הסבת אקדמאים לחינוך גופני במכללה האקדמית בוינגייט

רוצה לדעת על לימודים בנושאי הסבת אקדמאים - הסבה מקצועית?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על האקדמית בוינגייט - הסבה לחינוך גופני.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


הסבת אקדמאים להוראת חינוך גופני במכללה האקדמית בוינגייט

 

נפש בריאה בגוף בריא


אם אתם שואפים להפוך את דרך החיים הבריאה, הספורטיבית והחינוכית שלכם למקצוע, הסבת אקדמאים לתחום החינוך הגופני במכללה האקדמית בוינגייט תספק עבורכם את כל הכלים על מנת להפוך את התשוקה שלכם למקצוע מספק ומתגמל. מסלול הלימודים משלב שני תחומים תחת קורת גג אחת: האימון הגופני לצד תחום החינוך. שני העולמות נפגשים יחדיו ומקנים לאוחזים בתפקיד את ההכשרה להוביל מקצוע מבוקש בבתי הספר השונים בארץ.


מורה לחינוך גופני מספק עבור תלמידיו את ההשראה לקיום אורח חיים בריא וספורטיבי בסיסי, במטרה לשנות, לעצב ולגבש דור עתיד שייפטר מההרגל המזיק של אורח חיים "יושבני" ולא מתגמל. מקצועי החינוך הגופני הוא ייחודי מאין כמותו. המורה מחויב לבצע תהליך של סוציאליזציה בין התלמידים שעה שהוא מוצא רעיונות יצירתיים לפעילויות ספורט אקטיביות אשר יטיבו עם הכושר הגופני שלהם. המורה בנוסף לכך גם מחנך לכיבוד הזולת ולערכים של שוויון לצד תחרותיות, תוך שהוא מקפיד על כללים וחוקים חברתיים שונים במהלך השיעורים אותם הוא מעביר לתלמידיו. המורה מחנך לתזונה נכונה ובריאה ומספק את ההשראה לקיום פעילויות ספורטיביות חברתיות בשעות הפנאי של התלמידים. על המורה להקפיד על תשומת לב מרבית לתלמידיו שכן יש לשמור על תהליך אחיד וקבוצתי של כלל התלמידים בשיעור, ללא יוצא מן הכלל.

 


תכנית הלימודים


תכנית הסבת האקדמאים לחינוך הגופני במכללה האקדמית בוינגייט מתמקדת בתכנים פדגוגיים הרלוונטיים להכשרה בעבור הוראה בתחום החינוך הגופני בבתי ספר יסודיים ועל יסודיים בכיתות א - י"ב. הסטודנטים לומדים על שלל ההיבטים הנובעים מתחום החינוך ומתחום הכושר הגופני. בתחום הכושר הסטודנטים לומדים על מאפיינים שמתקשרים לאורח חיים בריא וספורטיבי ואילו בתחום החינוך הם רוכשים מיומנויות חשובות ושימושיות ביותר לפיתוח יכולות קוגניטיביות, לימודיות וחברותיות. כמו כן, ישנם כמה מסלולי התמחויות שונים אשר הסטודנטים יוכלו לבחור מהם: מחול, ניהול ספורט, פעילות גופנית בשיקום לב, פעילות גופנית מותאמת (לקבוצות אוכלוסייה עם צרכים מיוחדים), בריאות פעילות גופנית לגיל המבוגר, התעמלות מונעת וטיפוח יציבה נכונה, חינוך גופני בעבור הגיל הרך או חינוך וספורט ימי.


מתכונת הלימוד


עם סיום 80% מחובות הלימודים חלה על הסטודנטים החובה לבצע סטאז' בעבור קבלת רישיון ההוראה במערכת החינוך. מתכונת הלימודים כוללת 63 שעות לימוד שנתיות. תכנית לימודים מותאמת ברמה האישית תיבנה מתוך התחשבות ברקע האקדמי של כל סטודנט. במסלול הלימודים הסטודנטים ירכשו כלים של מתודות שונות להוראה דרך קורסים מעשיים בספורט והתנסות מעשית בשטח.


נושאי לימוד

 

 • עזרה ראשונה 
 • ביטחון ושעת חירום
 • לימודי החינוך הגופני 
 • חינוך לזהירות בדרכים
 • יישומי מחשב בספורט ובתנועה    
 • אנגלית
 • ארגון וניהול
 • לימודי חינוך   
 • ועוד

 

 

על מוסד הלימוד


המכללה האקדמית בוינגייט היא מוסד אקדמי עצמאי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה והוא מציע מגוון מסלולים הנוגעים לתחומי הספורט, הבריאות וההוראה. המכללה מקיימת לימודים אקדמיים להכשרת עתודה בתחומי האימון, הספורט, החינוך הגופני, הנופש הפעיל, השיקום התנועתי, המחול והבריאות. הלימודים במכללה מקנים הכשרה אקדמאית מקיפה בעבור הסטודנטים, זאת באמצעות חוויה לימודית ואיכותית שתאפשר להם להשתלב בשוק העבודה מיד עם תום הלימודים.


תנאי הקבלה


תנאי הקבלה בעבור תכנית הסבת האקדמאים לחינוך הגופני במכללה האקדמית בוינגייט, שואפים לקבל מועמדים בעלי תואר ראשון אקדמי אשר מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. ממוצע הציונים הדרוש הוא לפחות 75. מועמדים בעלי תואר ראשון בתחום ההנדסה או המדעים המדויקים נדרשים לממוצע ציונים של 70 לפחות. לא יתקבלו סטודנטים שטרם סיימו את התואר הראשון שלהם. כמו כן, כלל המועמדים יעברו מבחן מסיל"ה (מיון סטודנטים ייעודי ללימודי הוראה) כחלק מתהליך הקבלה ללימודים.


תעודה


עם סיום התכנית תוענק לסטודנטים תעודת התמחות בתחום אשר למדו. נוסף על כך, תכנית הלימודים מטעם המכללה האקדמית בוינגייט מזכה את הסטודנטים בתעודת "מדריך מרכזי כושר ובריאות ומוסמך לאימון קטינים".


אפשרויות תעסוקה


הבוגרים של מסלול הסבת האקדמאים לחינוך הגופני משתלבים בבתי ספר בכל רחבי הארץ במערכת החינוך היסודית ובחינוך העל יסודי. מעבר לכך, הם משתלבים גם במכוני בריאות או בקופות חולים. תעודת הוראה בתחום החינוך הגופני היא הצעד הראשון לקריירה יציבה המלווה בהנאה מרבית, עניין רב וביטחון תעסוקתי. באפשרות הסטודנטים להמשיך ללימודים נוספים בתחום ההוראה והחינוך כגון הוראת מדעים, היסטוריה או כל נושא לימוד אחר.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית לחינוך גופני ולספורט בוינגייט

עוד מסלולי לימוד - מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני

פורום ייעוץ לימודים

מידע על מכללת עמק יזרעאל
רהף נסאר
1 תגובות
בית הספר הגבוה לרפואה אסתטית (ת״א)
אלאיובי אחמד
2 תגובות
קורס ממוקד או תואר אקדמי?
שיר ליברמן
1 תגובות
ייעוץ לגבי מה ללמוד
רחלשיר
1 תגובות
לימודי עברית לעולים חדשים
גידי אבני
1 תגובות
לימדי פרסית קרוא וכתוב
עדנה
1 תגובות
הסבה ממדעי החברה לתחום טיפולי
חגית
2 תגובות
לימודי אסטרטגיה וקבלת החלטות
עמית מגן
1 תגובות
אפשר ללמוד בלשנות שמית במסגרת שומע חופשי?
משה שטיין
2 תגובות
מקצועות חדשים ללמוד באוניברסיטה
עלי חלאילה
1 תגובות
אפשרויות התעסוקה לבעלי תואר בקרימינולגיה
עדי
1 תגובות
מה ללמוד עם בגרות טובה ובלי פסיכומטרי?
רביעה
1 תגובות
מסלול תואר ראשון לעובדים
ימית אסולין
1 תגובות
לא יודע מה ללמוד
ר
1 תגובות
עתודה ללימודי תוכנה בטכניון
דוד פריימן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,448 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן 940 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב 960 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין 653 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים