קורס תחזוקת ספרינקלרים במכללת מישלב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס עבודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מישלב - תחזוקת ספרינקלרים.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תחזוקת מערכות ספרינקלרים - מכללת מישלב

 

על המים, האש והמתזים שביניהם


כאשר פורצת אש במבנה כלשהו, גלאי העשן נכנס לפעולה ומביא להפעלתם של הספרינקלרים (מתזים בעברית) אשר תפקידם הוא לכבות את האש המאיימת. את מערכות הספרינקלרים כמעט בכל מוסד ציבורי או פרטי, זאת על פי תקנות מכבי האש. כל מי שמנהל עסק שמחזיק בכוח עבודה מחויב בהתקנת מערכת התזה בכל חלקי המבנה שמאכלס את העובדים.


ספרינקלרים הם למעשה מערכת מתקדמת ומודרנית לכיבוי אש. מדובר במתקנים המיועדים להתיז מלמעלה רסס מים במקרים של דליקת אש באזור אשר מעליו הם מותקנים. הספרינקלרים נפרשים על גבי מערכת גדולה של צינורות שהינה מחוברת באופן קבוע למקור מים, ומצוידת במנגנון אשר מפעיל אותה ומזרים מים אל המתזים במקרים של דליקת אש. ישנן גם מערכות אשר בהן הצנרת מובילה לא יותר מאוויר דחוס, כאשר רק במקרים של גילוי שריפה מוזרמים גם מים אל המערכות. החוק בישראל מחייב את קיומן של מערכות ספרינקלרים באתרים כמו חניונים תת קרקעיים או מבנים ציבוריים למיניהם וכדומה.


בכדי לתכנן באופן ראוי את מערך כיבוי האש, נדרש לשכור בעל מקצוע אשר מחזיק במומחיות גבוהה ובניסיון, זאת בשל העובדה כי החידושים הטכנולוגיים שנקבעו במאה ה - 21 בתחום מערכות כיבוי האש והספרינקלרים הם מתוחכמים ביותר, ומחייבים בידע מקצועי. קורס תחזוקת מערכות ספרינקלרים מטעם מכללת מישלב יספק עבורכם את הידע המקצועי הנדרש בכדי שתצליחו בתחום.

 


תכנית הלימודים


מטרת קורס תחזוקת מערכות ספרינקלרים מטעם מכללת מישלב הינה להעלות את רמתם המקצועית של העוסקים בתחום כיבוי האש, להכשיר את הסטודנטים לביצוע תחזוקה ראויה של מערכות המתזים, להקנות את מיטב הכלים המקצועיים שיעזרו למנוע כשלים במערכת וכן להכשיר באופן מלא ומקיף את הסטודנטים לביצוע תפקיד תחזוקת מערכות מתזים בישראל.


מתכונת הלימוד


קורס תחזוקת מערכות ספרינקלרים מתקיים במתכונת של 12 מפגשים, אחת לשבוע במסלול ערב בסניף מישלב בתל אביב, וכן במתכונת של 7 מפגשי בוקר בימי שישי בסניף מישלב בחיפה.


נושאי הלימוד

 

 • מערכות גילוי עשן
 • מניעת כשלים במערכת
 • תחזוקת משאבות כיבוי האש
 • הוראות מפקח הכבאות הראשי
 • אחריות מקצועית בטיפול מתזים   
 • דיני כבאות
 • מניעת דלקות
 • טיפול בכשלים
 • אחזקה ותחזוקה   
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


מכללת מישלב הינה מכללה ללימודים מקצועיים אשר מחזיקה בניסיון עתיר שנים. המכללה טיפחה עשרות אלפי בוגרים אשר השתלבו במשק העבודה הישראלי ונהנים מתפקידי מפתח מתגמלים. מכללת מישלב מספקת את קפיצת המדרגה עבור קריירות רבות בשלל התחומים אשר מוצעים בתכניות הלימוד הקיימות במוסד הלימודים אשר פועל בשיתוף פעולה מלא עם נציבות מס הכנסה, משרד העבודה וכן משרד החינוך.


תנאי קבלה


בכדי להתקבל לקורס תחזוקת מערכות ספרינקלרים מטעם מכללת מישלב על המועמדים להיות אנשי מקצוע, מהנדסים, מפקחי בנייה, קבלני ספרינקלרים או אנשים אשר עוסקים בענף ושואפים לרכוש מקצוע בתחום.

 


אפשרויות תעסוקה


בוגרי קורס תחזוקת מערכות ספרינקלרים מטעם מכללת מישלב יוכלו להשתלב בעבודה במגוון רחב של משרדי תכנון וכן בחברות בניה קבלניות בתור אחראי בטיחות אש, אשר תפקידם הוא לתכנן את מערך המתזים והמטפים בבניינים החדשים. כמו כן, יוכלו הבוגרים להעמיק את ההכשרה שלהם באמצעות קורסים נוספים אשר נוגעים לתחום כיבוי האש והבטיחות, קורסים כגון: קורס בטיחות וגהות, קורס ממונה בטיחות בעבודה או אפילו לימודים במסלול הנדסאי תעשייה וניהול במסלול בטיחות וגהות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מישלב - קורסים והשתלמויות | לימודי תעודה - מנסה להשתלב?

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

לימודי תעודה ביזמות וחדשנות טכנולוגית
דן קנטר
ללא תגובה
קורס מודדים מוסמכים בטכניון
איברהים עאמר
2 תגובות
כמה עולה קורס אילוף כלבים?
יונתן
1 תגובות
לימודי ביו פידבק מוכרים על ידי משרד הבריאות
רחלי יורוביץ
1 תגובות
קורס הנהלת חשבונות באשקלון
אסיה
1 תגובות
קורס מתכנני אינסטלציה
אלעד בליטי
1 תגובות
קורס מנעולנות בשעות הבוקר
שמעון
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp