קורס תחזוקת ספרינקלרים במכללת מישלב

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס עבודה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מישלב - תחזוקת ספרינקלרים.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תחזוקת מערכות ספרינקלרים - מכללת מישלב

 

על המים, האש והמתזים שביניהם


כאשר פורצת אש במבנה כלשהו, גלאי העשן נכנס לפעולה ומביא להפעלתם של הספרינקלרים (מתזים בעברית) אשר תפקידם הוא לכבות את האש המאיימת. את מערכות הספרינקלרים כמעט בכל מוסד ציבורי או פרטי, זאת על פי תקנות מכבי האש. כל מי שמנהל עסק שמחזיק בכוח עבודה מחויב בהתקנת מערכת התזה בכל חלקי המבנה שמאכלס את העובדים.


ספרינקלרים הם למעשה מערכת מתקדמת ומודרנית לכיבוי אש. מדובר במתקנים המיועדים להתיז מלמעלה רסס מים במקרים של דליקת אש באזור אשר מעליו הם מותקנים. הספרינקלרים נפרשים על גבי מערכת גדולה של צינורות שהינה מחוברת באופן קבוע למקור מים, ומצוידת במנגנון אשר מפעיל אותה ומזרים מים אל המתזים במקרים של דליקת אש. ישנן גם מערכות אשר בהן הצנרת מובילה לא יותר מאוויר דחוס, כאשר רק במקרים של גילוי שריפה מוזרמים גם מים אל המערכות. החוק בישראל מחייב את קיומן של מערכות ספרינקלרים באתרים כמו חניונים תת קרקעיים או מבנים ציבוריים למיניהם וכדומה.


בכדי לתכנן באופן ראוי את מערך כיבוי האש, נדרש לשכור בעל מקצוע אשר מחזיק במומחיות גבוהה ובניסיון, זאת בשל העובדה כי החידושים הטכנולוגיים שנקבעו במאה ה - 21 בתחום מערכות כיבוי האש והספרינקלרים הם מתוחכמים ביותר, ומחייבים בידע מקצועי. קורס תחזוקת מערכות ספרינקלרים מטעם מכללת מישלב יספק עבורכם את הידע המקצועי הנדרש בכדי שתצליחו בתחום.

 


תכנית הלימודים


מטרת קורס תחזוקת מערכות ספרינקלרים מטעם מכללת מישלב הינה להעלות את רמתם המקצועית של העוסקים בתחום כיבוי האש, להכשיר את הסטודנטים לביצוע תחזוקה ראויה של מערכות המתזים, להקנות את מיטב הכלים המקצועיים שיעזרו למנוע כשלים במערכת וכן להכשיר באופן מלא ומקיף את הסטודנטים לביצוע תפקיד תחזוקת מערכות מתזים בישראל.


מתכונת הלימוד


קורס תחזוקת מערכות ספרינקלרים מתקיים במתכונת של 12 מפגשים, אחת לשבוע במסלול ערב בסניף מישלב בתל אביב, וכן במתכונת של 7 מפגשי בוקר בימי שישי בסניף מישלב בחיפה.


נושאי הלימוד

 

 • מערכות גילוי עשן
 • מניעת כשלים במערכת
 • תחזוקת משאבות כיבוי האש
 • הוראות מפקח הכבאות הראשי
 • אחריות מקצועית בטיפול מתזים   
 • דיני כבאות
 • מניעת דלקות
 • טיפול בכשלים
 • אחזקה ותחזוקה   
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


מכללת מישלב הינה מכללה ללימודים מקצועיים אשר מחזיקה בניסיון עתיר שנים. המכללה טיפחה עשרות אלפי בוגרים אשר השתלבו במשק העבודה הישראלי ונהנים מתפקידי מפתח מתגמלים. מכללת מישלב מספקת את קפיצת המדרגה עבור קריירות רבות בשלל התחומים אשר מוצעים בתכניות הלימוד הקיימות במוסד הלימודים אשר פועל בשיתוף פעולה מלא עם נציבות מס הכנסה, משרד העבודה וכן משרד החינוך.


תנאי קבלה


בכדי להתקבל לקורס תחזוקת מערכות ספרינקלרים מטעם מכללת מישלב על המועמדים להיות אנשי מקצוע, מהנדסים, מפקחי בנייה, קבלני ספרינקלרים או אנשים אשר עוסקים בענף ושואפים לרכוש מקצוע בתחום.

 


אפשרויות תעסוקה


בוגרי קורס תחזוקת מערכות ספרינקלרים מטעם מכללת מישלב יוכלו להשתלב בעבודה במגוון רחב של משרדי תכנון וכן בחברות בניה קבלניות בתור אחראי בטיחות אש, אשר תפקידם הוא לתכנן את מערך המתזים והמטפים בבניינים החדשים. כמו כן, יוכלו הבוגרים להעמיק את ההכשרה שלהם באמצעות קורסים נוספים אשר נוגעים לתחום כיבוי האש והבטיחות, קורסים כגון: קורס בטיחות וגהות, קורס ממונה בטיחות בעבודה או אפילו לימודים במסלול הנדסאי תעשייה וניהול במסלול בטיחות וגהות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מישלב - קורסים והשתלמויות | לימודי תעודה - מנסה להשתלב?

עוד מסלולי לימוד - מכללת מישלב

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

איפה לומדים חשמלאי רכב מוסמך?
מחמוד עבד אל ראזק
ללא תגובה
קורסים בתחומי ההדרכה ועולם הרוח
לילך
ללא תגובה
קורס חקירות ביטוח במרכז
אלישע מור
ללא תגובה
איפה לומדים קורס ניהול רשתות?
מסארוה חסן
1 תגובות
קורס הסרת אפוטרופוס עצמי בדיני משפחה
הודיה
1 תגובות
קורס הכשרה בייעוץ פנסיוני
יעקב ברונשטיין
1 תגובות
מכונאות רכב סוג 3
ישראל חייט
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן948 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,256 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp