רוצה פרטים על קורס הדרכה והוראת איפור?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מדריכי איפור

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס הדרכה והוראת איפור? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הדרכת איפור - קורס להכשרת מדריכים ומורים לאיפור ומקצועות היופי

 

תחום האיפור והטיפוח מציע מגוון של אפשרויות תעסוקה לעובדים מוכשרים ויצירתיים, מאיפור אישי ללקוחות ועד לאיפור באירועים גדולים בתעשיית המדיה או בעולם האופנה. לצד העיסוק המעשי באיפור, מאפרים מנוסים שברצונם להרחיב את האפשרויות המקצועיות שעומדות בפניהם יכולים לפנות גם להדרכה ולהוראה במקצועות היופי. הדרכה זו אפשרית בשלל מסגרות, מבתי ספר לאיפור ועד לסדנאות באירועים.


קורסים למדריכי איפור יוצאים מנקודת הנחה כי ידע מעשי ומקצועי באיפור אינו מספיק להכשרתם של מנחים איכותיים וכי עליהם להחזיק גם בסל כלים מתחום ההנחיה. משום כך, הקורסים שמים דגש על פיתוח של מיומנויות הדרכה מקצועיות אצל מאפרים ועל היכרות עם סגנונות הוראה והנחיה מגוונים. הם כוללים בדרך כלל שלל תרגולים פרקטיים, הן של כישורי ההנחיה והן של טכניקות האיפור, במטרה להרחיב את סל הכלים שברשות המשתתפים.


הקורסים מכינים את בוגריהם לשלל אפשרויות תעסוקה כמורים ומדריכים לאיפור. הביקוש בשוק של היום למדריכי איפור מנוסים ואיכותיים הוא רב במיוחד, הן במוסדות להכשרה במקצועות היופי והן בשוק הפרטי. מאפרים שבוחרים להרחיב את האפיקים התעסוקתיים ולהדריך במסגרות שונות יכולים להעלות את רמות השכר שלהם ובמקביל להרחיב את קהל הלקוחות שלהם דרך חשיפה למגוון רחב של אוכלוסיות תלמידים.


למי מיועד הקורס


קורסים בהדרכת והוראת איפור מיועדים בדרך כלל למאפרים מנוסים שמעוניינים לפתח ולהרחיב את האפשרויות המקצועיות שעומדות בפניהם. לקורסים השונים מתקבלים בדרך כלל בוגרי קורס איפור מקצועי או קורסים נוספים בתחום האיפור, שמחזיקים בוותק מקצועי של מספר שנים. לעיתים ישנה עדיפות למאפרים שמתמחים במספר רב של סגנונות וטכניקות מקצועיות, כגון בוגרי השתלמויות באיפור וקורסים מקצועיים. בחלק ממוסדות הלימוד יכולים להתקבל גם בוגרי קורסים בעיצוב שיער ובענפים נוספים בעולם הטיפוח והיופי, בעלי רקע בסיסי באיפור, שמעוניינים להשתלב בתחום ההדרכה. לא נדרש ניסיון קודם בהדרכה או בעמידה בפני כיתה ברוב המקרים, אם כי רצוי להיות בעלי זיקה להנחיה ויחסי אנוש טובים.


במרבית מסלולי ההכשרה, תהליך הקבלה כולל ראיונות אישיים או מבדקים פנימיים שנערכים על ידי מוסדות הלימוד. בחלקם המועמדים נדרשים גם להציג תיק עבודות מקצועי שמשקף את ניסיונם כמאפרים מקצועיים.


תכנית הלימודים


קורסים בהוראת איפור מתמקדים בפיתוח כישורי ההדרכה המקצועיים של המשתתפים, כדי להרחיב את אפשרויות התעסוקה שלהם. במהלך הקורס נלמדות שיטות להוראה ולהדרכה של קבוצות ויחידים בתחומי האיפור, עיצוב השיער והטיפוח, תוך היכרות עם טרנדים וסגנונות מובילים בעולם ועם תקנים ונהלים מקצועיים בעולם הטיפוח והיופי.


המשתתפים מתחילים ולומדים על סגנונות איפור מגוונים ועל תהליכי טיפוח מקצועיים למטרות שונות. לאחר מכן, הם לומדים בהרחבה על דרכים לבנייה של מערכי שיעור בתחום האיפור והקוסמטיקה. הם בוחנים כיצד לעמוד בפני כיתה ולהעביר הרצאות בליווי של מצגות ועזרים נוספים. כמו כן, הם לומדים כיצד להעריך תוצרים של תלמידים, לבדוק בחינות ומטלות ולהעביר משוב איכותי ורגיש, דרכו תלמידיהם יכולים להתפתח ולשכלל את המיומנויות המקצועיות שלהם. בחלק מן הקורסים נלמדים גם מושגים בסיסיים בתחומים משיקים לעולם ההנחיה, כגון אימון אישי, שפת גוף והכנת פרזנטציה. כישורים אלה יכולים לסייע למשתתפים לפתח סגנון הנחיה אישי וייחודי משלהם ולבנות את הביטחון העצמי כמדריכי איפור ויופי.

 

מתכונת הלימוד


היקף הקורסים נע בדרך כלל בין חודשיים לשלושה חודשים. בחלק מן המוסדות הם נלמדים כהכשרות ערב ובחלקם בשעות הבוקר, ישנם גם מוסדות שמאפשרים לבחור בין מתכונת בוקר לערב וכך להתאים את הקורס ללוח הזמנים הצפוף של מאפרים.


הקורסים שמים דגש על תרגול מעשי ועל הפן הפרקטי של הדרכת האיפור. הם משלבים הדרכות ותרגולים בכיתה שבהם מתנסים בהעברת הדרכות בתחום הקוסמטיקה. בחלק מן הקורסים מתקיימות גם סדנאות בתחומים כגון משחק ואימון אישי, שיכולים לסייע למשתתפים לחזק את מיומנויות העמידה בפני קבוצות תלמידים. ישנם גם בתי ספר שמציעים למשתתפים תרגולים מצולמים שלאחריהם מתקיים דיון וניתוח של טכניקות ההוראה. רבים מן הקורסים משלבים גם תרגולים מעשיים בתחום השיווק, דרכם יכולים המשתתפים לחזק את הקידום המקוון שלהם כמדריכי איפור.


נושאי לימוד


המשתתפים בקורס לומדים שלל נושאים בתחום הדרכת מקצועות היופי, הנה כמה מהם:

 

 • ניתוח מראה איפור
 • מתן משוב לתלמידים
 • הכנת מצגות
 • עזרים במערכי שיעור
 • אמנות ההרצאה
 • בניית מערכי שיעורים
 • מציאת מקורות השראה
 • תהליכי קואצ'ינג   
 • הערכה ובדיקת מבחנים   
 • ועוד


קורס איפור מחיר


מחירם של קורסים בתחום האיפור והקוסמטיקה משתנה בין המוסדות ובהתאם לאורכה של ההכשרה. ברוב המקרים, מחיר ההכשרות נע בין 5,000 - 15,000 שקלים, אך טווח המחירים עשוי להשתנות. בחלק מן המקרים עלות הקורס כוללת את החומרים והציוד המקצועי שנדרש למאפרים ובמקרים אחרים עלות החומרים איננה כלולה במחיר הקורס והמשתתפים נדרשים לקניה עצמאית של החומרים.


תעודה ואפשרויות תעסוקה


לבוגרי הקורסים מוענקת תעודת גמר על ידי מוסד הלימוד. בדרך כלל יש צורך להכין פרויקט מסכם או לעבור בחינת גמר כדי לקבל את התעודה וכן לעמוד בכל מטלות ודרישות הקורס.


עם סיום הכשרתם הבוגרים יכולים להשתלב בשלל אפיקים מקצועיים כמדריכי איפור. הם יכולים לעבוד בחברות קוסמטיקה או בבתי ספר להכשרה במקצועות היופי, או להעביר סדנאות וקורסי איפור באופן עצמאי. באפשרותם גם ללמד איפור במגמות בבתי ספר תיכוניים מקצועיים. תעשיית היופי היא מגוונת מאוד ומאפרים יכולים להמשיך ולהתקדם בה דרך לימוד בקורסים נוספים. הם יכולים להרחיב את סל הכלים שלהם דרך לימוד קורסים בתחומים כגון עיצוב שיער, טיפוח ואף אופנה וסטיילינג וכך להעניק שירות נרחב יותר ללקוחות שלהם. כמו כן, הם יכולים ללמוד קורסים בתחומי השיווק וכך לקדם את שירותיהם באופן יעיל יותר.

 


הדרכת איפור אישית


בין שלל האפשרויות המקצועיות שעומדות בפני בוגרי הקורס ניתן למצוא הדרכות איפור לקבוצות ולכיתות וכן הדרכת איפור אישית. הבוגרים יכולים ללוות לקוחות פרטיים אחד על אחד ולהדריך אותם בתהליכי איפור משלל סוגים, כגון הדרכת איפור יום יומי, הדרכת איפור לאירועים מיוחדים והדרכת איפור אישית לכלות. מדריכים אישיים בתחום האיפור הם מבוקשים מאוד בשוק והתחום מהווה הזדמנות טובה עבור הבוגרים להרחיב את מאר הלקוחות שלהם.

 


מכללות קורס הדרכת איפור

 

 • רוית אסף (פרישה ארצית): זוהי רשת ללימוד מקצועות היופי והטיפוח, שמציעה קורס להכשרת מדריכי איפור שכולל 40 שעות ומחולק לעשרה מפגשים. הקורס מעניק מיומנויות להדרכת איפור, לצד כלים מתחומים כגון עמידה בפני קהל וקואצ'ינג. ניתן ללמוד במסלול בוקר או ערב. כמו כן, ניתן ללמוד בקורס איפור אמנותי, קורס איפור איירבראש, קורס איפור קבוע, קורס ספרות מקצועי, קורס בניית ציפורניים וקורסים נוספים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס הדרכה והוראת איפור?

רוצה לדעת יותר על קורס הדרכה והוראת איפור?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: מקצועות יופי
התקבלו 5 דירוגים בציון ממוצע 5.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp