קורס פוטושופ ביחידה ללימודי חוץ בבצלאל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ בצלאל - קורס פוטושופ.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פוטושופ באקדמיה בצלאל - היחידה ללימודי חוץ

 

מלטשים את המציאות


פוטושופ ממוקמת בפסגת תוכנות העריכה ועיבוד התמונה הפופולאריות ביותר בעולם. אם צריך להצביע על תוכנה אחת אשר חוללה מהפכה חסרת תקדים בעולם הגרפיקה והעיצוב, כל האצבעות יופנו לכיוונה של תוכנת הפוטושופ. התוכנה מהווה תחליף מודרני לחדרי החושך המסורתיים שם נהגו לפתח את התמונות בעבר, היא פועלת כ"מעבדה דיגיטלית" ייחודית שמאפשרת טווח נרחב בכל הנוגע לטיפול בתמונה.


מרבית המגזינים, קטלוגי האופנה וכן אתרי האינטרנט מרחבי העולם נעזרים בתוכנת הפוטושופ. גם בתעשיית האופנה מתעקשים על ריטוש התמונות באמצעותה, שכן בעידן המודרני, עיבודים של תמונה הפכו לצורך הכרחי של ממש. בשלושים השנים האחרונות, פוטושופ נמצאת בשימוש על ידי מיטב המעצבים הגרפיים, אנשי השיווק והצילום, כשהיא מוסיפה להתעדכן ולהתחדש לעיתים תכופות בהתאם להתפתחויות הטכנולוגיות שסוחפות את העולם שלנו. המוניטין של התוכנה מיוחס וההתאמות שנעשו בה לאורך השנים מעידות על כך שהיא כאן כדי להישאר, למרות האלטרנטיבות שממשיכות לצוץ כפטריות אחרי הגשם.


תוכנת הפוטושופ קיבלה את הגושפנקא מהחברה המודרנית כבר מזמן, לפיכך, כל מי שיחקור אותה לעומקה ולרוחבה יזכה להתמקצעות בתחום העיצוב שהופך להיות מבוקש יותר בחלוף השנים. קורס פוטושופ של האקדמיה בצלאל - היחידה ללימודי חוץ מלמד את הנחשפים אליו את שלל רזי התוכנה הכה נחשבת בתחומה.

 


תכנית הלימודים


קורס פוטושופ מטעם היחידה ללימודי חוץ בבצלאל מקנה את הידע התיאורטי הנחוץ לסטודנטים בכדי לעבוד על התוכנה. הקורס חושף את לומדיו על אופן השימוש בתוכנה, המאפיינים הרבים והשונים שהיא מציעה, שיטות עבודה וכן הלאה. כמו כן, הקורס שם דגש על פיתוח הפן היצירתי של הסטודנטים.


מתכונת הלימוד


קורס פוטושופ של היחידה ללימודי חוץ בבצלאל משלב תרגולים מעשיים עם למידה עיונית, מה שמסייע למשתתפים להכיר מקרוב את תהליכי עיבוד התמונה בפוטושופ ולתרגל אותם בפועל.


נושאי הלימוד

 

 • שכבות מילוי והתאמה
 • עריכה ושינויים בתמונות
 • שימוש בפונטים ובטקסט
 • עקרונות המדיה דיגיטלית
 • עקרונות עבודה עם שכבות
 • יבוא קבצים מתוכנות שונות
 • עקרונות העבודה בפוטושופ   
 • סוגי קבצים
 • מסכות שכבה
 • שימוש בצורות
 • שימוש בכלי ציור
 • עבודה עם אפקטים
 • עבודה עם פילטרים   
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


מאז 1906 ועד היום מכהנת בצלאל כאקדמיה מובילה לאמנות ולעיצוב בישראל. מוסד לימודים זה נהנה מלמעלה מ - 100 שנות יצירה ישראלית. בבצלאל לומדים היום לא פחות מאלפיים סטודנטים לתואר ראשון בתחומים כגון אמנות, ארכיטקטורה, עיצוב קרמי וזכוכית, אופנה ועיצוב תעשייתי. נוסף על כך, מציעה האקדמיה מסלולים ללימודי תואר שני בתחומים כגון עיצוב אורבני, אמנויות, עיצוב תעשייתי ותיאוריה של האמנויות. כל מחלקה של האקדמיה שומרת לעצמה את הידע המסורתי ואת הכלים שלה, אותם מספקת בעבור הסטודנטים שלומדים באקדמיה בצלאל. ביחידה ללימודי חוץ של בצלאל מתקיימים קורסים בענפי האמנות השונים, כגון קורס עיצוב פנים, קורס רישום, קורס חוויית משתמש וקורס עיצוב חלונות ראווה.


תנאי קבלה


לקורס פוטושופ מתקבלים מועמדים בעלי הבנה בסיסית באנגלית וכן בתפעול מחשבים. הקורס מיועד בעיקרו למעצבים, צלמים וכל מי שעוסק בתחום התקשורת החזותית והעיצוב או לחילופין, למי שאינו בעל רקע בתחום ושואף להתמקצע בפוטושופ וללמוד על רזי התוכנה.


תעודה


האקדמיה בצלאל תעניק תעודת גמר לבוגרים אשר יסיימו את חובותיהם למסלול הלימוד.


אפשרויות תעסוקה


כאמור, פוטושופ הינה תוכנת העיצוב הפופולארית ביותר בעולם ועל כן, המתמקצעים בתוכנה זו יוכלו לצאת אל שוק העבודה שם מגוון תפקידים יחכו להם, בין היתר: פיתוח אתרי אינטרנט, עיצוב דפוס, אופנה, פרסום ושיווק, עיתונים וכתבי עת. אפשרות נוספת היא לעבוד כעצמאיים ולספק פרויקטים עבור לקוחות שונים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בצלאל לימודי חוץ - היחידה ללימודי חוץ בצלאל

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp