קורס ביטוח רכוש במכללת אורין שפלטר

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי ביטוח?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אורין שפלטר - ביטוח רכוש.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ביטוח רכוש - מכללת אורין שפלטר

 

הולכים על ביטוח


במציאות שבה אנו חיים, כאזרחים במדינה מערבית, כמעט כל אדם שואף לבטח את עצמו ואת האנשים היקרים לו, לקראת רגעים מצערים שבהם יהיה בכך צורך. סוכני הביטוח הם אלו אשר ימליצו על הפוליסות השונות שניתן לבחור מהן ויסייעו ללקוחות שלהם במימוש זכויותיהם.


תחום ביטוח הרכוש הוא רחב במיוחד, וזאת בשל העובדה כי ההגדרה של "רכוש" היא רחבה גם כן. ישנן לא מעט פוליסות של ביטוח רכוש אשר מעניקות כיסוי וכן פיצוי כספי במקרים של נזקים לרכושו הפרטי או העסקי של האדם, שנגרמים משלל סיבות הכוללות בין היתר: פריצה, שריפה, גניבה, תאונה וכדומה.


בשנים האחרונות עלתה הדרישה בשוק העבודה לאנשי ביטוח אשר מחזיקים ברמה מקצועית גבוהה ובמיומנויות ניהול. זאת בעיקר מפני שענף הביטוח גם בישראל וגם בעולם כולו שרוי בהתפתחות מתמדת. לאור ההתפתחויות הרבות בתחום, עלו גם רמות הידע שדורשים מסוכני הביטוח כיום ולכן השוק מבקש לעצמו אנשי ביטוח מקצועיים, איכותיים ובעלי יחסי אנוש יוצאי דופן.


תכנית הלימודים


קורס ביטוח רכוש מטעם מכללת אורין שפלטר מקנה לסטודנטים הלומדים אותו את מירב הידע הנדרש לעיסוק בתחום ביטוח הרכוש. מדובר בקורס ממוקד שמטרתו לחשוף את הסטודנטים לכלל הנושאים העולים מעולם הביטוח באופן כללי, ומעולם ביטוח הרכוש בפרט. קורס ביטוח רכוש הינו מקיף ומעמיק והוא מספק את כל ההכשרה הדרושה עבור הסטודנטים על פי הדרישות, התקנים והסטנדרטים הגבוהים של משרד האוצר. קורס זה מהווה הכנה לקראת מבחני משרד האוצר שהינם תנאי סף עבור קבלת רישיון סוכן ביטוח.


מתכונת הלימוד


קורס ביטוח רכוש מטעם מכללת אורין שפלטר מתפרש על פני פרק זמן של כ - 65 שעות לימוד אקדמיות, במתכונת של מפגש אחד בשבוע. ישנה אפשרות להצטרף לקורס הרגיל המתקיים במכללה או לקורס אינטרנטי.


נושאי הלימוד

 

 • ביטוח אלקטרוני
 • ביטוח שבר מכני
 • הפוליסה לביטוח אש
 • ביטוח ציוד מכני הנדסי
 • עקרונות ביטוח הרכוש
 • כספים בכספת ובהעברה
 • הרחבות לפוליסה התקנית   
 • נזקי טרור
 • ביטוח אש
 • אובדן רווחים
 • קלקול סחורה
 • נסיעות לחו"ל
 • סחורה במעבר   
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


למכללת אורין שפלטר ישנו ניסיון עתיר שנים בהכשרתם של סטודנטים רבים לתחומים השונים בעולם הניהול הפיננסי, כשהיא מחזיקה בניסיון הדרכתי לצד מוניטין מיוחס. צוות המרצים שמלמד במכללה פועל בגופים פיננסים מובילים בישראל, כגון מוסדות אקדמיים או חוץ אקדמיים, בנקים מובילים בארץ, מכללות פרטיות, חברות ביטוח ופנסיה ובתי השקעות שונים.


מדי סמסטר מושקעים מאמצים רבים מכיוון המכללה על מנת לחדש את שיטות הלימוד וכן את חומרי הלימוד המועברים בקורסים השונים שמציעה אורין שפלטר. במסגרת ההתחדשות הזו אתרי האינטרנט ומערכי השיעורים מתעדכנים באופן שוטף. נוסף על כך, ייחודיות המכללה מתאפיינת בקיום צילומי ווידאו של כל השיעורים בקורסים במטרה להקל על הסטודנטים לחזור על החומר הנלמד.


תנאי קבלה


קורס ביטוח רכוש מיועד לכל המעוניינים ברישיון סוכן ביטוח אלמנטרי. דרישות הקדם לקורס ביטוח רכש הן מעבר קורס כלכלה, קורס חשבונאות וקורס מימון וסטטיסטיקה בהיקף 100 שעות אקדמיות, וקורס יסודות הביטוח בהיקף 65 שעות אקדמיות. מועמדים בוגרי לימודים אקדמיים במנהל עסקים, חשבונאות או כלכלה זכאים לפטור משלושת בחינות היסוד.

 


תעודה


מטרת הקורס היא להכין את הסטודנטים לקראת הבחינות החיצוניות אליהן ייגשו עם תום הכשרתם.


אפשרויות תעסוקה


כשמסיימים הסטודנטים את קורס ביטוח הרכוש הם יוכלו לנהל מערך סיכונים עבור משרדים פרטיים וכן עבור חברות ציבוריות. נוסף על כך, יוכלו הסטודנטים לספק שירותי ייעוץ לחברות ולאנשים פרטיים, לעבוד כסוכנים כשכירים או כסוכנים עצמאיים ועוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אורין שפלטר - השכלה פיננסית

פורום לימודי תעודה | קורסים
עלות קורס מכונאות רכב סוג 2
חגי
1 תגובות
מתי נפתח קורס קוסמטיקה סוג 1 במכללת רימונים?
מיטל
1 תגובות
איפה עושים קורס התקנת מיזוג?
סלבה לוקיצוב
1 תגובות
קורס פעילות גופנית לנשים בהיריון ולאחר היריון
שקד שלו
1 תגובות
קורס ניהול מחסן ממוחשב באשדוד
אליהו בוקובזה
1 תגובות
לימודי תעודה או תואר שני בתרגום
תפידה
1 תגובות
עלויות קורס הכנה לוועדת רישוי חשמלאי מהנדס
רמי
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp