קורס הדרכת איפור בבית הספר ירין שחף

ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי

אהבת? שתף ב:

קורס מדריכי איפור - בית הספר ירין שחף

 

מסלול זה אינו פעיל, למסלולים נוספים בבית הספר ירין שחף לחצו כאן

 

על מורים ומאפרים


ככל הנראה אתם אנשים אמנותיים ויצירתיים אם אתם עובדים כמורים לאיפור. לא רק שאתם יכולים בקלות לייצר את מראה האיפור הכובש של עיניי חתול מודרניות או רטרו שחור, אלא שאתם גם יכולים להסביר את התהליך לחדר מלא של סטודנטים. אתם בקיאים ברשימת היתרונות והחסרונות של אייליינר נוזלי לעומת עיפרון, כתם שפתיים לעומת שפתון, ואבקה לעומת קרם סומק. החשוב מכל, אתם יכולים להסביר בבירור ולהפגין את ההבחנות הקטנות אך החשובות לתהליך הלמידה של הסטודנטים שלכם. כל אלה הן התכונות אשר מסגל לעצמו מורה איכותי ומקצועי לאיפור, אלה גם התכונות שתרכשו ותשפרו במהלך מסלול מדריכי איפור מבית הספר ירין שחף.


ברגע שתהיו מורים בבית ספר לאיפור, האחריות העיקרית שלכם תהיה ללמד את התלמידים על שלל האינפורמציה שבה אתם כבר שולטים. יחד עם המיומנויות הבסיסיות בשיטות האיפור, אתם מספקים עבור הסטודנטים שלכם הבנה של בטיחות, מוצרים, מחלות נפוצות הקשורות לעור הפנים, דרכי טיפול וכישורי יחסי אנוש בריאים. עליכם להכין מערך שיעורים, לנהל מצבים המתרחשים בכיתת הלימוד וכן להעריך את הסטודנטים שלכם על כישוריהם ולנווט אותם אל ההצלחה בתחום. מטרתכם העיקרית בתור מורים לאיפור – להכין את הסטודנטים שלכם בכדי לאייש תפקידים מובילים בתחום מקצועות היופי.


תכנית הלימודים


מטרת הכשרת המורים במסגרת מסלול הלימוד שמציע בית הספר ירין שחף הינה בראש ובראשונה להפוך איש מקצוע טוב למורה טוב. בבית הספר מלמדים את מקצוע הוראת האיפור בכדי להעניק את מירב הכלים המסייעים להעצמה אישית ולשיטת הדרכה נכונה. תכנית הלימוד היא מעשירה ומעמיקה ומספקת את כלל ההכשרה הדרושה עבור הסטודנטים במטרה שיוכלו ללמד את מקצוע האיפור על הצד הטוב ביותר.


נושאי הלימוד

 

 • עמידה מול קהל
 • אמנות ההרצאה
 • הוראה מקצועית
 • בניית מערך שיעור
 • מישוב חיובי לתלמידים וללקוחות   
 • דיאגנוזה
 • כישורי משחק
 • בדיקת בחינות
 • העצמה אישית   
 • ועוד


על מוסד הלימוד


בית הספר ירין שחף מקפיד על עדכון תכניות הלימוד באופן קבוע בהתאם למגמות המשתנות. בית הספר מציע מגוון מסלולי לימוד והוא שם דגש על הפן העסקי כמו גם על השיווקי לאלו העוסקים במקצועות היופי. המוטו של ירין שחף מתמקד ב - 'למידה לצורך עבודה'. תכניות הלימוד בבית הספר חושפות את המשתתפים לשפע של מותגים ומוצרים במטרה להעניק להם כלים רבים ככל האפשר להמשך דרכם המקצועית. בין הקורסים בבית הספר נכללים קורס איפור מקצועי, קורס עיצוב תסרוקות, קורס איפור אפקטים מיוחדים, קורס סטיילינג ומסלולי לימוד נוספים.


תנאי קבלה


לקורס להכשרת מדריכי איפור יתקבלו מאפרים ומעצבי שיער בוגרי שלל בתי הספר לאיפור מקצועי וכן אלו המחזיקים בתעודת לימודי איפור. נוסף על כך, עדיפות תינתן לבוגרי מסלולי המשך, אשר למדו תחומי התמחות של איפור מקצועי. תהליך הקבלה כולל גם ריאיון אישי.

 

 • כמה אפשר להרוויח בתחום האיפור? קראו על שכר מאפר


תעודה


הבוגרים אשר מסיימים את מכלול חובותיהם הלימודיות מקבלים תעודת גמר מטעם בית הספר ירין שחף למקצועות היופי.


אפשרויות תעסוקה


בוגרי מסלול לימודי מדריכי איפור מקצועי מטעם בית הספר ירין שחף יוכלו להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה בעולם האיפור, ביניהם ניתן למצוא – העברת סדנאות איפור לשלל ארגונים ולהפעלות שונות, הדרכה והוראה במגוון רחב של בתי ספר לאיפור או מתן ייעוץ קבוצתי ופרטני בתחום האיפור.