קורס עיצוב תסרוקות Basic בבית הספר ירין שחף

שירות אישי - צור קשר

ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי

אהבת? שתף ב:

קורס עיצוב תסרוקות Basic בבית הספר ירין שחף למקצועות היופי


תסרוקת ייחודית היא חלק בלתי נפרד מההופעה הכללית. בין אם מדובר בתסרוקת לכלה ביום חתונתה, בעיצוב ייחודי לדוגמנית מסלול או בעבודה עם מנחים של תכנית טלוויזיה חדשה, ענף עיצוב השיער מציב מגוון חב מאוג של אפשרויות תעסוקה והביקוש למעצבי תסרוקות יצירתיים ומוכשרים הוא גדול במיוחד.


קורס עיצוב תסרוקות Basic של בית הספר ירין שחף מותאם לצורכים העכשוויים של עולם האופנה והסגנון ומעניק למשתתפיו ידע מקצועי וכלים מעשיים שיכולים לסייע להם להפוך את אהבת מקצועות היופי לקריירה רווחית. המיומנויות שנרכשות במהלך הקורס יכולות לסייע לבוגריו להשתלב כמעצבי שיער בשלל תחומים כגון בהפקות אופנה, בסלוני כלות, בתחום הפרסום ובענף המדיה בעיצוב שיער עבור הפקות קולנוע וטלוויזיה. תחום עיצוב השיער יכול גם לסייע למי שכבר עוסקים במקצועות היופי להרחיב את היצע השירותים שהם מציעים ללקוחותיהם ולשמש להם מקור להכנסה נוספת.


תכנית הלימודים


קורס עיצוב תסרוקות חושף את משתתפיו למגוון טכניקות מקצועיות, הם מתחילים וסוקרים שיטות להתאמת התסרוקת למבנה הפנים של הלקוחות וממשיכים בהיכרות עם שיטות לפיסול בשיער, לניפוח השיער ולשזירה של תוספות מסוגים שונים. בתחילת התכנית נלמדות תסרוקות פשוטות, כגון שימוש במייבשי שיער ובמכשירי עיצוב ובהמשך מתמקדים בתסרוקות מורכבות יותר, תוך שימת דגש על עיצוב שיער שמותאם לטרנדים המובילים בעולם. נוסף על כך, הם לומדים על תהליכי עבודה שייחודיים לתחום האופנה לצורך השתלבות בצילומים להפקות ולמגזינים וכן לטכניקות ייעודיות לעיצוב שיער לכלות ועיצוב לאירועים מיוחדים.


מתכונת הלימוד


קורס עיצוב תסרוקות נפרש על פני כ - 4 חודשים והוא כולל 15 מפגשים. מסלול זה שם דגש על התנסות מעשית ותרגול של מיומנויות העיצוב הנלמדות. המשתתפים מקבלים ערכת אביזרים וחומרים שבה הם משתמשים במהלך השיעורים וכן יכולים להמשיך ולתרגל גם בין המפגשים. כמו כן, הם יכולים גם לקחת חלק בשיעורי תרגול וחיזוק בזמן הקורס וגם לאחריו וכך לשפר את המיומנויות המקצועיות. מוסד הלימוד מאפשר לתלמידיו להשתתף בימי צילום בסטודיו וכך להרחיב את תיק העבודות.


סגל הוראה


מנחי הקורס הם מעצבי שיער וספרים ותיקים, בעלי ניסיון בתחום התסרוקות ובעיצוב שיער בתחום האופנה, בעיצוב שיער לכלות ובמסגרות נוספות.


על מוסד הלימוד


בבית הספר ירין שחף אפשר ללמוד במגוון של קורסים במקצועות היופי והאופנה. בין היתר מתקיימים בו קורס איפור מקצועי, קורס סטיילינג, קורס איפור לטלוויזיה, קורס איפור אפקטים מיוחדים וקורס איפור ביוטי. הקורסים משלבים מגוון של תרגולים פרקטיים במטרה לאפשר למשתתפים לצבור ניסיון פרקטי כבר בזמן ההכשרה ולצאת מוכנים יותר אל שוק העבודה. מוסד הלימוד ממוקם בתל אביב.


תנאי קבלה


מסלול זה מתאים למעוניינים לעסוק בענפי עיצוב השיער במסגרות שונות, כגון בתחום המדיה, בענף הפרסום ובעיצוב שיער לכלות. תכנית זו מיועדת גם לחסרי רקע קודם בתחום עיצבו השיער והספרות. כמו כן, יכולים ללמוד בקורס גם מאפרים וספרים מנוסים שמעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי שברשותם.


תעודה


לתלמידים שמשלימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל הדרישות במהלכו ניתנת תעודת גמר מטעם בית הספר ירין שחף.

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם