קורס סטיילינג בקמרה אובסקורה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי אופנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על קמרה אובסקורה - סטיילינג.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס סטיילינג בבית הספר לאמנויות קמרה אובסקורה

 

לעצב ולהרוויח בסטייל


פירוש המילה סטיילינג הוא המחשה ויזואלית של תרבות. מקצוע הסטיילינג נעוץ בבניית סגנון חדש העומד בזכות עצמו, שיחזור ישן או המחשת הקיים, זאת על ידי שימוש בכלים ויזואליים רבים כמו בדים, סמלים, צבעים ועוד. זהו תחום העוסק בתדמית של היחיד ועיצוב ההופעה שלו באמצעות אקססוריז ופרטי לבוש.


תחום הסטיילינג תפס תאוצה גדולה בשנים האחרונות בשל ההישענות על התרבות המערבית, וכעת, רבים הם הסלבריטיז אשר נעזרים בשירותיו של הסטייליסט המהווה חלק בלתי נפרד מתהליך השיווק העצמי, הפרסום ויחסי הציבור שלהם. אחרי הכול, האנשים הללו חייבים להופיע בצורה ייצוגית בכדי לשמור על שמם הטוב. ההופעה החיצונית מהווה נדבך בלתי נפרד מכך.


האופנה והסטיילינג הם שני ביטויים שונים מאוד באופיים, אם כי הסטיילינג הוא תת נישה באופנה. האופנה יכולה להשתנות בכל עונה והיא מתחלפת באופן תדיר עם הזמן, בעוד שהסטייל הוא סגנון אישי שאדם מייצר לעצמו וממשיך להתמיד בו למרות השינויים בעולם האופנה. האדם שואף להציג את פריטי הלבוש והאקססוריז שלו גם אם הם אינם עונים על צו האופנה העכשווי. חשוב לו להציג את האמירה האישית שלו, כשהסטייל והסגנון האישי חייבים להישמר כשיש לך סגנון מובחן.


שעה שמעצב האופנה אחראי על יצירת קולקציות אופנתיות או דגמים חדישים לשוק הביגוד הרחב, הסטייליסט מכוון את שוק האופנה ואת סגנון הלבוש עבור בן אדם מסוים. סטייליסט הוא הקואצ'ר החדש של שנות האלפיים. תפקידו כולל בין היתר איסוף של מגוון רחב ככל שניתן של פריטי אופנה ויחד ליצור הרכב אשר יביא למראה מיוחד שיתאים וירצה את הלקוח שלו. הסטייליסט מוכרח להכיר לעומק את האופי ואת התדמית של הלקוח המעסיק אותו, מה הוא רוצה לשדר, באיזו דרך ומהי האופנה האחרונה בה הוא השתמש כדי לעצב את דמותו.


תכנית הלימודים


תכנית הלימודים שמציע בית הספר לאמנויות קמרה אובסקורה בקורס סטיילינג היא עשירה, רחבה ומקיפה. לאור הביקוש הרב למקצועות הסטיילינג שנולד בשנים האחרונות, כמו גם ההכרה בחשיבותו ובמוניטין שסיגל לעצמו המקצוע בתעשיית האופנה, בית הקים מגמה ייחודית המאגדת בחובה מרצים מנוסים מתעשיית האופנה הישראלית.


הקורס מקנה בעבור הסטודנטים הלומדים אותו את מירב הכלים והידע אשר מכשיר אותם בעבודה בסטודיו מקצועי וחושף את העבודות היותר בולטות בכל המדיות הדיגיטליות השונות ובמגזיני אופנה מיוחסים בישראל.


מתכונת הלימוד


מסלול לימודי סטיילינג מטעם בית הספר לאמנויות 'קמרה אובסקורה' מתקיים במתכונת של 24 מפגשים.


הקורס מציע ידע תאורטי, אך רובו ככולו מתנקז לעבודה מעשית כאשר הסטודנטים נהנים מהתנסות פרקטית בשטח. הלימודים מתקיימים בליווי, הדרכה וביקורת בונה מצד המורים על העבודות שמתבצעות לאורך כל המסלול. אותן עבודות משמשות את הסטודנטים לאחר מכן כתיק עבודות מקצועי בדרכם החוצה אל עולם התעסוקה.


נושאי הלימוד

 

  • סטיילינג אישי לנשים
  • כתבות וצילומי אופנה
  • סטיילינג אישי לגברים
  • מבוא לתולדות האופנה
  • השראות והכרות אדיטוריאל   
  • תחזית אופנה
  • סטיילינג אישי
  • הכנה לסטייל ליף
  • ביקורת על צילומים   
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בית הספר לאמנויות קמרה אובסקורה נוסד בשנת 1978 ופועל מזה שלושה עשורים למען קידום סטודנטים בכל ענפי האמנות, המדיה והתקשורת ותעשיית הקולנוע. בוגרים אלו משתלבים בעולם התעסוקה, כאשר ההישגים שלהם הם מרשימים הן בתוך הארץ והן מחוצה לה בפסטיבלים בינלאומיים רבים. הלימודים מתנקזים אל המקצועות הוויזואליים - יצירתיים המקיימים דיאלוג ויחסי גומלין עם עולם המדיה, עולם האמנות וקידמת הטכנולוגיה. על סגל המורים נמנים מטיב אנשי המקצוע, האקדמאים והאמנים יוצרים. זהו גוף פדגוגי אשר דואג להעמיד לזכות הסטודנטים שלו הרכב ייחודי של תחומי ידע לצד ניסיון מקצועי. בבית הספר אפשר ללמוד בקורסים רבים כגון קורס צילום אופנה, קורס צילום סטילס, קורס עריכת וידאו, קורס תסריטאות, קורס צילום אירועים ועוד.


תנאי הקבלה


קורס סטיילינג בבית הספר קמרה אובסקורה מתאים לבעלי זיקה לעולם האופנה, שמעוניינים לרכוש כלים מקצועיים להשתלבות בתחום הסטיילינג והאופנה.


תעודה


עם סיום הלימודים מונפקת בעבור הסטודנטים תעודת הסמכה מטעם בית הספר לאמנויות קמרה אובסקורה.


אפשרויות תעסוקה


בתחום הסטיילינג ניתן למצוא בישראל כמה עשרות סטייליסטים אשר מתמקצעים בתחומם. רובם ככולם החלו את דרכם בעזרת תיק עבודות מקצועי אותו ניתן להכין במסגרת הקורס. התפקידים המוצעים לבוגרי הקורס כוללים סטיילינג וייעוץ אישי ללקוח, סטיילינג בעולם הפרסום, תדמיתנות בעולם האופנה, סטיילינג בעולם העסקים ועוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: קמרה אובסקורה - בית הספר לאמנות וצילום

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp