לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > שפות > כנרת לימודי תעודה - קורס ערבית מדוברת

קורס ערבית מדוברת ביחידה ללימודי תעודה במכללה האקדמית כנרת


רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על כנרת לימודי תעודה - קורס ערבית מדוברת.

עוד מסלולים ומידע
לימודי אנגלית
לימודי עברית
ערבית
צרפתית
סינית
גרמנית
יפנית
הולנדית
איטלקית
לימודי ספרדית
 
 
יוונית
טורקית
לימודי פורטוגזית
קורס רומנית
לימודי יידיש
לימודי רוסית
קורס שפת הסימנים
שפות בחו"ל
מלגות חו"ל
תרגום

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

קורס ערבית מדוברת במכללה האקדמית כנרת - היחידה ללימודי תעודה


כאחת השפות הרשמיות בישראל וכשפה המדוברת במדינות רבות סביבנו, ישנה חשיבות רבה להבנה ולשליטה בשפה הערבית. ידע בערבית יכול לסייע בשלל מסגרות עסקיות בארץ ומחוצה לה. היא גם מהווה את אחת השפות המדוברות בעולם והיא משמשת שפת אם או שפה שנייה למיליוני אנשים בשלל מדינות. הערבית נחלקת לשפה הספרותית ולזו המדוברת וישנו שוני לא קטן בין שתיהן. שוני זה בא לידי ביטוי באופן ההגייה של מילים וכן בשוני של ממש במילים מסוימות. דוברי עברית רבים שבוחרים ללמוד ערבית מגלים נקודות דמיון רבות בין שתי השפות, וכך יכולים לא רק להעשיר את הידע שלהם ולהכיר שפה חדשה, אלא גם ללמוד לא מעט על העברית ועל תולדותיה.


ביחידה ללימודי תעודה של המכללה האקדמית כנרת ניתן ללמוד בקורס ערבית מדוברת. הקורס מחולק לשתי רמות בהתאם להיכרות הקודמת של המשתתפים עם השפה ובמהלכו ניתן ללמוד לנהל שיחות באופן פרקטי לשלל מטרות. הידע שנרכש במהלך הקורס יכול לסייע לבוגריו במסגרות עסקיות ואישיות, לסייע להם לפתוח הזדמנויות חדשות וגם להעשיר את היכולות שלהם.


תכנית הלימודים


משתתפי קורס ערבית מדוברת משפרים את שליטתם בשפה הערבית ומרחיבים את אוצר המילים שלהם. הם לומדים כיצד לנהל שיחות בערבית בשלל נושאים מחיי היום יום ורוכשים ידע אודות מילים וביטויים רלבנטיים למצבים עסקיים וחברתיים מגוונים. נוסף על כך, הם מכירים סוגיות כלליות בתרבות הערבית ובוחנים כיצד מקורות תרבות עשירה זו באים לידי ביטוי גם בשפה ובגלגוליה.
המשתתפים יכולים ללמוד בקורס ערבית למתחילים, שבו נרכשות מיומנויות יסוד בערבית המדוברת. מי שמחזיקים בידע נרחב יותר בערבית יכולים ללמוד בקורס ערבית למתקדמים שמסייע להרחיב את אוצר המילים ולהכיר לעומק ביטויים בשיח בערבית.


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס ערבית מדוברת למתחילים הוא כ - 60 שעות אקדמיות, הוא נפרש על פני כחמישה חודשים וכולל כ - 20 מפגשים. היקפו של הקורס בערבית מדוברת למתקדמים הוא כארבעה חודשים, הוא כולל 45 שעות אקדמיות ומחולק ל - 15 מפגשים.
הקורסים בשתי הרמות משלבים לימוד עיוני של כללי השפה עם תרגולים מעשיים אישיים וקבוצתיים, שדרכם ניתן לתרגל את השיח בערבית ולחזק את הביטחון בעת השיחה. הקורסים נערכים בקבוצות קטנות מה שמאפשר לתלמידים לקבל סיוע והכוונה אישיים מסגל הקורס.


סגל הוראה


רכז התכנית הוא מרצה ותיק ומנוסה בעל הכשרה אקדמית בתחומי הערבית והחינוך. הוא בעל ניסיון בהוראה בתחומי הערבית במוסדות שונים.


על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי תעודה מציעה קורסים נוספים בתחום השפות, בהם קורס אנגלית מדוברת. נוסף על כך, ניתן ללמוד בה בקורסי בתחומי הניהול, התעשייה, המחשבים, החשבונאות והחינוך. בין היתר מתקיימים קורס מורי דרך, קורס גרפולוגיה, קורס שיווק דיגיטלי, קורס ניהול שיווק ומכירות, קורס ניהול קהילות במרחב הכפרי וקורס חשבי שכר בכירים. קורסים אלה יכולים לסייע לעובדים לקדם עצמם מבחינה מקצועית וכן הם יכולים להתאים למעוניינים בהסבה מקצועית.

 

תנאי קבלה


לקורס למתחילים יכולים להתקבל מועמדים שמעוניינים להכיר את השפה באופן בסיסי, אין צורך בידע קודם בערבית. מועמדים שמעוניינים להתקבל לקורס ערבית למתקדמים נדרשים להוכיח שליטה ברמה טובה בשפה, כגון סיום קורס ערבית בסיסי במוסד מוכר. מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד לקבלת המידע המדויק לגבי תנאי הקבלה לקורס.


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את הקורס זכאים לקבל תעודת גמר שניתנת על ידי המכללה האקדמית כנרת - היחידה ללימודי תעודה. כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים להיות נוכחים בלפחות 85 אחוזים מהמפגשים ולקחת בהם חלק פעיל.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר
למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת כנרת - לימודי תעודה המכללה האקדמית כנרת

 
המסלולים המבוקשים
קורס עריכה לשונית - לימודים לתעודה
לימודים בחינם, קורסים חינם באינטרנט
קורס שפת גוף - איך, כמה, ולמה ...
סאמר סקול - מחנה קיץ
סאמר סקול באנגליה
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לשפות
המכללה למינהל
המכון לידידות אמריקה - ספרדית
בית ספר לשפות - דיאלוג
Wall Street - לימודי אנגלית
מרכז בולרו - ספרדית
עוד מוסדות לימוד
 
מוסדות לימוד שפות
מכללת כנרת - לימודי תעודה
המכון לאסיה - שפות
בית ספר לשפות - דיאלוג
לימודי שפות - מכללת סלע דעת
מכון מגיד
המכון לידידות סין
אודי בית הספר ללימודי האנגלית
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
שיחזור תעודת תואר ראשון (לפני 6 שעות, 32 דקות)
קורס ספרות כלבים בשרון (לפני 12 שעות, 31 דקות)
מבולבלת ולא יודעת מה ללמוד (לפני 17 שעות, 40 דקות)
מה רמת ההשתכרות של שדרני כדורגל? (לפני 1 ימים, 1 שעות, 13 דקות)
שיחזור תעודת תואר ראשון (לפני 1 ימים, 3 שעות, 57 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD