קורס אנגלית מדוברת ביחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת

קורס אנגלית מדוברת ביחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת

קורס אנגלית מדוברת במכללה האקדמית כנרת - היחידה ללימודי חוץ

 

כי שפה שנייה היא כוח שאין שני לו


ישנן סיבות רבות מדוע לימוד שפה חדשה הוא רעיון טוב. היכולת הזאת מאפשרת עבורנו לתקשר עם אנשים חדשים. היא עוזרת לראות דברים מנקודת מבט נוספת או לקבל הבנה עמוקה יותר של תרבות אחרת, מה שעוזר לנו להיות מאזינים טובים יותר. יש לכך אפילו יתרונות בריאותיים כאשר מחקרים הראו כי אנשים שמדברים שתי שפות או יותר פעילים יותר במוחם בשלבים המאוחרים של החיים. 400 מיליון אנשים ברחבי העולם מדברים אנגלית כשפתם הראשונה. זאת ועוד, אנגלית מופיעה בתור אחת מן השפות הרשמיות ביותר מרבע מהמדינות בעולם. אלו הרבה אנשים חדשים שאנו יכולים לתקשר איתם רק על ידי שיפורה של שפה אחת.


חברות רבות הופכות יותר בינלאומיות, כשהשפה האנגלית מתפקדת כמיומנות חיונית ביותר עבור יותר ויותר מקומות עבודה. ישנם גם ארגונים שהחליטו כי הם מנהלים את כל העסק שלהם באנגלית, לא משנה היכן הם מבוססים בעולם. לכן, אם אתם רוצים להשיג את ההזדמנויות הטובות ביותר לתעסוקה ולחיים חברתיים, לימוד אנגלית מדוברת זהו רעיון נהדר.

 


תכנית הלימודים


קורס אנגלית מדוברת ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית כנרת נלמד בקבוצות למידה קטנות. הלמידה מתקיימת תוך תרגול אישי וכן התנסות אישית לצד זו הקבוצתית. בקורס הסטודנטים מחזקים את השליטה בשפה האנגלית, משפרים את מיומנויות השיחה שלהם ומגדילים באופן אינטנסיבי את אוצר המילים שלהם ואת יכולת הביטוי, כך שיוכלו לנהל שיחה במגוון סיטואציות חברתיות ועסקיות.


מתכונת הלימוד


קורס אנגלית מדוברת נלמד בהיקף של 60 שעות לימוד אקדמיות, הכוללות בתוכן 20 מפגשים בפרק זמן של כ - 5 חודשים.


על מוסד הלימוד


המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן נוסדה בישראל בשנות ה - 60. הלימודים במכללה מתקיימים בקבוצות לימוד קטנות ובאמצעות כך מאפשרים את קיומו של היחס האישי וכן הליווי הצמוד שניתן לכל סטודנט על ידי הסגל האקדמי כמו גם הסגל המנהלי. מוסד הלימוד מציע מגוון רחב יריעה של מסלולי לימוד איכותיים לתארים אקדמיים. בוגרים רבים יצאו מן המכללה כשהם אוחזים במקצוע ובהכשרה מעשית אשר מאפשרים להם לאייש תפקידי מפתח במשק העבודה הישראלי.


ביחידה ללימודי חוץ של המכללה מתקיימות שלל הכשרות מקצועיות שמותאמות לצורכיו של שוק העבודה העכשווי. בין הקורסים שנלמדים ביחידה אפשר למנות קורס ערבית מדוברת, קורס ניהול משאבי אנוש, קורס ניהול רכש, קורס שיווק דיגיטלי, קורס גישור, קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 ועוד שלל תכניות לימוד לתעודה.

 


תנאי קבלה


הקורס אינו מבקש ידע קודם בשפה האנגלית והוא פתוח לכל מי ששואף לשפר את המיומנויות שלו בשפה זו.


תעודה


למסיימי קורס אנגלית מדובר אשר יעמדו בכלל המטלות הנדרשות, תוענק תעודת גמר מטעם מכללת כנרת.


אפשרויות תעסוקה


המיומנויות הרבות בשפה האנגלית אותן רוכשים בוגרי קורס אנגלית מדוברת, מאפשרות להם להשתלב בשפע של תפקידים במשק העבודה הישראלי: תרגום, דיפלומטיה, סוכנות נסיעות, עסקים ומסחר ועוד. למעשה, הבנה מעמיקה של השפה האנגלית יכולה לתרום עבור הבוגרים כמעט בכל תחום שבו יבחרו לעסוק – והיא יכולה לסייע בנוסף לכך לצלוח את הלימודים האקדמיים שכן הם דורשים הבנה מעמיקה של השפה.

Whatsapp Whatsapp