קורס מנהל עסקים בשוק ההון במכללת מגמות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שוק ההון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מגמות - קורס ניהול בשוק ההון.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מנהל עסקים בשוק ההון - מכללת מגמות


סוחרים שהם גם מנהלים


ישנם היבטים רבים שסוחרים בשוק ההון נדרשים להביא בחשבון בעת ביצוע השקעה חדשה. הם חייבים להבין את התהליכים שמתרחשים במשק ולנתח באופן מעמיק את מצב המניה לפני ההשקעה. כדי להגיע אל ההשקעה מוכנים ככל האפשר, סוחרים צריכים לשלוט גם בידע ניהולי וכלכלי נרחב. כלים מתחום מנהל העסקים יכולים לסייע לסוחרים לאתר מניות פוטנציאליות חדשות וגם לנווט בהצלחה בשלל השלבים בדרך לתשואה.


קורס מנהל עסקים בשוק ההון של מכללת מגמות מאפשר למשתתפיו להכיר תהליכי ניהול בזירת המסחר בבורסה ובעולם הפיננסי. המסלול מתאים גם לחסרי ניסיון בשוק ההון והוא מציע לרכוש סל כלים ניהולי ופיננסי נרחב, שיכול לסייע לקבל החלטות נבונות יותר בתהליכי המסחר.


תכנית הלימודים


קורס זה מתמקד בהקניה של מיומנויות פרקטיות לביצוע השקעות משלל סוגים בשוק ההון. הכלים הנלמדים יכולים לסייע למשתתפים בניהול תהליכי ההשקעה ובזיהוי יעיל יותר של עסקאות פוטנציאליות ורווחיות בזירות כגון הבורסה המקומית, מסחר בחו"ל וכן שוק הנדל"ן. כמו כן, הם דנים בדרכים בהן כישורי ניהול מפותחים יכולים לסייע לסוחרים לקבל החלטות יעילות יותר ולהתמודד עם תנאי אי הוודאות שמאפיינים את שוק ההון.


מסלול זה מורכב ממספר קורסים שכל אחד מהם מתמקד בהיבט אחר של המסחר בשוק ההון. הקורסים כוללים:

 

 

 • מבוא לשוק ההון - מסלול זה חושף את משתתפיו למיומנויות יסוד בהשקעות בבורסה. המשתתפים מכירים את שיטת הניתוח הטכני ולומדים גם על תוכנות שמסייעות לסוחרים לנהל תהליכי מסחר ביעילות ולאתר מניות פוטנציאליות וכדאיות.

 

 • מסחר בשוק ההון - במהלך הקורס לומדים על אסטרטגיות לניהול עסקאות ועל תהליכי הפעילות של סוחרים יומיים. כמו כן, הם לומדים על מדדים ומניות מסוגים שונים ועל אסטרטגיות מסחר מתקדמות.

 

 • פסיכולוגיה בשוק ההון - מסלול זה מתמקד בהיבטים פסיכולוגיים שרלבנטיים לסוחרים בשוק ההון. הוא סוקר בין היתר דרכים בהן סוחרים יכולים להתכונן לעסקאות ומקיף גם סוגיות באימון מנטלי ייעודי לסוחרים.

 

 • יזמות נדל"ן והשקעות - בקורס זה לומדים על תהליכי קבלת החלטות בשוק ההשקעות בנדל"ן. בין היתר נלמדים מושגים בהערכת שוויים של נכסים, באיתור עסקאות ובחינת שווקים ובפרויקטים בתמ"א 38.

 

 • קורס הכנה למבחן התיווך - מסלול הכנה למבחן רישיון התיווך, שיש צורך לעבור לקבלת רישיון מתווכי נדל"ן ממשרד המשפטים. הקורס מקיף את הנושאים הנכללים בבחינה ומסייע למשתתפים בהתמודדות עם שאלות קשות.


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא כשנה אחת, הוא כולל כ - 200 שעות לימוד אקדמיות המחולקות ל - 42 מפגשים. לצד המסלולים הפרונטליים העיוניים שכולל הקורס, הוא משלב גם קורס מקוון במסחר, שכולל תרגולים ומבחנים שיכולים לסייע למשתתפים לתרגל מיומנויות מסחר גם בין המפגשים. נוסף על כך, הקורס כולל תרגולים פרקטיים ועבודה בסימולטור מסחר, שבו הם יכולים להכיר מקרוב טכניקות עבודה ותהליכי קריאה וניתוח של גרפים מקצועיים.

 


נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים:

 

 • הערכת שווי נכסים
 • פסיכולוגיה במסחר
 • אימון מנטלי לסוחרים
 • אקזיטים בענף הנדל"ן
 • חקר שוק לפני השקעות   
 • ניתוח טכני
 • איתור מניות
 • תוכנות מסחר
 • משכנתאות ומימון   
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


מכללת מגמות עורכת שלל תכניות לימודי תעודה בתחום המסחר בשוק ההון. במכללה אפשר למצוא קורסים שמתאימים לסוחרים מתחילים לצד מסלולים לסוחרים מנוסים יותר, שמעוניינים לרענן ולהרחיב את סל הכלים שברשותם. בין הקורסים שניתן ללמוד במכללה זו אפשר למנות קורס יזמות ותיווך נדל"ן, קורס תיווך נדל"ן, קורס מכירות מקצועי, קורס מסחר באמזון וקורס מסחר במניות. חלק מהקורסים משלבים בין מפגשים פרונטליים לבין לימוד מקוון.

 

תנאי קבלה


הקורס מיועד למעוניינים לרכוש כלים ניהוליים ליישום בהשקעות בשוק ההון. הוא מתאים הן לסוחרים מתחילים והן לסוחרים מנוסים, יכולים ללמוד בו גם חסרי רקע מקצועי קודם בהשקעה בשוק ההון.


תעודה


תעודת גמר מטעם מכללת מגמות ניתנת למשתתפים שמשלימים את הקורס בהצלחה ועומדים בכל הדרישות במהלכו.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת מגמות - המכללה ללימודים פיננסיים ושוק ההון

ssssssssss

פורום לימודי שוק ההון

קורסים בשוק ההון מוכרים לגמול השתלמות?
שי
1 תגובות
עלות ומיקום קורס cfd
נתנאל
1 תגובות
מסגרות לימוד מועדפות בשוק ההון
פז
1 תגובות
קורס ברוקר באזור חיפה
ירון
1 תגובות
קורס מסחר בשוק ההון וניירות ערך
רפאל אילן
1 תגובות
איפה עדיף ללמוד קורס שוק ההון?
מרדכי
1 תגובות
מה עדיף לעשות - תואר שני או קורס?
ויקטורה סמיונוב
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי555 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא שוק ההון

עמנואל קוק
עמנואל קוק, מוותיקי שוק ההון בארץ ומייסד שותף של חברת IBI בתי השקעות, מאמין שעבודה קשה, התמדה ולמידה מאחרים הם בין הכלים החשובים למי שחולמים על קריירה בשוק ההון, שנחשב לאחד מתחומי העתיד. "הבסיס להצלחה בשוק ההון הוא עבודה מלמטה. כדי להיות טוב צריך משקע של כמה שנים בעבודה מעשית. בשביל לעבוד נכון צריך זמן. חשוב ללמוד מהניסיון של ותיקים בתחום וגם מהתהליכים שמתרחשים מסביב."
"צריך יכולות אנליטיות והבנה טובה של תהליכים, לצד רצון ללמוד מניסיון של חברות שונות. חשוב להבין באנליזה וגם להסתכל על אחרים שמבינים בתחום ולרכוש מהם כלים."
עמנואל קוק
מייסד שותף ב - IBI השקעות
Whatsapp Whatsapp