מסלול Kickstart data scientist באקספריס

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על אקספריס - מסלול kickstart data science.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מסלול kickstart data scientist של Experis Kickstart

 

צוללת אנושית בים של נתונים


עולם הדאטה הוא עולם רחב ביותר. כמות הנתונים המופצים ברשת רק הולכת ותופחת בעוד ההתקדמות הטכנולוגית הכלל עולמית מתפתחת גם היא. כמות הנתונים היא אינסופית. לא סתם מכנים זאת BIG DATA או בעברית – נתוני עתק. זהו מונח המתייחס למאגר מידע שכולל נתונים רבים ומפוזרים, כאלו אשר אינם מאורגנים לפי שיטה ומגיעים ממקורות רבים, בכמויות עמוסות, בפורמטים עשירים ובאיכויות שונות. בלתי אפשרי להכיל את כל המידע הזה ללא שיטה מסוימת, לשם כך, נולד תפקיד הדאטה סיינטיסט - האיש אשר מפיק את מירב הנתונים האידיאליים לארגון מהביג דאטה. זוהי הזדמנות שלכם לקריירה שנמצאת בעלייה מתמדת מבחינת ההתפתחות והביקוש הרב שלה בשוק העבודה.


המונח דאטה סיינטיסט (מדען נתונים) בא כדי לתאר אדם היודע להעלות שאלות איכותיות וכמותניות באשר לנתוני העתק שסובבים את הרשת. מן העבר השני, הדאטה סיינטיסט מתמחה גם בלדעת אילו שאלות לא צריך להעלות לגביי הביג דאטה, בכך הוא משרת את הארגון אליו הוא משתייך ומסייע לו לקדם את עצמו מבחינת איסוף הנתונים העיקריים שיביאו לתפוקה המקסימאלית. מדען הנתונים הוא המפתח להפקת ערך עסקי מנתוני העתק. הוא מזהה את הבעיה העסקית, חוקר את המידע ובורר את האינפורמציה החשובה ביותר על מנת לבנות מודלים שיפיקו מן המידע הזה הזדמנויות עסקיות. הוא יודע לעבוד בצוות והוא מחזיק באמתחתו סט כישורים אנליטיים ומתמטיים, הכשרה בשפות תכנות ובידע סטטיסטי .

 

תוכנית הלימודים


מסלול kickstart Data Science של Experis Kickstart מקנה עבור הסטודנטים כלים רבים הנותנים ביטוי לכל שלב בסדר פעולותיו של הדאטה סיינטיסט, עם דגש על תרגול רב לצד פיתוח כישורי תכנות מתקדמים ביותר. התכנית עוברת עם התלמידים שלב אחר שלב בסולם העבודה היומיומית של מדען הנתונים.


תחילה נרכש ידע לתכנות בשפת Python (השפה המובילה כיום לפיתוח בתחום) ועורכים הכרות עם ספריית המודלים שלה. כמו כן, נרכשים אפיקים לעבודה עם נתונים העולים ממקורות רבים.


בהמשך, צוללים אל יסודות ה"למידה העמוקה" (Machine Learning). זהו תחום אשר מתמקד ביכולת של מחשבים ללמוד ולחקות תהליכים מסובכים המתרחשים במוח האנושי כמו פענוח תמונה, זיהוי דיבור וניתוח טקסטים. לומדים כיצד לאפיין בעיות עסקיות ואיך להתמודד איתן באמצעות מודלים. מתמקדים באפיון סוגים של בעיות למידה מערכתיות, בונים מודלים ומאמנים אותן על מנת לבצע תחזיות עבור עסק.


לאחר מכן עורכים הכרות עם נושאים כמו מערכות המלצה, אנליזת משתמשים ברשת וניתוח טקסטים. אלו נושאים משמעותיים אשר מהווים את ליבת הלימודים של מדען הנתונים. בשלב האחרון של תוכנית הלימודים, נלמד תחום הביג דאטה. רוכשים ידע נרחב המאפשר לצלול אל תוך הים העמוק של הנתונים, מבצעים הכרות עם טכנולוגיית MapReduce ומוציאים לפועל תהליכי למידה על בסיסי נתוני עתק מבוזרים באמצעות Spark.


מתכונת הלימוד


התכנית מתפרשת על פני פרק זמן של שלושה וחצי חודשים, במתכונת לימודים אינטנסיבית ומעמיקה משעת הבוקר ועד אחר הצהריים. המסלול כולל תרגול במעבדה ייחודית וגם ביצוע פרויקטים עם נתונים מהתעשייה, המלמדים כיצד להתמודד עם בעיות עסקיות.


נושאי הלימוד

 

 • בניית מודלים
 • ביג דאטה
 • בניית תחזית עבור עסק
 • שפת פייתון   
 • ספריית מודלים של פייתון   
 • ועוד

 

על מוסד הלימודים


Experis Kickstart היא תכנית הסבה לאקדמאים של חברת אקספריס, שמיועדת לאקדמאים הרוצים להתקבל לתפקיד פיתוח תוכנה. התוכנית מכשירה בוגרים מצטיינים בעלי ידע מעמיק ומקיף בתחומם. כל הבוגרים של התוכנית נקלטים לעבודה בשלל תפקידי מפתח בשוק חברות ההייטק והטכנולוגיה המובילות ביותר.

 

 • מכוונים לעבודה ב - BI? קראו עוד על שכר BI
 • מעוניינים להיות מנהלי בסיסי נתונים? קראו גם על שכר DBA

 

תנאי קבלה


הקורס מיועד לבעלי רקע בפיתוח סקריפטים ותוכנה ולמחזיקי תואר ראשון בתחומי מדעי המחשב, מתמטיקה, מדעים מדויקים, סטטיסטיקה או הנדסה. חשוב לציין שהקורס הוא ללא עלות והתנאים הדרושים לשם הקבלה אליו הם ציון של 650 ומעלה בפסיכומטרי לצד ממוצע תואר של 85 ומעלה. המועמדים המתאימים אשר עומדים בדרישות אלה מוזמנים ליום מיונים מרוכז.

 

תעודה


בסיום המסלול הסטודנטים משתבצים בכלל תפקידי הדאטה סיינטיסט בחברת Experis BI.

 

אפשרויות תעסוקה


ישנו ביקוש אדיר לאנליסטים ומומחי דאטה בתחום הדיגיטל. התעסוקה היום מתבססת רובה ככולה על ההתפתחות הטכנולוגית ורבים הם האנשים אשר מבקשים לעצמם תפקיד בחברות ההיי טק שמציעות שכר גבוה מן הרגיל. למדען הנתונים ישנה האופציה להשתלב בחברות ההיי טק המגוונות כאשר תמיד ניתן למצוא ביקוש לתפקיד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Experis - אקספריס קיקסטארט

פורום לימודי מחשבים

הבדלים בין תארים בתחום ההייטק ותכנות
בר
1 תגובות
היכן מתקיים קורס אוטוקאד?
לנה
1 תגובות
מעבר מהנדסת תוכנה בבן גוריון למדעי המחשב במכללה
ש
1 תגובות
קורס של תוכנת hashcat
ירון
1 תגובות
הסבה מסיעוד לבדיקת תוכנה בגיל 50
אלינה
1 תגובות
מה אפשר ללמוד בגיל 17 כדי להשתלב בהייטק?
יונתן
1 תגובות
מכללות ללימודי תעודה למקצועות הייטק
מורן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,780 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי553 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן948 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp