קורס ביטוח ימי במכללת אורין שפלטר

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי ביטוח?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אורין שפלטר - ביטוח ימי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ביטוח ימי ואווירי - מכללת אורין שפלטר

 

הפוליסה שמוכרת את עצמה


ביטוח ימי ואווירי מעניק כיסוי לכלל סוגי המשלוחים בשלל צורות התובלה הבינלאומיות אשר קיימות בים, באוויר וביבשה. ענף הביטוח הימי והאווירי הוא מיוחד באופיו ושונה משאר סוגי הביטוחים הקיימים בשוק. סוג זה של ביטוח מכהן כנדבך משמעותי בכלכלה הגלובלית, זאת משום שקשה לדמיין כיצד היה מצליח המסחר הבינלאומי להתקיים מבלי השימוש הנפוץ בביטוח הזה. עקב חשיבותו הרבה, קיימת דרישה גבוהה בשוק לסוכני ביטוח ימי ואווירי מוכשרים ואיכותיים, אשר יש בכוחם להשתלב בשלל העבודות הקיימות בתחום זה.


היתרון המשמעותי ביותר בעבודתם של סוכני הביטוח הימי והאווירי, הוא שהלקוחות שלהם כמעט ולא זקוקים לשכנוע על מנת לרכוש את הפוליסות אשר מציעים הסוכנים. זאת משום שכל יצואן, יבואן וסוחר, מביאים בחשבון את הנזקים שיכולים להיווצר למוצריהם המועברים דרך הים או דרך האוויר, ועל כן, הם דואגים לבטח את המוצרים שלהם ואינם זקוקים לשכנוע בכדי לעשות זאת.


עולמו של סוכן הביטוח הימי והאווירי הוא מרתק ביותר. העיסוק בתחום הזה מבקש לעצמו לימודים מעמיקים ומקיפים, אשר מכשירים סוכני ביטוח ושמים בידיהם את הכלים הנדרשים בכדי לעסוק בתחום מבוקש, מעניין ומתגמל כאחד.


תכנית הלימודים


קורס ביטוח ימי ואווירי במכללת אורין שפלטר חולש על פני כל הנושאים הדורשים הבנה לעומק מצד הסטודנטים, זאת במטרה להוציא אל הסקטור התעסוקתי בוגרים אשר יענו על כל התקנים והדרישות של סוכן הביטוח הימי והאווירי. תכנית הלימודים הזו היא מחודשת ועדכנית, והיא מקנה את הידע התאורטי והמעשי, כמו גם מעניקה הכנה לבחינות ההסמכה מטעם משרד האוצר במטרה לקבל את רישיון סוכן הביטוח הימי והאווירי.


מתכונת הלימוד


קורס ביטוח ימי ואווירי שמציעה מכללת אורין שפלטר מתפרש על פני כ - 50 שעות לימוד אקדמיות, במתכונת של לימודי ערב אחת לשבוע.


נושאי הלימוד

 

  • אחריות מובילים
  • חיתום בביטוח ימי
  • מושגי יסוד בביטוח
  • מושגי יסוד בסחר בינ"ל
  • סוגיות משפטיות ייחודיות   
  • דיני ביטוח
  • סוגי נזקים
  • שמאות ימית
  • מבוא לספנות   
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


אורין שפלטר היא קבוצת השכלה פיננסית בעלת ניסיון רב שנים של הדרכה פיננסית, בעיקר בתחום ההכשרות המקצועיות למבחני הרשות לניירות ערך, משרד התמ"ת, משרד האוצר וקורסי העשרה במוסדות פיננסיים שונים. באורין שפלטר שמים דגש נרחב על ליווי צמוד של הסטודנטים מתחילתו של הקורס ועד סופו, החל מהפגישה עם יועצת הלימודים שבה מותאמת לסטודנט תכנית לימודים אופטימאלית בעבורו, ועוד לפרסום שחזורי הבחינות וההמלצות לערעורים שונים.


מדי סמסטר אורין שפלטר מקפידה על מגמות של שיפור, כאשר מאמצים רבים מושקעים בכדי להוסיף ולהתחדש בשלל שיטות וחומרי הלימוד הקיימים. חומרי הלימוד מתעדכנים בתכיפות כדי לספק את כל הדרוש בעבור הסטודנטים.


הארגון שם לעצמו כמטרה להגדיל את המודעות הפיננסית בקרב הציבור הישראלי תוך הקניית סט כלים לניהול נכון ויעיל של החיסכון הפנסיוני. בכך, תורם הארגון לשיפור רמת החיים ולהגדלת הסכום אשר נצבר לעת זקנה.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס ביטוח ימי ואווירי מטעם אורין שפלטר, קמו דרישות סף אשר מטרתן בסופו של דבר להחדיר אל הקורס את המתאימים ביותר. הדרישות הללו כוללות: הצגת 100 שעות לימוד אקדמיות בכלכלה, חשבונאות או מימון וסטטיסטיקה. או לחילופין, הצגת 65 שעות אקדמיות בתחום יסודות הביטוח. בעלי תואר אקדמי בכלכלה או במנהל עסקים או בחשבונאות – יהיו זכאים לפטור משלושה מבחני יסוד בקורס.

 


תעודה


בוגרי קורס ביטוח ימי ואווירי מטעם ארגון אורין שפלטר ייהנו מתעודת הסמכה של מוסד הלימוד. חשוב לציין, בכדי לקבל את רישיון העיסוק בביטוח ימי ואווירי, על הבוגרים להתייצב לבחינה חיצונית מטעם הממונה על הביטוח במשרד האוצר.


אפשרויות תעסוקה


לבוגרי הקורס מחכים מגוון תפקידים בתחומם, הכוללים בין היתר: עבודה כשכירים בחברות ביטוח או אצל סוכנויות ביטוח שמתמחות בביטוח הימי, חברות שילוח ולוגיסטיקה, תאגידים העוסקים ביבוא ויצוא, גופים ממשלתיים, חברות בתעשיית הביטחון, חברות עמילות מכס ועוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אורין שפלטר - השכלה פיננסית

כלים שיעזרו לך לבחור