קורס יזמות נדל"ן במכללת אורין שפלטר

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי נדל"ן לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אורין שפלטר - יזמות והשקעות נדל"ן.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס יזמות נדל"ן והשקעות במכללת אורין שפלטר


תחום הנדל"ן נחשב לאחד מאפיקי ההשקעה המועדפים על יזמים בארץ, בשל היתרונות הרבים שכוללים רמות סיכון נמוכות ותשואות גבוהות. בין אם מדובר בדירה להשקעה, רכישה של מבנה מסחרי או אפילו השקעה במקרקעין מעבר לים, שוק הנדל"ן של היום מציב לא מעט הזדמנויות להגיע לרווחים משמעותיים.


קורס יזמות נדל"ן והשקעות של מכללת אורין שפלטר מעניק למשתתפיו סל כלים מעשי שיכול לסייע להם להתחיל קריירה פעילה בתחום השקעות הנדל"ן והיזמות. הידע הנלמד במהלך התכנית הוא עדכני ומותאם לצורכי השוק והוא מתמקד בכניסה מהירה אל השוק כיזמים ואיתור של עסקאות כדאיות ורווחיות.

 


תכנית הלימודים


משתתפי קורס יזמות נדל"ן רוכשים ידע רב בתחום המקרקעין וההשקעות ומקבלים הכשרה מקיפה בתחום היזמות. הם לומדים בהחרבה על שלבי הייזום מתכנון מוקדם ואיתור עסקאות כדאיות במיוחד ועד לביצוע בפועל של פרויקטים מסוגים שונים, בשוק הפרטי והמסחרי. הם מתוודעים גם לשיקולים משפטיים ופיננסיים בפעילותם של יזמי הנדל"ן וסוקרים גם היבטים במיסוי. דרך הידע הנרכש בקורס הם יכולים לכתוב דוחות לניתוח של פרויקטים ולתכנון כלכלי נבון לקראת ביצוע השקעות נדל"ן.


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא כ - 52 שעות אקדמיות והוא מחולק ל - 13 מפגשים. המסלול משלב תרגולים מעשיים דרך ביצוע של סימולציות שחושפות את המשתתפים לאתגרים שעמם מתמודדים יזמי נדל"ן בעבודתם. כמו כן, מתקיימים מפגשים עם מומחים בתחום המקרקעין שמשתפים את המשתתפים בניסיונם בענף.


בתחילת ההכשרה המשתתפים מקבלים תיק יזמים שבו מסמכים וחוזים שרלבנטיים לתחום. הם גם מקבלים חומרי למידה, מצגות וטבלאות נתונים ויכולים לעשות שימוש בשיעורים מוקלטים באתר מוסד הלימוד. לקראת סיומה של ההכשרה, הם מגישים עבודת גמר יישומית שבהם הם מתנסים בניהול פרויקט נדל"ן. פרויקט זה מתקיים בשיתוף עם איגוד הנדל"ן הישראלי.


נושאי הלימוד


לאורך הקורס נלמדים שלל נושאים כגון:

 

 • מימון עסקאות נדל"ן
 • תמחור שווי עסקאות
 • חישוב תשואות ביזמות
 • בניית צוותי יזמות נדל"ן
 • קרקעות לקראת הפשרה
 • תמ"א 38 והתחדשות עירונית
 • נדל"ן כהשקעות אלטרנטיביות   
 • מיסוי מקרקעין
 • נדל"ן בין לאומי
 • השבחת נכסים
 • זיהוי הזדמנויות
 • מבנה שוק הנדל"ן
 • נדל"ן מסחרי ופרטי   
 • ועוד


סגל הוראה


סגל הקורס כולל בין היתר: עורך דין שמשמש גם יועץ לחברות סטארט אפ; מהנדס שעוסק באיתור, השבחה ומכירה של נכסי נדל"ן; עורך דין המתמחה בתחום המקרקעין שהוביל עסקאות נדל"ן גדולות; סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי שמומחה לתחום ניהול משא ומתן; ומומחים נוספים.


על מוסד הלימוד


מכללת אורין שפלטר מתמקדת במקצועות שוק ההון והפיננסים ומציעה שלל תכניות להכשרה מקצועית. בין מגוון הקורסים שמתקיימים במכללה אפשר למנות קורס ייעוץ השקעות וניהול תיקים, קורס יועצים פנסיונים, קורס יישוב תביעות אלמנטרי, קורס תכנון פרישה וקורס ביטוח תאונות. במכללה מתקיימים גם קורסים להכנה לקראת מבחני הסמכה ממשלתיים שנערכים על ידי גורמים כגון משרד האוצר ומשרד המשפטים. קורסי ההכנה הללו מתאימים למעוניינים לגשת לבחינות להכשרתם של סוכני ביטוח מסוגים שונים ויועצים במקצועות הפיננסיים. למוסד הלימוד שלוחות בתל אביב ובחיפה.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים גם לחסרי ניסיון בתחום הנדל"ן והמקרקעין שמעוניינים לקבל כלים לפיתוח קריירה כיזמי נדל"ן.


תעודה


מכללת אורין שפלטר מעניקה תעודת גמר למשתתפים שמשלימים את כל הדרישות בקורס בהצלחה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אורין שפלטר - השכלה פיננסית

פורום לימודי נדל``ן
קורס מזורז ליועץ משכנתא לבוגר תואר שני
שלום
1 תגובות
לימודי ניהול נכסים
ורד מיכאלי ארביב
1 תגובות
קורס הכנה למבחן תיווך מקרקעין
ליאור אריה
1 תגובות
מוסדות לימוד לקורס נדלן ותיווך
גןאד
1 תגובות
קורס ניהול משא ומתן
אירה
1 תגובות
קורס עוזר בטיחות בבניה
אור
1 תגובות
קורס מיסוי לעוסקים בנדל"ן
שיר לביטוב
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp