קורס ניהול אסטרטגי בלהב פיתוח מנהלים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על להב - קורס ניהול אסטרטגי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול אסטרטגי בלהב - הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל-אביב

 

תחשוב מנהל – תהיה מנהל


הקצב המטאורי של ההתפתחויות בגזרה העסקית במאה הנוכחית, לצד מגוון האפשרויות השונות שקיימות וכן השינויים שמתרחשים בתחום חדשות לבקרים – כולם מכריחים את המנהלים הבכירים לאמץ לעצמם כלי ניהול מודרניים, לרכוש יכולות חדשות ואינפורמציה עכשווית בכל הקשור לענף הניהול. התחרות העסקית בשוק רק הולכת וגוברת וכך נפגעת יכולתם של ארגונים וחברות לייצר יתרון תחרותי לאורך זמן. אופן הניהול של העסק, על שלל צדדיו, הוא הגורם המשמעותי אשר מבדיל בין עסק טוב, מצליח ומשגשג לבין עסק מצליח פחות.


ניהול אסטרטגי עונה על ההגדרה של ניצול המשאבים של הארגון בכדי להשיג את מטרותיו ויעדיו. ניהול אסטרטגי כרוך בקביעת יעדים, ניתוח הסביבה התחרותית, ניתוח הארגון הפנימי, הערכת האסטרטגיות האפשריות והבטחת היסב שלל האסטרטגיות ברחבי הארגון. במהותו, ניהול אסטרטגי כרוך בזיהוי האופן שבו הארגון עוסק בהשוואה למתחריו ומכיר בהזדמנויות ובאיומים העומדים בפניו, בין אם הם מגיעים מתוך הארגון ובין מהמתחרים.


בכל ארגון או חברה דרושים מנהלים אשר בקיאים בטכניקות רבות לבניית אסטרטגיות מותאמות לצרכיו של העסק, אסטרטגיות המשלבות בין מצבו של העסק וצרכיו בהווה, לבין צרכיו ומטרותיו העתידיות. קורס ניהול אסטרטגי של להב פיתוח מנהלים מכשיר מנהלים עתידיים אשר יוכלו ליישם אסטרטגיות ניהול בצורה האיכותית והמקצועית ביותר.

 

 • רוצים לחזק את מיומנויות הניהול? קראו הכל על קורס ניהול


תכנית הלימודים


במהלך הקורס נלמדים תהליכי תכנון אסטרטגיה בעזרתם יכולים ארגונים ליצור יתרון בתחרות במשק. התכנית מציגה בעבור הסטודנטים את הגישות המתקדמות ביותר והמודרניות ביותר כיום בניהול ובתכנון אסטרטגי, בעזרת שילוב תיאוריות וכלים מעשיים. מטרותיו של הקורס הן לפתח את החשיבה האסטרטגית של הסטודנטים, להוביל אותם לאבחון גורמים פנימיים וחיצוניים אשר משפיעים על הצלחה וכישלון, ליישם מודלים של אסטרטגיה וכן לבחון באופן מושכל דרכי פעולה חלופיות באזורים תחרותיים.


מתכונת הלימוד


הקורס מתפרש על פני שישים שעות אקדמיות הכוללות עשרה מפגשים, אחת לשבוע בשעות הערב.


נושאי הלימוד

 

 • חשיבה אסטרטגית
 • חדשנות אסטרטגית
 • בניית תכניות פעולה
 • פלטפורמות טכנולוגיות
 • ניהול שינויים אסטרטגיים   
 • יישום אסטרטגי
 • תרבות ארגונית
 • מיצוב אסטרטגי
 • ניהול באי ודאות   
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


כבר עשרות שנים עוסקת להב בתחום פיתוח המנהלים. הפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל-אביב היא בית אקדמי בעבור מנהלים אשר שואפים כלים מקצועיים שיסייעו להם לכל אורך הקריירה שלהם.


תכניות הלימוד של להב מתמקדות בתחומי הניהול והעסקים. תכניות אלה מתעדכנות באופן שוטף והן מציעות שילוב של ידע מפותח וקיים מהארץ ומחו"ל, הן מהאקדמיה והן מהשטח. בלהב דואגים להקפיד על חוויית לימודים מעשירה, מרתקת ומאתגרת אשר תרחיב את אופקיהם של המנהלים ותוביל אותם להתעדכן, לחשוב באופן שונה, לייעל את דרכי העבודה שלהם וכן להתחדש בתחומם. בין הקורסים שמתקיימים בלהב אפשר למנות קורס פיתוח מנהלים, קורס ניהול פיננסי, קורס ניהול משא ומתן וקורס ניתוח דוחות כספיים.


תנאי קבלה


הקורס מיועד עבור מנכ"לים ומנהלים בכירים של חברות פרטיות, עסקיות, חברות מן המגזר הממשלתי והציבורי או ממוסדות ללא מטרות רווח.


תעודה


עם סיום לימודיהם מקבלים בוגרי קורס ניהול אסטרטגי תעודת הסמכה מטעם להב, הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל-אביב.


אפשרויות תעסוקה


באמצעות הידע שצברו יוכלו בוגרי קורס ניהול אסטרטגי להקים, לנהל ולעבוד בעסקים פרטיים. כמו כן יוכלו הבוגרים להתקדם לתפקידים בכירים יותר בפן הניהול בקרב ארגונים וכן לקחת חלק אינטגרלי בהתווייתן של תכניות אסטרטגיה בארגון אליו הם שייכים. נוסף על כך, בוגרי התכנית יכולים להמשיך ללמוד בקורסים נוספים שכן העמקת הידע וההכשרה תמיד מועילה. לימודי ייעוץ אסטרטגי וקורס ניהול מתקדם הם רק חלק מאפשרויות הלימוד הנוספות אשר פתוחות בפניהם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: להב פיתוח מנהלים - אוניברסיטת תל אביב

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

לימוד קורס מטפסים
אחמד חוגיראת
ללא תגובה
קבלת תעודה מקצוע בתום קורס
liat
2 תגובות
לימודי הבטחת איכות ברחבי הארץ
עידן
1 תגובות
קורס מאמן קיקבוקס במרכז
קאסם קאסם
1 תגובות
קורס מפעיל מתקנים תעשייתים
פרידה מלק שר
1 תגובות
קורס ריתוך אלומיניום נירוסטה
אורי גרויא
1 תגובות
איפה יש קורס ייעוץ ארגוני
ליאת רוזנר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,038 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,265 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,567 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp