קורס צילום אירועים ועיבוד תמונה בקמרה אובסקורה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי צילום?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על קמרה אובסקורה - צילום אירועים ועיבוד תמונה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס צילום אירועים ועיבוד תמונה - בית הספר קמרה אובסקורה


להנציח ולנצח כל אירוע


צלמים הם אמנים עם המצלמה. בעזרת שימוש בתערובת של מיומנויות טכניות ועין אמנותית לצלם אנשים, מקומות, נופים, אוכל או כל דבר אחר. צלמים יכולים לעבוד כאמנים, צלמי חתונות ואירועים, או למכור את התמונות שלהם ללקוחות מסחריים. כמעט כל הצלמים היום עובדים עם מצלמה דיגיטלית ולא באמצעות ציוד מצלמות הסרט המסורתי.


בעיקרו של דבר, צלם אירועים מתמחה בהפקת תמונות של חגיגות מיוחדות. צילום האירועים הוא אחד הענפים המשתלמים והמבוקשים בתחום הצילום .ההגדרה של "אירוע" משתנה אצל כל אחד ואחד. יש אנשים שיציבו חתונות, קונצרטים ותחרויות ספורט על משוואת צילומי האירועים, ובמובן רחב, הם צודקים. תפקידו של צלם האירועים הוא לבחון האת הקומפוזיציות הנכונות, להיות דינאמי וחד ולהכיר היטב את שלל סוגי הצילום, כל זאת בדרך להנציח רגעים מאירועים שונים. צילום אירועים זהו תחום שמשלב סט כישורים של צילום ויחסי אנוש מעולים יחדיו. על הצלם מוטלת אחריות גדולה להיות ערני וקשוב לכל המתרחש באירוע, להיות מוכן לפעולה, עם יד חמה על ההדק. כמובן שהיערכות מראש היא בגדר חובה לפני כל אירוע ועל כל צלם מוטלת החובה להכין את עצמו לקראת המשימה.


צילום אירועים כרוך בעבודה קשה, משום שצלם האירועים כל הזמן חייב להיות על הרגליים ולהיות מוכן לצילום הבא. כמו בכל תחום אחר בצילום, היכולת של צלם האירועים להגדיל באופן קבוע את מספר הלקוחות והעמלות שלו מבוססת באופן חלקי על כוחו של תיק העבודות שלו.

 

תכנית הלימודים


קורס צילום אירועים מטעם בית הספר לאמנויות קמרה אובסקורה הוא מקיף ומעשיר, כזה אשר מציע התמחות בעיבוד תמונה ובצילום של אירועים. זהו מסלול עיוני כמו גם מעשי אשר מציע לאנשים הבקיאים בתחום הצילום ומחזיקים ברקע מוקדם את האפשרות להפוך לצלמי אירועים מן השורה הראשונה בתחום. הדגשים בקורס זה חזקים גם בצד הטכני וגם בצד המעשי, כאשר הסטודנטים זוכים לצלול אל שתי העולמות ולספוג אינפורמציה רחבה אשר תטיב עמם בהמשך דרכם המקצועית.


מתכונת הלימוד


קורס צילום אירועים מטעם בית הספר לאמנות קמרה אובסקורה נמשך כ - 31 מפגשי לימוד, המתקיימים אחת לשבוע. בסיום הקורס הסטודנטים מגישים פרויקט גמר המיישם את כל החומד הנלמד.


נושאי הלימוד

 

  • שפת הצילום
  • תוכנת לייטרום
  • הכרת המצלמה   
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בית הספר לאמנויות 'קמרה אובסקורה' פועל משנת 1978. במהלך השנים בית הספר הזה התקבע כאחד ממוסדות הלימוד המובילים בתחום האמנויות והקולנוע, כאשר ישנם היום אלפי בוגרים שמתעלים את לימודיהם ב'קמרה אובסקורה' לקריירה מצליחה בתחומם. בית הספר הזה היה מהראשונים בארץ לאמנויות הצילום. בשלושת העשורים שחלפו מאז הקמתו, בהם עולם הצילום התעדכן והשתדרג באופן דינאמי, מחלקת הצילום של 'קמרה אובסקורה' התפתחה גם היא בדרך קבע, יחד עם התמורות הטכנולוגיות והחינוכיות בתחום הצילום.


בבית הספר ניתן למצוא את מיטב המרצים בתחום האמנויות, אשר מעניקים מן הידע המקצועי הנרחב שבאמתחתם לזכות הסטודנטים אשר יונקים בהנאה את האינפורמציה ומיישמים אותה בצורת עבודתם. ניתן למצוא בו את מיטב הכלים אשר סטודנטים יכולים להשתמש בהם במטרה למצות את ההכשרה שלהם עד תום ולהכין אותם אל קריירה מבטיחה. בבית הספר נלמדים קורסים נוספים בתחום הצילום, כגון קורס צילום אופנה, קורס צילום סטילס וקורס צילום וידאו קולנועי. קורסים אלה משלבים עשייה מעשית מרובה והתנסות בצילום בשטח או באולפן כדי להטמיע את החומר הנלמד.


תנאי הקבלה


קורס צילום אירועים מיועד לאלו אשר מחזיקים בידע קודם בצילום ושואפים להתברג אל נישת צילום האירועים בקריירה המקצועית שלהם. בכדי להתקבל לקורס יש צורך לעבור ריאיון עם המרצה כמו גם להציג תיק עבודות.


תעודה


עם תום הלימודים הסטודנטים זוכים לתעודת הסמכה מטעם בית הספר לאמנויות 'קמרה אובסקורה', כמו גם מטעם סדנת צילום של רון קדמי העורך שיתוף פעולה עם מוסד הלימוד.


אפשרויות תעסוקה


עם סיום הקורס, הסטודנטים יכולים למצוא עצמם עובדים כפרילנסרים בתור צלמי אירועים שונים או כשכירים בחברת צילום והפקות אירועים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: קמרה אובסקורה - בית הספר לאמנות וצילום

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp