קורס בודקי שכר במכללת מישלב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מישלב - קורס בודק שכר.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס בודק שכר מוסמך - מכללת מישלב

 

המשותף למעסיקים ולשכירים הוא שלא תמיד השניים בקיאים בכל הקשור לדיני שכר ותעסוקה. לעיתים קורים מקרים בהם עובד זקוק לימי חופש, המעסיק דורש את התפטרותו של העובד או שקיימת תסבוכת מסוימת בתלוש השכר החודשי. במקרים כאלו, גם המעסיק וגם העובד נותרים חסרי אונים בכל הנוגע לפרוצדורות שיש לקיים בכדי לספק מענה לכל הזכויות הטבעיות והתנאים הסוציאליים העולים במגזר התעסוקתי. דיני התעסוקה בישראל מאופיינים בדינאמיות מתמשכת ועל כן חשוב שיהיה בעל תפקיד שיתפתח לצד הדינאמיות הזו ויסגל אותה לעצמו על שלל גווניה.


כיום ברור לחלוטין עד כמה תפקידו של בודק השכר הוא קריטי להתנהלות תקינה של ארגון. המגמה הולכת ומשתנה בשנים האחרונות, שכן הבנת רמת החשיבות הנלווית אל התפקיד מחלחלת כעת גם אל הדרגים הגבוהים ביותר בארגונים, וניתן להבחין בכמות ניכרת של מודעות דרושים לבודקי שכר בפרסומים השונים שקיימים במדיומים השונים.


בודק שכר אחראי על קשת רחבה של תחומים הדורשים לעצמם אחריות מקיפה. בין מטלותיו ניתן למצוא בקרה על הפעילות במחלקת השכר, פיקוח על קיום דיני העבודה ושמירה על זכויותיהם הסוציאליות של העובדים ובדיקה של תנאים שכרוכים בחוזי העבודה של העובדים בדרגים השונים. בשל פריחתן של תכניות ביטוחי מנהלים, קרנות נאמנות וכל היוצא בזה בעקבות הרפורמה במיסוי, עבודתם של בודקי שכר הפכה למורכבת ומאתגרת ביותר. עליהם להכיר לעומק את הדינים ואת חוקי העבודה במלואם, לדייק בהפרשות הכספים על פי החוקים של המדינה ולוודא כי העובד מקבל את מלוא שכרו על פי חוק.

 


תכנית הלימודים


קורס בודק שכר מוסמך מטעם בית הספר לחשבונאות, מיסים ומנהל של מכללת מישלב, נחשפים הסטודנטים למכלול החקיקות והאכיפה הקיים בכל הנוגע לדיני עבודה. מסלול הלימודים מספק למשתתפים בו כלים תיאורטיים לצד מעשיים לצורך יישום הוראת החוק תוך העמקה בדיני עבודה וביטוח פנסיוני על פי הנהוג במדינת ישראל. הסטודנטים יכירו לעומק שלל סוגיות הנוגעות בחופש העיסוק, עוולות מסחריות ודיני מגן שונים לאזרח העובד.


מתכונת הלימוד


הקורס נמשך כ - 150 שעות והוא מתקיים במתכונת של מפגש אחד בשבוע, במסלול בוקר, במסלול יום שישי או במסלול ערב ביניהם ניתן לבחור על פי הנסיבות הקיימות. עם תום הלימודים הסטודנטים מתבקשים להגיש תרגיל גמר, כמו גם לעבור בחינה מעשית ומבחן עיוני.


נושאי הלימוד

 

 • דוח בדיקת שכר
 • הנהלת חשבונות
 • בקרה פיקוח וביקורת
 • תשאול וחקירה בדיקה
 • חוקי עבודה, דיני עבודה   

 

על מוסד הלימוד


מכללת מישלב היא מוסד ללימודים מקצועיים. למכללה ישנו מוניטין מיוחס ומוכח בהכשרה של עשרות אלפי בוגרים על שלוחותיה ברחבי הארץ. מכללת מישלב מתמחה במגוון רחב של מקצועות לימוד: הנהלת חשבונות, לוגיסטיקה, ייעוץ מס, בנייה, תפעול ואחזקה, קורסים בתחום התשתיות, חשמל, מנהלי חשבונות מדופלמים ועוד. את הקורסים הנלמדים בשלוחות המכללה מעבירים מרצים מנוסים, ביניהם רואי חשבון, עורכי דין, מהנדסים ושלל אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בתחומם אשר חולקים את הידע המקצועי והרחב שלהם עם קהל הסטודנטים.


המרצים במכללת מישלב הם בעל ניסיון וותק רב בהוראה ובפרקטיקה מקצועית. מטרת הקורסים שנלמדים במכללה לקדם את הלומדים ולספק להם קרש מדרגה אל תוך הסקטור התעסוקתי במטרה לאמץ לעצמם קריירה מבטיחה בכל תחום שבו הם חושקים. המכללה פועלת בשיתוף פעולה מלא עם התמ"ת, נציבות המס ומשרד החינוך – בהתאם למסלולי הלימודים השונים הדורשים התערבות ופיקוח חיצוני.


תנאי הקבלה


הקורס שמציעה מכללת משלב מתאים לאלו המחזיקים בידע קודם בתחום הכספים, לחשבי שכר, יועצי מס, מנהלי חשבונות מדופלמים ולרואי חשבון. על המועמדים לעבור ועדת קבלה, להנפיק אישורי השכלה המתקשרים לתחום הנלמד ולהציג וותק מקצועי.


תעודה


בוגרי הקורס יזכו לתעודת הסמכה מטעם מכללת מישלב.


אפשרויות תעסוקה


הכשרה בתחום בדיקות השכר פותחת צוהר לתפקידים רבים במשק הישראלי: במשרד רואי חשבון, עמותות, משרדי הנהלת חשבונות, ארגונים עסקיים, מפעלים הדורשים לעצמם בודקי שכר ועוד. כמו כן קיימת גם האופציה לעבוד כעצמאי ולספק סיוע לארגונים שונים או לפרטים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מישלב - קורסים והשתלמויות | לימודי תעודה - מנסה להשתלב?

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס שוודית מוכר לתואר שני באוניברסיטה
יובל הורדן
ללא תגובה
Crne מידע עבור הקורס
אמיר גראיסי
ללא תגובה
קורס מיזוג אוויר לרכב
רועי
ללא תגובה
קורס נומרולגיה קבלית במרכז
רויטל
ללא תגובה
לימודי תעודת מנמר למכרזים
סאהר בידס
1 תגובות
עלות קורס הכנה ל USMLE
אסיה
1 תגובות
לימודי תעודה המועברים אונליין
מאיה
2 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp