אקספריס - Experis Kickstart

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על אקספריס קיקסטארט.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 Experis Kickstart - הסבות אקדמאים להייטק

 

על אקספריס קיקסטארט


Experis Kickstart מפעילים תכנית הסבה להייטק לאקדמאים שמכינה את משתתפיה לתפקידי מפתח בעולם פיתוח התוכנה. החברה מכשירה את המשתתפים על חשבונה ומעניקה להם מגוון כלים שמותאמים לדרישות בשוק ההייטק של היום, שבו מתכנתים חייבים להחזיק לכלים מתקדמים ולהיות בעלי ניסיון פרקטי נרחב בפיתוח כדי להגיע למשרות מבוקשות ומספקות. מטרת העל של אקספריס קיקסטארט היא הכשרת דור העתיד של עובדי ההייטק, שיכולים להשתלב בתפקידי פיתוח מבוקשים בחברות מובילות.

רבות מבין המשרות אליהן מתקבלים בוגרי ההכשרות הן משרות שבדרך כלל דורשות שנתיים או שלוש שנות ניסיון. בסיומן של ההכשרות ולעיתים גם במהלכן הבוגרים נקלטים בתפקידי פיתוח מגוונים אצל לקוחות החברה, שהן חברות הייטק מובילות בשוק.


תכניות הסבת האקדמאים לתכנות של אקספריס קיקסטארט פועלות כבר מעל עשר שנים והן הכשירו אלפי בוגרים שהשתלבו בהצלחה בעולם ההייטק והטכנולוגיה. הכלים שברשות הבוגרים יכולים לסייע להם גם להתקדם לתפקידים ניהוליים בהמשך דרכם.


תכניות ההכשרה מתאימות לבוגרים מצטיינים של מקצועות מדעי המחשב, המדעים וההנדסה וחלקן מתאימות גם לבוגרי ענפי לימוד נוספים. המסלולים באים להכין אותם לתפקידים מאתגרים בעולם הפיתוח, שיש להם ביקוש רב בעולם ההייטק היום. הלימודים מתקיימים במסלולים אינטנסיביים שאורכם הוא כשישה חודשים. הם נערכים בקבוצות קטנות ובליווי אישי של צוות המנטורים של הקורסים, שהם בעלי ניסיון רב בשוק ההייטק. בין המנטורים אפשר למצוא מתכנתים, מנהלים של צוותי פיתוח גדולים, מתכננים ומעצבים של ממשקי משתמש, יזמים ומקימי חברות סטארט אפ טכנולוגיות, מנהלי פרויקטים בתוכנה ובעלי תפקידים נוספים שמעבירים מהניסיון שלהם אל הסטודנטים במהלך תכניות ההכשרה.


תכניות הלימוד משלבות תרגול פרקטי רב כדי לעזור למשתתפים לצבור ניסיון מעשי בפיתוח, תרגולי ה - Hands On שנערכים במהלך הקורסים מדמים אתגרים אמיתיים שאיתם מתמודדים היום מפתחים בסביבת העבודה בהייטק. כך המשתתפים יכולים להכיר מקרוב כלים שישמשו אותם בהמשך דרכם כמפתחים ולהתנסות בהם בפועל כבר בזמן ההכשרה.


תכניות ההכשרה מבוססות על מודל ה - Bootcamp שמקובל בארצות הברית להכשרה אינטנסיבית ומהירה. במהלכן מכירים מגוון של טכנולוגיות מתקדמות מרמת הבסיס ועד לפיתוח של כישורי תכנות ופיתוח מתקדמים, שנחוצים לאנשי תוכנה מיומנים ואיכותיים. כאמור, תכניות הלימוד באקספריס קיקסטארט הן מסובסדות באופן מלא.


במסגרת שילוב בוגרי ההכשרות בענף ההייטק, החברה גם מכינה את הסטודנטים לקראת ראיונות וכתיבה של קורות חיים יעילה. היא גם מסייעת לבוגרים גם אחרי תום הקורסים ומלווה אותם בתחילת דרכם כמפתחים בתעשייה, כדי לעזור להם לשדרג את היכולות והידע ולצמוח בתפקידם.


מסלולי לימוד


באקספריס קיקסטארט מציעים מספר מסלולי הכשרה להייטק, שמתאימים לאקדמאים מענפי ידע מגוונים שמעוניינים להשתלב במשרות מבוקשות בהייטק. חלק מן המסלולים מתאימים לבעלי רקע וניסיון קודם בפיתוח בעוד אחרים מתאימים גם למי שאין ברשותם רקע בפיתוח. המסלולים שמים דגש על תרגול אינטנסיבי והתנסות פעילה במגוון אתגרים שאיתם מתמודדים עובדי הייטק בשגרת היום יום, כדי להכין את המשתתפים לקראת השתלבות מוצלחת בשלל תפקידים.


אלה הם מסלולי ההכשרה לאקדמאים שמתקיימים ב - Experis Kickstart:


מסלול Kickstart Data Science

 

זהו מסלול להסבת אקדמאים לתפקידי מפתחי דאטה סיינס (Data Science), ענף שיש לו ביקוש רב במיוחד בתעשיית ההייטק של היום. הענף מתמקד בעיבוד מאגרי נתונים שבהם כמויות מידע אדירות וניתוח נתונים אלה באמצעות כלים ומודלים מתקדמים. המפתחים בתחום זה יוצרים אלגוריתמים שמאפשרים למערכות ללמוד בעצמן ולחזות פעולות עתידיות. תחום מדע הנתונים משמש גם בסיס לענפים כגון בינה מלאכותית ולמידת מכינה.


במהלך התכנית לומדים בהרחבה על נושאים כגון למידת מכונה (Machine Learning), תכנות בשפת פייתון, ניהול נתוני ביג דאטה וענפים נוספים ונחוצים בתחום מדע הנתונים, שמותאמים לדרישות העדכניות ביותר של התעשייה. הקורס גם כולל תרגולים מעשיים בנושאים אלה כדי להקנות כישורי Hands On ולספק למשתתפים מיומנויות פרקטיות בפיתוח.


מסלול זה מתאים לבוגרים מצטיינים של לימודי מדעי המחשב, לימודי מתמטיקה, לימודי פיזיקה ולימודי סטטיסטיקה, שיש להם רקע קודם בכתיבת סקריפטים או בפיתוח תוכנה. היקפה של התכנית הוא כשלושה חודשים וחצי והיא כוללת לימוד אינטנסיבי ותרגול רב, לרבות הגשה של מטלות ופרויקטים שונים. בסיומו של המסלול, החברה משבצת את הבוגרים למשרות בתחום ה - Data Scientist, בתפקידים שדורשים לפחות שנתיים של ניסיון בחברות הייטק ובסטארט אפים. תפקידים אלה גם מאפשרים לצמוח ולהתקדם לאפיקים ניהוליים בסביבת ההייטק.

 

מסלול Kickstart CORE

 

מסלול הלימוד מתאים לבוגרים מצטיינים של לימודי מדעים מדויקים, לימודי הנדסה ולימודי מדעי החיים והוא מציע להם את הכלים החדשניים והמעמיקים להכשרה הפיתוח לתחום C ו - C++ למערכות משובצות מחשב RT Embedded. התכנית נפרשת על פני חצי שנה של לימוד אינטנסיבי ותרגול מעשי רב, בליווי של סגל המנטורים של החברה שמחזיקים בניסיון רב בתעשייה.


התכנית מותאמת לצורכי השוק והיא כוללת לימוד אינטנסיבי של מגוון נושאים תיאורטי ומעשיים כגון אבטחת סייבר, מחשוב ענן, פיתוח מובייל לאנדרואיד ול - iOS, פיתוח יישומי ווב רספונסיביים ועוד שלל תחומים נחוצים בעולם ה - RT / Embedded. בוגרי ההכשרה משתלבים בתפקידי מפתח בפיתוח, שבהם נדרש ניסיון של לפחות שנתיים.

 

אקספריס קיקסטארט מציעים גם מסלול Kickstart CORE בצפון, בשלוחת חיפה של החברה. בדומה לתכנית Kickstart CORE שמתקיימת בשלוחת המרכז, גם תכנית זו מאפשרת לבוגרי לימודי מדעים מדויקים והנדסה שאין ברשותם ניסיון פרקטי בפיתוח לרכוש כלים מתקדמים כדי להשתלב בתפקידי פיתוח בתעשייה. הבוגרים משתלבים בחברות הייטק באזור הצפון, בתפקידים מבוקשים. תכנית הכשרה זו משלבת תרגול Hands On רב שמדמה פיתוח בתעשייה ומאפשר לצבור ניסיון יישומי חשוב.


מסלול Kickstart BI

 

זהו מסלול להכשרה של מפתחי מערכות BI - בינה עסקית. ענף זה עובר לאחרונה צמיחה משמעותית בתעשייה וכך נוצר ביקוש רב למפתחים שמתמחים בו. טכנולוגיות BI חדשניות משלבות כלים מהפכניים שמגדירים את התחום כולו מחדש, מה שמעניק יתרונות רבים לארגונים שעושים שימוש ביישומי BI.


מסלול הכשרה זה מתאים למעוניינים לשלב את תחום הפיתוח עם הבנה עסקית וכך לתרום ליעילות ולצמיחה של ארגונים. תכנית זו מתאימה לבוגרים בתחומים כגון לימודי מערכות מידע, לימודי הנדסת תעשייה וניהול, לימודי כלכלה, לימודי חשבונאות ולימודי לוגיסטיקה. היא יכולה להתאים גם לאנליסטים, לכלכלנים, לעובדי מימון, לעובדים בשוק ההון, לאקטוארים, לחוקרי ביצועים ולמידענים ואנשי QA, שמעוניינים להשתלב בענף המבוקש של הבינה העסקית ולקדם את הקריירה.

 

תכנית זו מכשירה את המשתתפים בפיתוח בשפת SQL, בסביבת BI של מיקרוסופט, בכלי ETL. כמו כן, היא מספקת למשתתפים ידע מעמיק ב - QlikView, פלטפורמה חדשנית ומבוקשת לניתוח נתונים. הם לומדים טכנולוגיות שמהוות פריצת דרך בעולם ה - BI והפיתוח בשפת פייתון שמאפשרים להשתלב בתחום ה - Machine learning שלו קיימת היום דרישה רבה בתעשייה. המסלול משלב עבודה מעשית מרובה וכולל תרגול Hands On רב במטרה לסייע למשתתפים להטמיע את הידע הנלמד ולצבור ניסיון פרקטי בפיתוח עוד לפני ההשתלבות בתעשייה. המסלול נפרש על פני כשלושה חודשים וחצי, שיעורים מתקיימים מדי יום משעות הבוקר ועד הערב.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,260 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp