קורס איפור מקצועי בבית הספר ירין שחף

שירות אישי - צור קשר

ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי
ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי

אהבת? שתף ב:

קורס איפור מקצועי - בית הספר ירין שחף

 

המודעות הגוברת לאסתטיקה ולטיפוח היופי רק מביאה לצמיחה של טרנדים חדשים ומקדשת את תחום האיפור. לימודי איפור בהחלט יכולים להתאים לכולם, גברים ונשים כאחד. בקורסים הללו ניתן למצוא סטודנטים משני המינים, משכבות שונות של האוכלוסייה וממקומות שונים ברחבי הארץ. אחרי הכול, לימודי איפור אינם לימודים קונבנציונאליים מסורתיים, הם דורשים יכולת מעשית גבוהה ביותר כמו גם יכולת למידה תיאורטית. אך בעזרת השילוב של השניים ניתן לרכוש את כל הכלים על מנת להצליח בתחום.


בשל העובדה כי מדובר בלימודים הדורשים יכולת מעשית גבוהה, הסטודנטים בקורס איפור מקצועי נדרשים להיות יצירתיים ובעלי יכולות מוטוריות גבוהות כדי להגיע לתוצאות ייחודיות ואיכותיות שמתאימות ללקוח. זהו מקצוע הדורש לעצמו סבלנות רבה שכן צריך לשים לב לכל פרט ולו הכי קטן, מבלי להזניח שום אזור או נקודה. רק מי שעובר קורס איפור מסוגל להבין את כלל ההיבטים והשיקולים השונים סביב בחירת הצבעים, הגוונים, תכשירי הטיפוח או סוג החומר הנדרש לאיפור.


אם אתם חובבי איפור מושבעים ואתם שואפים להתמקצע בתחום מבוקש ורווחי, לרכוש ידע מעמיק ולפתח קריירה ייחודית במקצועות היופי – קורס איפור מקצועי מתאים ביותר עבורכם. באמצעות קורס מקצועי תוכלו לבנות תשתית אינפורמטיבית מעמיקה בנוגע לתחום המבוקש, ולזכות בכל הכלים והמיומנויות הנדרשים לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר.


תכנית הלימודים


קורס איפור מקצועי מטעם בית הספר ירין שחף מספק עבור הסטודנטים חוויית לימוד מקצועית בדרכם לצאת אל עולם התעסוקה כמאפרים מקצועיים מן השורה הראשונה. בקורס זה הסטודנטים נהנים ממכלול הידע שיאפשר להם להגשים את חלומם ולעסוק בתחום הצבעוני והמהנה הזה. מסלול הלימודים מכשיר את משתתפיו להתמחות באיפורי יופי, איפור לאירועים, איפור כלות, איפור לתצוגות אופנה ואיפור לצילומי סטילס. טכניקות רבות נרכשות במהלך הקורס כאשר בקו הגמר של מסלול הלימודים הסטודנטים מחזיקים במגוון הכלים הנדרשים להם כדי להצליח בתחום ולגבש טכניקה אישית משלהם. עם פתיחת הקורס הסטודנטים מקבלים ערכה עשירה אשר מכילה את מוצרי האיפור והאביזרים להם הם זקוקים במטרה להתנסות ולתרגל תהליכי איפור במסגרת הקורס.


מתכונת הלימוד


משך קורס איפור מקצועי מטעם ירין שחף הינו כשישה חודשים, במתכונת של עשרים וחמישה מפגשים.


המסלול כולל שני ימי צילום שבמהלכם צלם אופנה מקצועי מתעד את עבודותיהם של הסטודנטים כפי שבוצעו על פני המודליסטיות. התמונות הללו מייצרות תיק עבודות מקצועי אותו רוכשים הסטודנטים במהלך הקורס מטעם ירין שחף. כמו כן, בוגרי הקורס נשלחים להשלים סטאז' במגוון תחומים: תצוגות אופנה, מגזינים, הפקות טלוויזיה ועוד.


נושאי הלימוד

 

 • איפור איירבראש
 • איפור כבד
 • איפור בתאורת במה
 • איפור ייעודי לטלוויזיה
 • איפור טבעי
 • התאמת איפור לאירוע
 • טכניקות להסתרת גבות
 • עבודה עם צבעים   
 • הדבקת ריסים מלאכותיים
 • ועוד
 • טכניקות של איפור לסטילס   
 


על מוסד הלימוד


"ירין שחף" הוא מוסד למקצועות היופי שמאפשר לסטודנטים החושקים בתחום האיפור והאופנה להגשים את חלומם ולשלב את התשוקה שלהם ביחד עם מקצוע לחיים. בבית הספר שהוקם בשנת 1986, לומדים הכול על סודות היופי של האדם. בין כתליו המקצועיים נמצא עולם שלם של לימוד המועבר על ידי מורים מקצועיים ואיכותיים בתחום.

 


תנאי קבלה


הקורס מיועד למעוניינים לפתח קריירה בתחום האיפור והוא מתאים גם לחסרי ניסיון קודם בענף.


תעודה


עם תום הלימודים זכאים הבוגרים לתעודת הסמכה מטעם בית הספר ירין שחף.

 

אפשרויות תעסוקה


גם לאחר קבלת תעודת ההסמכה וגם בזמן הלימודים הסטודנטים יכולים להשתלב בתחום. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בסלוני כלות, תצוגות אופנה וצילומים, הפקות טלוויזיוניות או קולנועיות, תיאטרון ואופרה, מכוני איפור שונים או בתחום הקוסמטיקה.

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם