קורס ביטוח תאונות במכללת אורין שפלטר

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי ביטוח?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אורין שפלטר - ביטוח תאונות.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ביטוח תאונות - מכללת אורין שפלטר

 

כי תאונות הן חלק מהחיים


תפקידו של סוכן הביטוח הינו לתווך בין הלקוח – ארגון או אדם פרטי, לבין חברת הביטוח אליה הוא משתייך. ככזה, סוכן הביטוח עוסק בשיווק פוליסות מטעם החברה שלו, כשבמקרים של תביעות הנעשות על ידי הלקוח – משמש הסוכן כנציגו של הלקוח אל מול החברה במטרה להשיג את הפיצויים המגיעים לו ולשרת את זכויותיו. בארץ ישנן כשמונה עשרה חברות ביטוח גדולות ונחשבות, זאת לצד מספר רב של סוכנויות ביטוח קטנות ועצמאיות העומדות בפני עצמן. מקצוע הביטוח נחשב למקצוע ותיק ומבוקש הכולל היבטים שונים שנקשרים לעולם המשפט והכלכלה.


ביטוח תאונות בהגדרתו נחשב לביטוח בריאות, אך בפועל, הוא בעצם סוג של ביטוח חיים. ביטוח זה נועד בכדי להגן על המבוטח במקרים של תאונות שונות, כאשר הפוליסה מכסה את המבוטח מפני נכות, אובדן כושר עבודה ואף במקרה של מוות.


כמעט ואין אזרח ישראלי שלא מבטח את עצמו בימינו, או לחילופין, מבטח את רכבו, את ביתו או את שלל חפציו ונכסיו. זאת מפני שפוליסת הביטוח מקנה עבור האזרח את השקט הנפשי הדרוש לו. תפקידו של סוכן הביטוח מתבטא בליווי אישי של כלל לקוחותיו החל מהרגע שבו הם מבטחים את עצמם ועד לרגע שבו הם דורשים לממש את זכויותיהם. עולם הביטוח הינו מורכב ומסובך ביותר, ולכן, נדרשת הכשרה פורמאלית בהתאם.


תכנית הלימודים


קורס ביטוח תאונות מטעם מכללת אורין שפלטר מקנה את מכלול הידע הנחוץ וכן את שלל הכלים הנדרשים על מנת לעמוד במבחני משרד האוצר לצורך קבלת רישיון סוכן הביטוח. בקורס זה עוברים עם הסטודנטים על שלל הנושאים הנקשרים לבחינה במטרה להקנות את מיטב ההכשרה התיאורטית הנדרשת בכדי לצלוח את המבחן. קורס ביטוח תאונות מהווה חלק עיקרי ממסלול ההכשרה של סוכן הביטוח. כל מי ששואף להפוך בעצמו לסוכן ביטוח צריך להשלים את הקורס בכדי לעמוד בהצלחה במבחן ההסמכה שלו, אשר מאורגן על ידי רשות שוק ההון. הסטודנטים נחשפים במהלך הקורס למושגים כמו דיני נזיקין, חובת אחריות ועוד. קורס ביטוח תאונות מקנה ידע מקיף והכרחי עבור הסטודנטים בהמשך דרכם במסלול לימודי סוכן הביטוח.


מתכונת הלימוד


קורס ביטוח תאונות מטעם מכללת אורין שפלטר נמשך בין 65 - 75 שעות לימוד אקדמיות.


נושאי הלימוד

 

  • תאונות אישיות
  • פוליסת אחריות צד ג'
  • עבודה מול ביטוח לאומי
  • הכרות עם חובות מעבידים
  • פוליסות ביטוחי אנשים הטסים לחו"ל   
  • ביטוחי רכב
  • חוקי אחריות
  • פקודות נזיקין
  • ביטוחי בריאות   
  • ועוד


על מוסד הלימוד


אורין שפלטר זהו מוסד לימודים בתחום שוק ההון והניהול הפיננסי. סגל המרצים שקיים במכללה פועל בגופים פיננסיים מובילים בארץ, כגון מוסדות אקדמיים או חוץ אקדמיים, בנקים מובילים, מכללות פרטיות, חברות ביטוח וחברות פנסיה ובתי השקעות שונים.
מדי סמסטר מאמצים רבים מושקעים מכיוון המכללה במטרה לחדש את שלל שיטות הלימוד ואת חומרי הלימוד אשר מועברים. כמו כן, ייחודיות המכללה מתאפיינת בקיום צילומי ווידאו של מכלול השיעורים המועברים בקורסים, זאת במטרה להקל על הסטודנטים בחזרתם על החומר הנלמד.


תנאי קבלה


קורס ביטוח תאונות מחייב את המועמדים להחזיק בתעודת סיום 12 שנות לימוד. כמו כן, המועמדים חייבים בידע קודם ובמעבר מספר קורסי יסוד: קורס כלכלה, קורס חשבונאות, קורס סטטיסטיקה כל אחד בהיקף של מאה שעות אקדמיות. לבעלי תואר ראשון בכלכלה ובמנהל עסקים ישנו פטור מקורסי יסוד אלה. נוסף על כך, המועמד צריך להיות בוגר קורס ביסודות הביטוח, הנלמד בהיקף של חמישים שעות.


אפשרויות תעסוקה


כשמסיימים הבוגרים את קורס ביטוח תאונות יוכלו לנהל מערך סיכונים עבור משרדים פרטיים ועבור חברות ציבוריות שונות. כמו כן, יוכלו הסטודנטים לספק שירותי ייעוץ לחברות ולאנשים פרטיים, לעבוד כשכירים או כעצמאיים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אורין שפלטר - השכלה פיננסית

כלים שיעזרו לך לבחור