רוצה פרטים על קורס איפור אפקטים מיוחדים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס איפור אפקטים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס איפור אפקטים מיוחדים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס איפור אפקטים מיוחדים


מהדמיית פציעות וחתכים לסצנות בסרטי פעולה ועד לציורי גוף מרהיבים לאירועים מיוחדים ולתצוגות אופנה, איפור האפקטים הוא אחד הענפים היצירתיים ביותר בתחום האיפור. מאפרי אפקטים מיוחדים עושים שימוש בחומרים לא שגרתיים כגון לטקס, שעווה וסיליקון כדי להשיג תוצאות ייחודיות ומקצועיות, תהליכי האיפור בתחום זה נוטים להיות ארוכים יותר ומורכבים הרבה יותר מאיפור ביוטי או איפור אופנה. כמו כן, הענף הוא מגוון מאוד באופיו ומאפרי אפקטים יכולים להשתלב בשלל פרויקטים, מעבודה על סט של סרט פנטזיה חדש או סדרת טלוויזיה ועד לאיפור דוגמניות על המסלול.


לא מעט מאפרים שמעוניינים להרחיב את היצע הפרויקטים והשירותים שלהם פונים לתחום האפקטים המיוחדים, שבו ישנה דרישה רבה למאפרים מוכרים ויצירתיים. זהו ענף שמאפשר להביא לידי ביטוי את היצירתיות והחוש האמנותי ולהתנסות באפקטים שמותחים את גבולות הדמיון. מאפרי אפקטים מיוחדים עובדים כעצמאיים או במסגרת חברות בתחום המדיה והקוסמטיקה. הוותיקים והידועים בתחום איפור האפקטים רכשו להם שם של ממש בתעשייה, אפילו מעבר לים.


משום שאיפור אפקטים מצריך היכרות עם חומרים ייעודיים ועם תהליכי עבודה לא שגרתיים, מאפרים רבים בוחרים ללמוד בקורס איפור אפקטים מיוחדים כדי להכיר את הענף לעומק וללמוד את עקרונות העבודה באופן מובנה ומסודר. הקורסים הם גם הזדמנות להיחשף לפרויקטים חדשים ולקחת חלק באיפור באופן מעשי וכך גם לרענן ולהרחיב את תיק העבודות.

 


למי מיועד הקורס


קורס איפור אפקטים מיועד למאפרים מנוסים שמעוניינים להכיר טכניקות חדשות וכך להרחיב את האפשרויות המקצועיות בשוק. הוא יכול להתאים לבוגרי קורס איפור מקצועי וקורסים דומים, ששואפים להרחיב את היצע הלקוחות שלהם ולהתנסות בפרויקטים מאתגרים ויצירתיים במיוחד באיפור. כמו כן, הוא יכול להתאים למאפרי אופנה ולמאפרים בתעשיית המדיה, שברצונם להרחיב את סל הכלים המקצועי כדי להשתלב בהפקות ויוזמות חדשות. יש לציין כי אין בהכרח צורך בניסיון קודם בתעשיית הטלוויזיה והתקשורת או ברקע בתחום הציור והאמנות כדי להתקבל לקורסים אלה.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס איפור אפקטים מעמיקים את הידע המקצועי שלהם בתחום האיפור ולומדים כיצד ליצור תוצאות ייחודיות למטרות שונות, כגון הפקות טלוויזיה וקולנוע, הצגות תיאטרון ואירועי קונספט. תחילה הם מכירים את חומרי הגלם הייחודיים שבהם משתמשים מאפרי אפקטים כגון תבניות, לטקס, סיליקון ושעוות. לאחר מכן הם מעמיקים בטכניקות איפור האפקטים ולומדים כיצד לדמות פציעות לסצנות בסרטים או לבגר את מראה השחקן להצגה או סדרה. הם לומדים כיצד להתאים את תוצאות האיפור לדרישות הבמאים ואנשי הצוות וכיצד לעבוד בצוות שכולל מאפרים נוספים ומעצבי שיער.


כמו כן בוחנים גם טכניקות מתחום איפור הפנטזיה ואיפור לאירועים וקרנבלים, לרבות איפור גוף וציורי פנים. נוסף על כך, הם רוכשים כלים מקצועיים ועסקיים שדרכם הם יכולים לקדם את שירותי האיפור שלהם, לבלוט בין מתחרים בשוק ולהגיע לקהלי יעד פוטנציאליים חדשים.


מתכונת הלימוד


היקף הקורסים בתחום איפור האפקטים נע בדרך כלל בין שלושה חודשים לחצי שנה. לרוב מתקיים מפגש שבועי אחד אך לעיתים נערכים מספר שיעורים בשבוע. ישנם מוסדות שבהם ניתן לבחור בין קורס בשעות הבוקר לקורס ערב, מה שמאפשר למשתתפים להתאים את ההכשרה ללוח הזמנים שלהם.


קורסים אלה מתקיימים במתכונת פרקטית והם משלבים התנסות מעשית מרובה. המשתתפים מתרגלים את טכניקות האיפור ואת השימוש בחומרי הגלם הייעודיים במסגרת שלל סדנאות וגן מתרגלים עבודה עם מודליסטים. רוב הקורסים כוללים גם ימי צילום מקצועיים שבהם מיישמים את כל החומר הנלמד בקורס וגם בונים תיק עבודות. ישנם מוסדות לימוד שמציעים למשתתפים הדרכות ותרגולים נוספים גם מעבר למפגשי הלימוד, לעיתים אף לאחר סיום ההכשרה. נוסף על כך, קורסים מסוימים גם כוללים סדנאות בתחום השיווקי והעסקי, כדי לסייע לבוגרים למתג את שירותיהם המקצועיים ולהרחיב את מאגר הלקוחות שלהם.

 


נושאי לימוד


המשתתפים בקורס לומדים שלל נושאים באיפור אפקטים כגון:

 

 • שיווק עצמי למאפרים
 • ציורי פנים
 • תהליכים להדמיית גיל
 • ציורי הריון
 • טכניקת לייף קאסטינג
 • איפור דראג
 • איפור לבמה ולתיאטרון
 • איפור פנטזיה
 • הדמיית פציעות וחתכים
 • תוספות שיער
 • תוספות מסיליקון וג'לטין
 • עבודה עם תבניות   
 • שימוש בתוספות לפיסול פנים   
 • ועוד


קורס איפור מחיר


מחירו של קורס איפור אפקטים, ושל קורסים דומים בתחום האיפור, משתנה בין המוסדות השונים. מחירי הקורסים נעים בטווח שבין 6,000 - 15,000 שקלים ולעיתים אף יותר מכך. ברוב המקרים עלות הקורס כוללת גם את חומרי האיפור והציוד המקצועי שלו נדרשים המאפרים, אם כי ישנם מוסדות שבהם יש צורך לרכוש מוצרים לצורך פרויקטים מעשיים שונים. בחלק מהמקרים, כלולה בעלות הקורס גם הדרכה בנושא פיתוח עסקי ומיתוג עצמי למאפרים, שיכולה לסייע להם ביציאתם לשוק העבודה.


תעודה ואפשרויות תעסוקה


משתתפים שמסיימים את הקורס בהצלחה מקבלים תעודת גמר מטעם המוסד המלמד. כמו כן, ברוב המוסדות הם מגבשים עם סיום התכנית תיק עבודות מקצועי שבו הם יכולים להיעזר בהשתלבותם בתעשיית היופי. את תיק העבודות יוצרים בדרך כלל במסגרת מספר ימי צילום מעשיים שמתקיימים לקראת סיום הקורס.


בפני בוגרי קורס איפור אפקטים נפתחות מגוון של אפשרויות לקידום הקריירה בעולם האיפור. הם יכולים להשתלב באולפנים ובהפקות בעולם הקולנוע והטלוויזיה, בתיאטראות וכן בתחום האופנה. נוסף על כך הם יכולים להשתלב בתחום האירועים ולהציע את שירותיהם כמאפרים לשלל אירועי קונספט מיוחדים. מאפשרים שמעוניינים להמשיך להרחיב את הידע המקצועי שלהם יכולים לפנות לקורסים נוספים בתחום, כגון איפור כלות, איפור אופנה, איפור גוף ואיפור קבוע. קיימים עוד שלל קורסים מקצועיים בתחומי האופנה, עיצוב השיער והקוסמטיקה שמאפשרים גם הם פיתוח הקריירה.


מכללות קורס איפור אפקטים

 

 

 • בית הספר ירין שחף (תל אביב): בית הספר ירין שחף עורך הכשרות מקצועיות בתחומי האיפור והאופנה. היקפו של קורס איפור אפקטים מיוחדים הוא כחמישה חודשים וחצי והוא כולל 22 מפגשים ששמים דגש על התנסות פרקטית בטכניקות האיפור. המסלול מיועד למאפרים והוא כולל התנסות מעשית מרובה וכן ימי צילום מקצועיים. בוגרים מצטיינים של הקורס יכולים להשתלב בסטאז' בהפקות אופנה וטלוויזיה. עוד נערכים בבית הספר קורס איפור כלות, קורס איפור מקצועי, קורס להכשרת מדריכי איפור, קורס עיצוב תסרוקות וקורס סטיילינג.

 

 • איל מקיאג' (פרישה ארצית): קורס איפור אפקטים של בית הספר לאיפור איל מקיאג' מתאים לבוגרי קורס איפור ביוטי. היקפו של הקורס הוא כ - 12 מפגשים שבועיים. בבית הספר ניתן ללמוד גם בקורס איפור ביוטי ואופנה ובקורס איפור מקצועי.

 

 • איציק צורי בית ספר למקצועות היופי (עכו): בין הקורסים בתחומי האיפור והקוסמטיקה שמתקיימים בבית הספר נערך קורס איפור אפקטים שנפרש על פני כ - 3 חודשים וכולל 12 מפגשים. הקורס מתאים למאפרים מנוסים שמעוניינים לקבל את הכלים להשתלבות בעולם המדיה. ניתן ללמוד במסלול בוקר או בקורס ערב. כמו כן ניתן ללמוד בקורס איפור קבוע, קורס איפור מקצועי, קורס עיצוב גבות ומסלולים נוספים.


קורס איפור אפקטים חיפה


תושבי חיפה והסביבה שמעוניינים ללמוד קורס איפוק אפקטים מיוחדים יכולים ללמוד בבית הספר איל מקיאג' לאיפור, שמפעיל שלוחה בחיפה. בעיר חיפה ניתן למצוא גם מוסדות לימוד נוספים ללימוד איפור שבהם ניתן ללמוד בקורסים כגון איפור קולנוע, איפור מקצועי ואיפור קבוע.

 

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס איפור אפקטים מיוחדים?

רוצה לדעת יותר על קורס איפור אפקטים מיוחדים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס איפור אפקטים מיוחדים
Whatsapp Whatsapp