קורס צילום ועריכת וידאו ברשת במכון אבני

מכון אבני לאומנות ועיצוב

אהבת? שתף ב:

קורס צילום ועריכת ווידאו ברשת במכון אבני לאמנויות

 

יוצרים בכחול לבן


צילום הווידאו הוא בעל מקום של כבוד לצדו של צילום הסטילס. במרוצת השנים, צילום הווידאו שודרג בדרכי פעולותיו וכיום הוא מתבסס כמדיום יצירתי בכל הנוגע לצילום חדשותי, תיעודי וכן ככלי ייחודי בספקטרום האמנות הרחב. עם כניסתו של העידן הדיגיטלי ושילובן של יכולות וידאו גם בתוך מצלמות סטילס וכן במצלמות סלולריות, לצד צמיחתן של הפלטפורמות השיתופיות באינטרנט, צילום הווידאו הפך לכלי האולטימטיבי עבור ביטויים יצירתיים אותנטיים ואקטואליים אשר נגישים הן למקצוענים והן לצעירים.

הפופולאריות הרבה של צילום ועריכת הווידאו יצרה צורך לשלוט בשלל הכלים שבו ובאפשרויות הרבות והשונות שהוא מציע.


תחום עריכת הווידאו טומן בחובו חוק יסוד חשוב – לעיתים מה שנשאר בחוץ הרבה יותר משמעותי ממה שנשאר בפנים. זהו חוק שכל מי שעוסק בעריכת ווידאו נחשף אליו ועל כן אין זה משנה אם מדובר בעריכתן של כתבות עיתונאיות או עריכה של שיר, עורך ווידאו איכותי ומקצועי יודע שלחומר אשר אינו עושה את דרכו אל תוך הסרט יש משמעות עצומה. כאן נמצא הכוח האמיתי של העורך וכמו כן גם נקודת התורפה שלו מפני שאם מסיר העורך מרכיבים חשובים מהסרט או לא מקדיש מספיק תשומת לב להתרחשויות מסוימות שנעלמו מעיניו, הדבר עלול לפגוע במטרה שלו ולגרוע מההנאה של הקהל מהסרטון או מהסרט שערך. לפיכך, רבים הם האנשים הסבורים שתפקיד העריכה הינו בעל המשמעות והחשיבות הגדולה ביותר בהפקתו של סרט.


קורס צילום ועריכת סרטים ברשת מאגד את שני התחומים הללו לתפקיד אחד מרתק, מספק ומאתגר. לכן, אם אתם אנשים בעלי יכולת לשים לב לפרטים, עין חדה וחשיבה קריאטיבית מחוץ לקופסא – קורס צילום ועריכת סרטים ברשת מטעם מכון אבני יכול להתאים לכישורים שלכם.


תכנית הלימודים


קורס צילום ועריכת סרטים ברשת במכון אבני נועד בכדי להכשיר יוצרים עצמאיים להכנת סרטים עבור שלל סוגי המדיה הקיימים. אותם יוצרים משמשים כבמאים, מפיקים, צלמי וידאו ועורכים של סרטים קצרים. במהלך הקורס נחשפים הסטודנטים לטכניקות עריכת וידאו מקצועית וכן לעיבודים דיגיטליים מתקדמים. נוסף על כך, ילמדו הסטודנטים כיצד ליצור ולערוך פרסומות, קליפים, סרטים דוקומנטריים קצרים ואף סרטים עלילתיים. זאת ועוד, לומדים הסטודנטים על עקרונות תאורה וסאונד וגם על מערכות עריכה ואפקטים בתוכנות העריכה המתקדמות ביותר.

 


מתכונת הלימוד


מסלול הלימוד כולל בתוכו 28 מפגשים בני 4 ש"ש המתפרשים על פני שני סמסטרים ומסתכמים ב - 112 שעות לימוד. המפגשים מתקיימים בערב אחת לשבוע. עם תום הלימודים מגישים הסטודנטים פרויקט גמר שכולל סרטון של שלוש דקות אשר מיישם את החומר הנלמד בקורס.


נושאי הלימוד

 

  • טכניקות עריכה מקצועיות
  • תוכנת עריכה אפטר אפקטס
  • עיבודים דיגיטליים מתקדמים
  • בימוי וצילום של סרטים קצרים   

 

על מוסד הלימוד


מכון אבני הינו מוסד לימודים שרק מוסיף להתחדש ולהתפתח ככל שעוברות השנים והוא מציע שלל מסלולים בתחומי העיצוב והאמנות. סגל ההוראה של מוסד זה כולל מעצבים ואמנים מנוסים וותיקים.


לאחרונה, מכון אבני מקיים מהפכה בדרכי ההתנהלות וכן בשיטות הלימוד המקובלות שלו. המכון דואג להקנות לתלמידיו תכניות לימוד עדכניות ורלוונטיות ככל הניתן כחלק מחזון ששואף להקנות רמה פדגוגית גבוהה וחוויית לימודים מעשירה ומרתקת כאחד.


תנאי קבלה


בכדי להתקבל לקורס צילום ועריכת ווידאו ברשת יש לעבור מבחן התאמה ייעודי וכן ריאיון קבלה עם נציג המחלקה מטעם מכון אבני.


תעודה


ההכשרה בקורס צילום ועריכת ווידאו ברשת מקנה עבור בוגריה תעודת הסמכה מטעם מכון אבני.


אפשרויות תעסוקה


עם סיום הלימודים יוכלו הסטודנטים להשתלב בתחום הפרסום, הפוסטפרודוקשן, אולפני טלוויזיה, הקולנוע הדיגיטלי וכן המדיה האינטראקטיבית.