתיות עבור ספורטאים, אנטומיה של גוף האדם, תורת קבלת ההחלטות, פציעות ספורט, פיתוח כוחות פיזיים ומנטליים בקרב השחקנים, ניתוח היריבים, יסודות ההגנה וההתקפה וכן הלאה.


מתכונת הלימוד


קורס מדריכי כדורגל של המכללה האקדמית בוינגייט נלמד בהיקף של כ - 228 שעות לימוד, המורכבות מ - 60 שעות לימוד עיוניים בנושא מדעי הספורט, 140 שעות לימוד על תורת ענף הכדורגל ו - 28 שעות לימוד של עזרה ראשונה. עם תום הקורס על הסטודנטים לעמוד במבחני גמר מעשיים.


נושאי הלימוד

 

  • כושר גופני
  • תורת האימון
  • חוקי המשחק   
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


המכללה האקדמית בוינגייט הינה מוסד מוכר עבור השכלה גבוהה שקיים כבר מזה עשרות שנים. במסגרת הלימודים במכללה האקדמית בוינגייט ניתנת הכשרה אקדמית ומקצועית בתחומי הבריאות, התנועה, השיקום, הספורט וההוראה. סגל המרצים והעובדים בוינגייט מחזיק בערכים של מצוינות בחינוך אשר מעניקים הכשרה מיטבית בכל הנוגע לחינוך הגופני והספורט, דבר אשר תורם לחוויית לימודים אקדמית ומקצועית בקרב הסטודנטים הפוקדים את המכללה.


תנאי קבלה

 

כדי להתקבל לקורס מדריכי כדורגל של המכללה האקדמית בוינגייט, על המועמדים להיות מעל לגיל גיל 16 לפחות ולעבור ראיון אישי לצד מבחן מעשי. כמו כן, עליהם להציג אישור רפואי אשר יעיד על בריאותם התקינה ועל כשירותם לעסוק בפעילות ספורטיבית. נוסף על כך, נדרש ניסיון מעשי של שלוש שנים תחת אגודה או התאגדות כלשהי, זאת בהתאם להנחיות של מנהל הספורט.

 


תעודה


בוגרי הקורס זוכים לתעודת "מדריך כדורגל" מטעם המכללה האקדמית בוינגייט.


אפשרויות תעסוקה


בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בתור מדריכי כדורגל מקצועיים ולזכות בזכות להדריך את קבוצות הכדורגל העירוניות, קבוצות כדורגל בליגות הילדים והנוער וכן הלאה. כמו כן, ישנה אפשרות עבור הבוגרים להמשיך ללימודים אקדמיים לתואר ראשון בחינוך גופני.

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp