קורס סינית בדיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

שירות אישי - צור קשר

בית ספר לשפות - דיאלוג

קורס סינית בבית הספר דיאלוג - לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה

 

מיליארד סינים לא טועים


ידעתם שהנשיא הקודם ברק אובאמה יודע לדבר סינית? אפילו מארק צוקרברג מייסד פייסבוק למד את השפה הסינית כשפה שנייה.
ללמוד שפה נוספת זו תמיד פעולה מבורכת ויעילה. ידע זה כוח כמו שכולם יודעים, ושפה נוספת שתשמש אתכם לדיאלוגים עם קבוצת אוכלוסייה כה גדולה תקדם אתכם בשלל תחומי החיים. השפה הסינית נחשבת כיום כשפה חשובה ביותר ברחבי העולם, זאת בשל עליית הנוכחות שלה בתחום העסקים. האוכלוסייה הסינית מעורבת בעסקים רבים ברחבי העולם, כולל בהוליווד. לפיכך, אם אתם רוצים להגדיל את ההזדמנויות שלכם בעולם העסקים, סינית כשפה נוספת בלקסיקון שלכם תשמש אתכם רבות ותפתח עבורכם דלת רחבה לעולם העסקים.


לימוד השפה הסינית פותח את הדרך לתחומים חשובים שונים כגון פוליטיקה סינית, כלכלה, היסטוריה או ארכיאולוגיה. בלב התרבות הסינית שוכנת מורשת עשירה של רומנים, סיפורים קצרים, שירה, דרמה, ולאחרונה גם סרטים. הם משקפים את הערכים, את המאבקים, את הרגישות, את ההנאות ואת הצער של קבוצת האוכלוסייה הסינית, ולעתים קרובות מציעים תובנות אפילו לתחושות האינטימיות ביותר או לגביי הפוליטיקה המתקיימת בלב בייג'ינג. אין ספק שהשפה מסגלת לעצמה מעלות רבות, לכן, קורס לימוד השפה הסינית רק יוכל להועיל עבורכם.


תכנית הלימודים


מטרת קורס סינית הנלמד בבית הספר דיאלוג באוניברסיטה הפתוחה היא לספק עבור הסטודנטים שליטה בסיסית במיומנויות הקריאה, הדיבור והכתיבה בשפה הסינית. זאת בסיוע התנסות בצורה מובנית בשלל מיומנויות אלה. בקורס נלמדים מושגים עיקריים כמו גם משפטי מפתח או כללי דקדוק, בעיקר בנושאים הנוגעים למצבים יומיומיים. הסטודנטים רוכשים סימנים סיניים בסייסים, מרחיבים את אוצר המילים שלהם ואת משפטי המפתח, וכן מקדמים את המיומנויות לשימוש נכון במילון הסיני הרחב.

 


מתכונת הלימוד


הלימודים בקורס סינית נמשכים כ - 60 שעות לימוד אקדמיות, המתפרשות על פני פרק זמן של 3 - 4 חודשים.


נושאי הלימוד

 

  • פעילויות לשעות הפנאי
  • הבעת חרטה, התנצלות
  • הזמנה, נסיעות ופרידות
  • ברכות ונימוסים, היכרות
  • שאלות ותשובות שקשורות לזהות   
  • קבלת פנים
  • עריכת ביקור
  • קביעת פגישה
  • בקשת שירות או חפץ   
  • ועוד


על מוסד הלימוד


דיאלוג מכהן כבית הספר לשפות מטעם האוניברסיטה הפתוחה כבר למעלה מ - 25 שנה. בבית הספר ישנם שפע של מסלולי לימוד האחראים לפיתוח יכולות הדיבור וההבנה של שפות זרות רבות ושונות, שבין היתר כוללות: השפה הערבית, השפה הספרדית, השפה הצרפתית, השפה האנגלית ושפות נוספות. הלימודים בבית הספר דיאלוג מתקיימים תוך שימת דגש חזק על פיתוח מיומנויות הדיבור בשפות הזרות וכן בריבוי של נושאי השיחה. התכניות באות לספק מענה גם לאנשים אשר עומדים לשהות במדינות שונות ברחבי העולם, אם במסגרת עסקים או חופשה או כל מטרה אחרת.


תנאי קבלה


על מנת להתקבל לקורס לימוד השפה הסינית מטעם בית הספר דיאלוג, ישנו הצורך לעבור מבחן מיון הקובע את רמתם של המועמדים.


תעודה


בתום הקורס מקבלים הסטודנטים תעודת גמר מטעם בית הספר דיאלוג, השייך למערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה.


אפשרויות תעסוקה


אין ספק שהשליטה בשפה הסינית, שפה שהיא כה זרה לנו, יכולה לעזור רבות בכל דרך תקשורת עם דוברי סינית, כמו למשל בעת קיום קשרים עסקיים בסין, טיול או נופש, לימודים בסין או לימודים בארץ של התרבות הסינית ומזרח אסיה.


הודות להבנת השפה הבוגרים יכולים לעבוד בתור מתורגמנים או מדריכי טיולים בארץ ובחו"ל. השפה הסינית פותחת לבוגרי הקורס דלתות ללימודים בסין כמו רפואה סינית וכן הלאה.

למידע נוסף לחצו: דיאלוג בית ספר לשפות

עוד מסלולי לימוד - בית ספר לשפות - דיאלוג

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp