קורס ספרדית בדיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

שירות אישי - צור קשר
קורס ספרדית בדיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

קורס ספרדית - בית הספר דיאלוג - האוניברסיטה הפתוחה

 

אמיגו, אבלה אספניול?


השפה הספרדית משמשת כשפה הרשמית בקרב כ - 20 מדינות, הכוללות את קובה, מקסיקו, ארגנטינה וכמובן ספרד. לימודי ספרדית עד לרמה של דיבור שוטף יאפשרו לכם לקיים אינטראקציה מלאה עם אנשים מקומיים במספר רב של יעדים מרגשים, הכוללים על פי הערכה, כ - 500 מיליון אנשים שדוברים את השפה מלאת הלהט. ידע בספרדית יכול גם לפתוח בפניכם אתרי נופש חדשים והוא יאפשר לכם לפגוש אנשים חדשים.


אף פעם לא מאוחר מדי בכדי ללמוד שפה חדשה. בין אם אתם צעירים, הורים או בשלב הפנסיה של חייכם, תוכלו ללמוד את השפה הספרדית ולהעשיר את הידע שלכם. משתתפי הקורס זוכים לפגוש אנשים מכל קבוצות הגילאים ומשלל תחומי החיים, כאשר החלפת הסיפורים ביניהם היא דרך מצוינת לקבל מידע ולחוות חוויות חדשות. המספר הרב של דוברי השפה הספרדית ברחבי העולם מחייב את הלמידה של השפה מנקודת מבט עסקית גם כן. אם ברצונכם לקדם את הקריירה שלכם דרך מעבר לחו"ל, לשווק את המוצר אותו אתם מקדמים לשוק דוברי ספרדית, או להרחיב את מיומנויותיכם, לימוד השפה הספרדית הינה בחירה מצוינת עבורכם.

 

היכן לומדים?

 

הקורס נערך בשלוחות רעננה, ראשון לציון, פתח תקווה, תל אביב, חיפה, ירושלים, אשדוד, נתניה, מודיעין

 

ניתן ללמוד בקורס אונליין


תכנית הלימודים


קורס ספרדית מטעם דיאלוג, בית הספר לשפות באוניברסיטה הפתוחה מתמקד בפיתוח המיומנות לניהול שיחה בסיסית בשפה הנלמדת. בקורס זה רוכשים הסטודנטים את הכלים היעילים ביותר לתקשורת בסיסית נכונה. הקורס מקנה אוצר מילים רחב וביטויים מוכרים בספרדית, יסודות מבנה דקדוקי כמו גם מבנה משפט ספרדי, מפתח את היכולת לקרוא ולנהל שיחה בספרדית וכן הלאה. מטרת העל של קורס ספרדית הינה להביא את הסטודנטים למצב שבו הם מציגים שליטה מלאה בדיבור השפה הספרדית.


מתכונת הלימוד


קורס ספרדית מטעם בית הספר דיאלוג נמשך כ - 60 שעות לימוד אקדמיות בפרק זמן של כשלושה עד ארבעה חודשים. כבר מהשיעור הראשון הסטודנטים משפרים את יכולות הדיבור שלהם בשפה בזכות פעילויות אינטראקטיביות בזוגות או בקבוצות קטנות.


נושאי הלימוד

 

  • פיתוח אוצר מילים 
  • הקניית יכולת דיבור בשפה
  • שליטה בביטויים הפופולריים
  • הכרות עם התרבות הספרדית
  • העלאת ביטחון בשפה החדשה    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


בית הספר דיאלוג ידוע במגוון הקורסים שהוא מציע ללימוד שפות. בית ספר זה הינו חלק ממערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה, כאשר במסגרתו, ניתן למצוא תכניות לימוד בשפע של שפות – השפה הצרפתית, השפה האנגלית, השפה הערבית, השפה הגרמנית ועוד.


בבית הספר מושם דגש נרחב על השפה ככלי תקשורת. הקורסים הרבים שמרכיבים את מערך הלימוד של בית הספר מתמקדים בפיתוח מיומנויות וכישורי דיבור, שטף שיחה, דיוק וכן הבנת הנקרא והבנת הנשמע. כל זאת, תוך כדי חוויה אינטראקטיבית שבית הספר מקנה לסטודנטים הכוללת בתוכה ביצוע משימות, משחקי תפקידים, עבודה בזוגות או בקבוצות ושיחות אישיות.


תנאי קבלה


במסגרת תהליך הקבלה אל הקורס המועמדים עובדים מבחן מיון שנועד לקביעת רמת השליטה שלהם בספרדית, לצורך מיון לרמות לימוד.


תעודה


בוגרי הקורס אשר יסיימו את חובותיהם לקורס יזכו לתעודת גמר מטעם בית הספר דיאלוג מבית מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה.


אפשרויות תעסוקה


רבים מהאנשים אשר לומדים שפה שניה, ובאופן כללי שפה כה פופולארית כמו ספרדית, לרוב גם זוכים לעדיפות בראיונות עבודה. ידע בשפה נוספת יכול לפתוח הזדמנויות עסקית ואישיות רבות והוא מאפשר שיחה עם עמיתים למקצוע, התכתבות עסקית ופניה לקהל לקוחות רחב יותר.

למידע נוסף לחצו: דיאלוג בית ספר לשפות
עוד מסלולי לימוד - בית ספר לשפות - דיאלוג
Whatsapp Whatsapp