קורס מפתחי אוטומציה ל - QA בהאקריו

שירות אישי - צור קשר

קורס מפתחי אוטומציה ל - QA בהאקריו

קורס מפתחי אוטומציה ל - QA בהאקריו - HackerU


בדיקות התוכנה של מחר


תמורות משמעותיות עוברות לאחרונה על עולם בדיקות התוכנה והוא משנה את פניו ללא היכר. חברות וארגונים רבים מחליטים לשלב מפתחי אוטומציה לצד בודקי התוכנה הידניים עבור המוצרים שלהם והביקוש לבודקי תוכנה שמתמחים באוטומציה רק הולך ועולה.


ברשותם של בודקי תוכנה בתחום האוטומציה כלים רבים יותר לביצוע בדיקות מאשר בודקים ידניים. הם יכולים לבצע את הבדיקות בתדירות גבוהה ובזמן קצר יחסית והם מסוגלים לעשות זאת בקלות רבה יותר מהבודקים הידניים, מה שמשפר משמעותית את תהליכי העבודה בארגון. תהליכי הבדיקה שלהם מסייעים לייעל את העבודה ולשלוח תוצאות של בדיקות רבות הישר אל מערכות הדיווח.


בודקי תוכנה ידניים מנוסים או בוגרי הכשרות בתחום ה - QA, שמעוניינים לקדם את הקריירה ולהשתלב בענף מבוקש בעולם בדיקות התוכנה יכולים ללמוד בקורס מפתחי אוטומציה ל - QA של האקריו. מסלול מקיף זה מכין את משתתפיו להשתלב בתחום המבוקש של בדיקות התוכנה הממוכנות, שנחשב לאחד הענפים הנדרשים בעולם בדיקות התוכנה בעתיד הקרוב. ההערכות הן כי מספרם של בודקי התוכנה הידניים צפוי להצטמצם משמעותית בשנים הקרובות וכבר היום, עם שילובם של כלים מתקדמים בתעשייה, ניתן לראות כי מספרם הולך וקטן. במקומם צפויים להשתלב מפתחי תוכנה אוטומטיים, ולמלא תפקידים משמעותיים וחשובים בתעשיות הטכנולוגיות בהייטק. היבט זה בא לידי ביטוי גם בשכר בתחום ה - QA, כאשר בודקים בתחום הבדיקות האוטומטיות יכולים לקבל שכר גבוה משל בודקים בתחום הבדיקות הידניות.

 

הקורס נערך בשלוחת האקריו ברמת גן

 

  • רוצים לרכוש עוד כלים בעולם ההייטק? קראו על קורס תכנות


תכנית הלימודים


מסלול זה מציע לאנשי QA ידני לבצע את המעבר לתחום האוטומציה. במהלך התכנית המשתתפים מתמקדים בפיתוח ובביצוע של בדיקות אוטומטיות בסביבת הפיתוח Eclipse בשפת ג'אווה עבור אפליקציות ווב, אתרי אינטרנט ואתרים המותאמים למובייל. הם רוכשים מיומנויות בשפות תכנות שונות כגון HTML, ג'אווה ו - Javascript, לומדים על ניהול רשתות ובנייה של רשתות פנימיות ועל שלל נושאים נוספים שחשובים לבודקי התוכנה. הם לומדים כיצד להשתמש בכלים החדשניים ביותר בתחום ה - API, בהם כלי האוטומציה החינמי selenium.


מתכונת הלימוד


מסלול זה מחולק לשני שלבים. הראשון הוא שלב מיון שבו כ - 10 שעות אקדמיות, בהם לומדים מבואות לתחום הפיתוח ולבדיקות אוטומטיות ומכירים טכניקות לכתיבה של תסריטי בדיקה. מי שעוברים את שלב המיון ממשיכים אל הקורס המורחב שהיקפו 120 שעות אקדמיות. מי שאינם עומדים בשלב המיון מקבלים החזר כספי.


הקורס נפרש על פני כחמישה חודשים והוא מתקיים כקורס ערב, מפגשים נערכים אחת לשבוע. במהלך התכנית מושם דגש על התנסות מעשית ותרגולים יישומיים, המשתתפים לוקחים חלק בסימולציות שונות שמדמות מצבים מהשטח ומאפשרים למשתתפים לרכוש ניסיון מעשי בתחום כבר במהלך הקורס.


סגל הוראה


ראש התחום במוסד הלימוד הוא בעל ניסיון רב בעולם ההייטק, אשר לאורך השנים הוביל צוותים ומחלקות בשלל טכנולוגיות במסגרת ארגונים וסטארט אפים. היום הוא מכהן כמנכ"ל ובעלים של חברה לשירותי מחשוב, בדיקות תוכנה והדרכה לחברות.


על מוסד הלימוד


האקריו הוא מרכז להכשרת עובדים למקצועות ההייטק. המרכז עורך שלל תכניות ללימודי תעודה בתחומי התוכנה וההייטק, בהם אפשר למצוא קורס אבטחת מידע וסייבר, קורס שיווק באינטרנט, קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע, קורס פיתוח אפליקציות, קורס ניהול רשתי לינוקס, קורס פיתוח תוכנה דוט נט, קורס בניית אתרים פול סטאק ומסלולים רבים נוספים שמכינים את המשתתפים לתפקידים מבוקשים בהייטק. רבים מבין הקורסים שנלמדים בהאקריו מקנים לבוגריהם הסמכות בין לאומיות מטעם חברות מובילות בעולם התוכנה, מה שמסייע בהשתלבותם בתעשייה לאחר תום ההכשרות. כל המסלולים שמים דגש על היכרות קרובה ומעשית עם המיומנויות הנלמדות, כדי להכין את הבוגרים לאתגרים עכשוויים בתעשייה. למוסד הלימוד שלוחה ברמת גן ושלוחה בחיפה.

 


תנאי קבלה


כדי להתקבל למסלול יש צורך לעבור פגישת ייעוץ וראיון אישי שבהם נבדקת ההתאמה לכניסה למסלול המתקדם בתחום בדיקות התוכנה האוטומטיות. נדרשת שליטה באנגלית ברמה טובה בקריאה וכן עמידה באחד התנאים הבאים: בעלי ניסיון מקצועי בתחום ה - QA, או בוגרי קורס QA.


תעודה

 

עם סיום הקורס, מוענקת תעודת גמר של מפתח אוטומציה לבדיקות תוכנה על ידי HackerU.

למידע נוסף לחצו: האקריו | HackerU
Whatsapp Whatsapp