קורס ייעוץ משכנתאות במכללת פסגות

שירות אישי - צור קשר
קורס ייעוץ משכנתאות במכללת פסגות

קורס ייעוץ משכנתאות - מכללת פסגות

 

היה ליועץ ולא לרועץ


יועץ משכנתאות משתמש בידע שלו בכדי להשיג עבור כלל לקוחותיו משכנתא בתנאים האידיאליים ביותר עבור מצבם הכלכלי. יועץ המשכנתאות מנתח את מבנה הצרכים והעדפות האישיות של כל לקוח בדרכו להשיג תמהיל משכנתא אשר מותאם אישית, וזאת באמצעות מערכת אופטימיזציה ממוחשבת ומשוכללת המבצעת ניתוח סטטיסטי שמציג את ההתנהגות העתידית של המשכנתא הנבחרת וכן את רמת הסיכון שלה. נוסף על כך, הוא סוקר את התנאים המוצעים בבנקים וממליץ על הבחירות בעלות התנאים המתאימים ביותר עבור לקוחותיו. הוא זה המקשר את הלקוחות עם הבנקים ומוסר את התדריך המסודר לקראת הפגישה המובילה לחתימה הסופית.


משום שמעמד לקיחת המשכנתא הוא חשוב במיוחד, על כתפיהם של היועצים מוטלת אחריות רבה. חתימה על משכנתא זוהי פעולה קריטית בחייו של אדם, ועל כן, ייעוץ נכון יוביל לעסקה יעילה עבור שני הצדדים. היועצים חיוניים ביותר עבור הלקוחות שלהם, הם תורמים מהבקיאות שלהם בתחום בכדי להוזיל משמעותית את מחירי הריבית אותה ישלמו הלקוחות. נוסף על כך, היועץ יוכל להקל על התהליכים הבירוקרטיים מול הבנקים השונים.


בשנים האחרונות חל שינוי נרחב במקצוע ייעוץ המשקעות. כלל היועצים התאגדו יחדיו תחת גוף מארגן בשם התאחדות יועצי המשכנתאות. זהו ארגון שתפקידו לפעול מול גורמים רשמיים כגון בנק ישראל והכנסת. הפעילות הזו הצליחה לחדד את הבנת הציבור לגביי החשיבות שבייעוץ אובייקטיבי. יועץ משכנתאות הינו מקצוע נדרש ומבוקש ביותר שרק ממשיך להתפתח ובהמשך יקבל לגיטימציה מלאה המעוגנת בחקיקה ראויה.

 


תכנית הלימודים


מטרת קורס ייעוץ משכנתאות מטעם מכללת פסגות היא להכשיר אנשי מקצוע איכותיים לתפקיד ולהקנות עבורם את הכלים ואת הידע הדרושים בכדי לנווט לקוחות אל עבר המשכנתא אשר תתאים להם בצורה הטובה ביותר. הקורס מספק היכרות מעמיקה עם תחום האשראי למשכנתאות, כלים יישומיים אשר מאפשרים זיהוי צרכים שונים וסיוע בבניית תמהיל משכנתא מותאם, אסטרטגיות שונות של ייעוץ ממוקד וכן סוגיות משפטיות בתחום. מדובר בקורס דינמי ומתפתח אשר מאפשר לבוגרי להשתלב בתחום הפיננסי.


מתכונת הלימוד


קורס ייעוץ משכנתאות של מכללת פסגות מתקיים במתכונת של עשרה מפגשים בני שלוש שעות המסתכמים ב - 33 שעות לימוד. מפגשי הלימוד מתקיימים בשעות הערב ובסיום המסלול ישנו פרויקט גמר המיישם את כל החומר הנלמד.


נושאי הלימוד

 

  • תהליך לקיחת משכנתא
  • ביטוחים ומקרים לדוגמה
  • מבוא לעולם המשכנתאות
  • פתרונות פיננסיים מקיפים   
  • בטחונות
  • רגולציה ושמאות
  • מטרות ומסלולים   
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


במכללת פסגות אפשר ללמוד במגוון מסלולים להכשרה מקצועית בתחומים כגון יזמות, ביטוח ופיננסים. הקורסים הנלמדים במכללה עוסקים בנושאים אקטואליים במשק הישראלי והגלובלי במטרה להקנות למשתתפים ידע חשוב לקידום הקריירה. בין הקורסים שנלמדים במוסד זה אפשר למצוא קורס שוק ההון, קורס מט"ח, קורס הכנה מבחן תיווך נדל"ן, קורס ניהול תיק השקעות עצמאי, קורס תכנון פיננסי, קורס השקעות נדל"ן ומסלולים נוספים.

 

תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס לא נדרש ידע קודם בתחום המשכנתאות והוא מיועד לאנשים אשר מעוניינים לרכוש מקצוע עיקרי או הכנסה נוספת. הקורס מיועד בנוסף ליזמים, לוקחי משכנתא, בעלי עסקים ולכלל האנשים אשר שואפים להעמיק את ידיעתם בתחום המשכנתאות.


תעודה


בוגרי קורס ייעוץ משכנתאות מטעם מכללת פסגות יזכו לתעודת הסמכה בתום הקורס.


אפשרויות תעסוקה


אם שאלתם את עצמכם במה תוכלו לעבוד מיד אחרי שתסיימו את קורס ייעוץ משכנתאות, דעו כי בוגרי הקורס יכולים להשתלב בעבודה בבנקים, בחברות אשראי, בחברות פרטיות למתן הלוואות, בחברות ביטוח, חברות שמאות כשכירים וכן הלאה. כמו כן, יוכלו הבוגרים להעמיק את ההכשרה שלהם בעולם הפיננסי וללמוד קורסים נוספים כגון: יועץ השקעות, סוכן נדל"ן ועוד מגוון קורסים מתחום המקרקעין והנדל"ן.

 

 

למידע נוסף לחצו: מכללת פסגות