קורס ארומתרפיה במכללת תילתן לרפואה משלימה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תילתן - קורס ארומתרפיה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ארומתרפיה - מכללת תילתן, המכללה לרפואה משלימה

 

ארומתרפיה היא אומנות השימוש בשמנים ארומטיים המופקים באופן טבעי מצמחים, והיא נקשרת לעיתים קרובות עם הרפואה האלטרנטיבית. לשמנים אלה תכונות ריפוי ומשתמשים בהם לשיפור הבריאות הפיזית, הרגשית והנפשית. המטפלים משתמשים בשמנים לטיפול במגוון מערכות הגוף ולאיזון רגשי. ניתן להשתמש באותם שמנים בדרכים רבות, בהן עיסוי, שאיפת אדים, רטיות ועוד. אחת השיטות המועדפות היא העיסוי, שכן הוא מגביר את יכולותיה המרפאות של הארומתרפיה המתחדדות בכוח המגע.

 

במכללת תילתן לרפואה משלימה ניתן לקחת חלק בקורס ארומתרפיה, ובו לרכוש ידע פרקטי ועיוני לגבי גישה זו ושימוש בה כדי לסייע למגוון בעיות גופניות ורגשיות.


תכנית הלימודים

 

משתתפי הקורס מכירים מעל 60 תמציות שמנים ארומתרפיים. הם מתוודעים לתכונות השמנים, לשימוש הקליני ולהתוויות נגד. נוסף על כך, הם מכירים תהליכי יצירת תערובות לטיפול במגוון של בעיות בריאותיות תוך בחינת סיפורי מקרה, וכן אופן הכנת קרמים.

 

מתכונת הלימוד

 

הקורס כולל 17 מפגשים, היקפו של כל מפגש 3 שעות לימוד. השיעורים כוללים תרגולים מעשיים לצד לימוד עיוני של עקרונות הגישה.


נושאי הלימוד

 

בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים:

 

  • מקור השמן האתרי
  • היסטוריה של השמנים
  • איכויות ריפוי של שמנים
  • מינונים מומלצים לתמציות
  • תכונות שמנים ארומתרפיים
  • הכנת מרשמים ארומתרפיים
  • שימוש בעיסוי, גרגור ורטיות אדים
  • ועוד


על מוסד הלימוד


בשנים האחרונות תחום הרפואה המשלימה תופס תאוצה והופך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו. בשל כך, עולה הביקוש למומחים בתחומים השונים הנגזרים מעולם הרפואה האלטרנטיבית וקם הצורך בהקמתו של מוסד לימודים איכותי אשר יתמחה בתחום ויוכל להכשיר סטודנטים שיתפקדו ככוח מקצועי בתחום.

כדי לענות על מחסור זה במטפלים פועלת מכללת תילתן להכשרה של מטפלים בשלל הזרמים ברפואה האלטרנטיבית. הלימודים במכללה מתבססים על ההכרה שמרפאים ברפואה משלימה אלו אנשים אשר עוסקים בחיי אדם, ועל כן, אין תחליף להכשרה נכונה ויעילה. ההכשרה הניתנת במכללת תילתן מספקת לתחום הרפואה המשלימה בישראל מטפלים מקצועיים, בעלי ידע נרחב, סט כלים רחב ומיומנויות רבות הנחוצות לטיפול במסגרת הענפים השונים של הרפואה המשלימה.


תנאי קבלה


הקורס מיועד למטפלים אשר רוצים לרכוש כלים נוספים שיעזרו להם לקדם את הקריירה שלהם, כמו גם לכל אלו אשר נמשכים אל עולם הארומתרפיה ושואפים להעמיק את הידע שלהם.

 

 

תעודה

 

משתתפים המסיימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודה מטעם מכללת תילתן.


אפשרויות תעסוקה


בפני בוגרי הקורס יש מספר ערוצי תעסוקה נבחרים. אפשרות אחת היא פתיחת חנות טבע, בה יוכלו להציע את מוצריהם השונים, למכור את התוצרת של צמחי המרפא, כמו בשמים, שמנים אתריים, משחות רפואיות וכדומה.


כמו כן, יוכלו הבוגרים להגיש את מועמדותם לשלל משרות במרכזי ספא, מכוני יופי בהם מוכרים שמנים ארומתיים או משחות טבעיות, קליניקות רפואה משלימה או מכוני רפואה משלימה פרטיים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת תילתן לרפואה משלימה

עוד מסלולי לימוד - מכללת תילתן לרפואה משלימה

כלים שיעזרו לך לבחור