קורס איפור אפקטים מיוחדים בבית הספר ירין שחף

שירות אישי - צור קשר

ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי

אהבת? שתף ב:

קורס איפור אפקטים מיוחדים - בית הספר ירין שחף

 

בין פנטזיה למציאות

 

תעשיית הטלוויזיה והקולנוע מבצעת שימוש נרחב בידע המצטבר מעולם איפור האפקטים, ויש בה דרישה רבה למאפרים אשר רוצים לתת ביטוי ליכולות האמנותיות שלהם. ליכולות הללו יש צורך בכל עולם הזוהר – החל מפרסומות, סרטים, תכניות טלוויזיה וסדרות, ועד לתיאטרונים, אולמות אופרה, מופעי רוק, פסטיבלים ונשפים.


בעוד איפור משמש לעתים קרובות בסרט בכדי להפוך את השחקנים והשחקניות ליפים יותר, הוא יכול לשמש גם בכדי לגרום להם להיראות מפחידים, או לא אנושיים. פנים רבות יש לעולם האיפור, לא כולן יפות. כאשר הבמאי צריך ששחקן אסתטי ויפה תואר יהפוך לזומבי או למוטציה מחרידה, הוא או היא פונים אל כישרונותיו יוצאי הדופן של אמן האפקטים המיוחדים. באמצעות האפקטים הללו, מגשים המאפר המקצועי את חזון הבמאי. אמני איפור אלה יבלו חלק ניכר מזמנם בשימוש במוצרי קוסמטיקה ובמכשירים שונים בכדי ליצור את המראה של חבורות, חתכים, דם, ועוד.


גם בעולם של אפקטים מיוחדים המופקים על ידי המחשב, איפור אפקטים מיוחדים הוא עדיין אלמנט חשוב מאין כמוהו על מנת לסייע ביצירת קשר בין השחקנים לבין עולם הפנטזיה. על האמנים בתפקיד הזה מוטלת החובה לענות הן על דרישותיו של מעצב התלבושות והן על דרישות מחלקת האפקטים המיוחדים.

 


תכנית הלימודים


הסטודנטים בקורס איפור אפקטים מיוחדים בבית הספר ירין שחף מתנסים ביצירת דמות, באיפורי פציעות, איפור לסרטי קולנוע, חתכים וכוויות, איפור שלבי זקנה שונים וכן הלאה. הקורס חושף את הסטודנטים לחומרי איפור רבים ושונים וכן לשיטות איפור מתקדמות – לרבות איפור וציורי גוף. הקורס מהווה הכשרה מקיפה במיטב הידע, הכלים והמיומנויות של איפור אפקטים מיוחדים לעולם האופנה, הקולנוע, הטלוויזיה והבמה.

 


מתכונת הלימוד


קורס איפור אפקטים מיוחדים מטעם בית הספר ירין שחף נמשך כחמישה וחצי חודשים הכוללים 22 מפגשים. במהלך הקורס הסטודנטים מתנסים בתרגול מעשי במסגרת ימי צילום בהם צלם אופנה מקצועי מתעד את עבודתם. בוגרי הקורס מקבלים תיק עבודות מקצועי.


נושאי הלימוד

 

  • ציור גוף
  • איפור גוף
  • קווים והצללה
  • איפור אפקטים
  • איפור קרנבלים ומסיכות    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


בית הספר "ירין שחף", הוא מוסד למקצועות היופי אשר מאפשר לסטודנטים הנמשכים לתחום האיפור והאופנה להגשים את חלומם ולאגד את התשוקה שלהם יחד עם מקצוע לחיים. בבית הספר שהוקם בשנת 1986, חולשים על שלל נושאי סודות היופי של האדם. בין כתליו נמצא סגל מורים מקצועי אשר מקפיד על ליווי אישי בעבור שלל הסטודנטים הפוקדים את תכניות הלימודים השונות שמציע בית הספר ירין שחף.

 

תנאי קבלה


לקורס איפור אפקטים מיוחדים מתקבלים מועמדים אשר מתמחים בעולם האיפור או לחילופין נמשכים אל עולם האיפור. הקורס אינו דורש ידע מקדים בלימודי ציור או כל תחום אמנותי אחר.


תעודה


בסיום הקורס, תוענק לבוגרים תעודה בינלאומית בהתמחות לאיפורי קולנוע במה ותאטרון.


אפשרויות תעסוקה


קורס איפור אפקטים מיוחדים מעניק למאפרים התמחות נרחבת בתחומים מבוקשים ביותר בעולם התעסוקה: טלוויזיה, תיאטרון, סרטי קולנוע, תצוגות אופנה ועוד.

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם