לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מלגות > מלגות לפסיכולוגיה

מלגות ללימודי פסיכולוגיה


מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות - לחץ/י רשימת מלגות
עוד מסלולים ומידע
הגרלת מלגת לימודים בישראל
מלגות לחיילים
עידוד השכלה במדעים ובטכנולוגיה
מלגות לעידוד נשים באקדמיה
מלגת מפעל הפיס
מלגות לעדה האתיופית
מלגות חונכות
מלגת דיור
מלגה לבגרות
מלגות דתיים חרדים
 
 
מלגות פריפריה
מלגות פר"ח
מלגה לתואר ראשון
מלגות תואר שני
מלגות לפוסט דוקטורט
מלגות לקליטת סגל
מלגות לתואר שלישי
מלגות קיום
מלגות חו"ל
פרסום מלגה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

סטודנט? אתר לימודים בישראל מחלק לך מלגה! לפרטים והרשמה>> (בחסות)

מלגות פסיכולוגיה - מלגות לסטודנטים לפסיכולוגיה


סטודנטים לפסיכולוגיה - מחפשים מלגות למימון התואר?


לימודי הפסיכולוגיה מושכים אליהם מדי שנה סטודנטים רבים ששואפים להשתלב בקריירה טיפולית ומשמעותית. הלימודים חושפים למגוון של תיאוריות, גישות ושיטות התערבות שנוגעות לנפש האדם, להתנהגותו, להחלטות שהוא מקבל ולעוד מגוון גורמים שיחד בונים את אישיותו ואת עולמו הרגשי. הדרך לכיסא הפסיכולוג מתחילה בתואר ראשון בפסיכולוגיה, ממשיכה לתואר שני בפסיכולוגיה וכן בהתמחות ובדרישות נוספות, שלאחר השלמתן אפשר להירשם כפסיכולוגים במדינת ישראל ולטפל באוכלוסיות מגוונות.


סטודנטים ללימודי פסיכולוגיה, אשר מעוניינים למצוא מלגות לימודים יכולים להיעזר בשלל מלגות ייעודיות לסטודנטים לפסיכולוגיה. חלק מן המלגות ניתנות על ידי המוסדות עצמם לסטודנטים שלהם נתוני קבלה גבוהים או שמציגים הצטיינות לימודית במהלך השנים המתקדמות ללימודים. כמו כן, ישנם מלגות מטעם קרנות חיצוניות שמתאימות לסטודנטים לפסיכולוגיה שלוקחים חלק בפרויקטים קהילתיים בתחום הטיפולי והחברתי. חלק מן המלגות מוענקות גם על סמך מצב סוציו אקונומי של הסטודנטים לפסיכולוגיה, או על סמך שירות צבאי משמעותי.


כמו כן, סטודנטים שמסיימים את התואר השני בפסיכולוגיה ועומדים בפני ההתמחות יכולים לקבל מלגות ייעודיות להתמחות. מלגות אלה ניתנות על ידי משרד הבריאות ומטעם גורמים פרטיים נוספים והן מיועדות לסייע למתמחים בפסיכולוגיה במימון תקופת ההתמחות, אשר נעה בין שנתיים לארבע שנים.

 

הנה חלק מן המלגות שמוענקות לסטודנטים לפסיכולוגיה:


שימו לב, נתונים אודות מלגות הלימוד עשויים להשתנות מעת לעת. אנו ממליצים לפנות ישירות אל מוסדות הלימוד כדי לקבל את המידע המדויק ביותר לגבי מלגות. כל המסתמכים על המידע אשר מפורט בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 

מלגות מטעם קרנות וארגונים


המלגה על שם משפחת רוטר


מלגה זו מוענקת על ידי קרן פרטית, מעיזבונה של משפחת רוטר והיא מיועדת לסטודנטים ללימודי פסיכולוגיה. קרן משפחת רוטר מעניקה מלגות לסטודנטים ללימודי פסיכולוגיה, לתואר שני בפסיכולוגיה ולתואר שלישי בפסיכולוגיה, שהם בוגרי בתי ספר תיכוניים בעיר חדרה בלבד. גובהה של מלגה זו הוא כ - 5,000 שקלים לשנה.


מלגת חברת המשקם


מלגה זו מוענקת מטעם חברת המשקם, אשר פועלת להעסקתם של עובדים עם נכות פיזית, נפשית, חברתית או שכלית במוקדים רבים ברחבי הארץ. המלגה מיועדת לסטודנטים ללימודי פסיכולוגיה, לצד סטודנטים למקצועות טיפוליים נוספים כגון לימודי עבודה סוציאלית ולימודי ריפוי בעיסוק. כדי לקבל את המלגה, הסטודנטים צריכים לקחת חלק בפעילויות ובהדרכות של החברה, שעוסקות בנושאים כגון אמנות וניהול משק בית וכן בהפעלה של קבוצות תמיכה. ישנה עדיפות למועמדים שהם בעלי ניסיון בהדרכה בקרב אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. לצורך קבלת המלגה, על הסטודנטים לפעול בהיקף של כ - 3 שעות שבועיות וכן לקחת חלק בימי עיון ובטקס הסיום. גובה המלגה עומד על כ - 3,000 שקלים.


מלגות הקרן על שם רוטנר רוזה ז"ל לנכי צה"ל


הקרן על שם רוטנר רוזה ז"ל מעניקה מלגות לנכי צה"ל, אשר נמצאים לקראת תחילת תואר שני בפסיכולוגיה, אשר להם לפחות 19 אחוזי נכות. על המועמדים לקבלת המלגה להיות בוגרי לימודי פסיכולוגיה או סטודנטים ללימודי פסיכולוגיה שנמצאים קרוב לסיום לימודיהם. במסגרת תהליך הגשת הבקשה למלגה על המועמדים להציג אישור קבלה לתואר השני מטעם מוסד הלימוד.


מלגת פר"ח - פרויקט ילדי השירות הפסיכולוגי


תכנית פר"ח לחונכות מפעילה מספר פרויקטים מיוחדים לסטודנטים וביניהם גם פרויקט ילדי השירות הפסיכולוגי. זוהי מלגת חונכות שבמסגרתה הסטודנטים מסייעים לתלמידים בבתי ספר יסודיים בערים חולון וגבעתיים, ומתמקדים בהיבטים לימודיים, רגשיים והתנהגותיים. החונכות מתקיימת בליווי של פסיכולוגים חינוכיים וקליניים מנוסים. חונכות זו מתאימה לסטודנטים ללימודי פסיכולוגיה וכן ללומדים לימודי עבודה סוציאלית או לימודי ייעוץ חינוכי. יכולים להתקבל לתכנית סטודנטים משנה ב' ומעלה. סטודנטים משלימים בהצלחה את תכנית המלגות יכולים לקבל גם המלצות לתואר השני בפסיכולוגיה.

 


מלגה על שם גבריאלה דרבי לתואר שני בפסיכולוגיה


זוהי מלגה לסטודנטיות מצטיינות ללימודי פסיכולוגיה שהן בנות העדה האתיופית. המלגה לנשים נוסדה בשנת 2012 והיא שמה לה למטרה לקדם את אוכלוסיית הנשים מהעדה האתיופית לקראת תואר שני בפסיכולוגיה וכן לצורך קידום השירותים הפסיכולוגיים בישראל. נוסף על מלגת הסיוע הכלכלי, סטודנטיות בתכנית זו זוכות להדרכה ולליווי מקצועי. כדי לזכות במלגה, על המועמדות לקחת חלק בשעות התנדבות בפרויקטים למען הקהילה האתיופית.

 

 

מלגות התמחות לתואר שני בפסיכולוגיה


תקופת ההתמחות בפסיכולוגיה מתבצעת לאחר תום התואר השני בפסיכולוגיה, היא נמשכת כארבע שנים בהיקף של חצי משרה, או נפרשת על פני כשנתיים בהיקף של משרה מלאה. במהלך תקופת ההתמחות, הסטודנטים זכאים לקבל סיוע במימון ההתמחות דרך מספר גורמים, בין היתר ניתנות מלגות מטעם מוסדות הלימוד, מלגות מטעם קרנות פרטיות וכמו כן, מעניק משרד הבריאות מלגות ייעודיות למתמחים בפסיכולוגיה.


המלגות למתמחים בפסיכולוגיה ניתנות לסטודנטים במגוון של תחומי התמחות, בין היתר לבוגרי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, תואר שני בפסיכולוגיה רפואית, תואר שני בפסיכולוגיה התפתחותית, תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית ותואר שני בפסיכולוגיה חברתית ותעסוקתית. כדי לקבל את המלגות, על המתמחים להיכנס לרשימות המתנה ולשלוח פרטים מלאים אודות הישגיהם הלימודיים והרקע המקצועי שלהם.

 

 

מלגות מטעם מוסדות הלימוד


רבים מבין המוסדות שבהם אפשר למצוא לימודי פסיכולוגיה מציעים מלגות לימוד ייעודיות לסטודנטים לפסיכולוגיה, כדי לסייע להם במימון עלויות הלימודים ולעודד אותם להתמיד ולהשקיע מבחינה לימודית. בין המוסדות שבהם אפשר למצוא מלגות לפסיכולוגיה נכללים המוסדות הבאים:


אוניברסיטת אריאל בשומרון


באוניברסיטת אריאל יכולים מועמדים לתואר שני בפסיכולוגיה לקבל מלגות לימוד לתואר שני, על סמך הציונים בבחינת מתא"ם. סטודנטים שמחזיקים בציון של 130 ומעלה במתא"ם מקבלים מלגה שגובהה כ - 80 אחוזים משכר הלימוד. סטודנטים שהציון שלהם במתא"ם נע בין 120 - 129 זכאים למלגה שגובהה 40 אחוזים משכר הלימוד. מלגות אלה ניתנות בשנה א' לתואר.

 

המרכז ללימודים אקדמיים - מל"א


מל"א מעניקים מלגות הצטיינות למועמדים ללימודים שברשותם נתוני קבלה גבוהים במיוחד. מועמדים ללימודי פסיכולוגיה שברשותם ממוצע בגרויות של לפחות 100 זכאים לקבל את מלגות ההצטיינות, וכך גם בעלי ממוצע בגרויות 90 שלהם ציון של מעל 650 בפסיכומטרי. קבלת המלגה מותנית גם בתנאי קבלה נוספים לפי דרישות המסלול. גובה המלגה הוא עד שכר לימוד אוניברסיטאי לשנה. היא מיועדת לסטודנטים שלומדים במסלול לימודי הבוקר.


המכללה האקדמית אחוה


בין המלגות שמוענקות לסטודנטים במכללה האקדמית אחוה אפשר למצוא גם מלגת כניסה, שניתנת על סמך נתוני הקבלה של המועמדים ללימודים. מועמדים שעומדים תנאי הקבלה ללימודי הפסיכולוגיה יכולים לקבל מלגה בגובה שכר לימוד מלא לשנת הלימודים הראשונה. בוגרי המכינה לפסיכולוגיה במכללה האקדמית אחוה יכולים לקבל מלגה בגובה של 50 אחוזים משכר הלימוד לשנה א'. סטודנטים בשנים ב' ו - ג' ללימודי הפסיכולוגיה, שמחזיקים בממוצע ציונים גבוה, יכולים לקבל מלגות הצטיינות נוספות מטעם המכללה במהלך התואר.


אוניברסיטת בר אילן


באוניברסיטת בר אילן, סטודנטים ללימודי פסיכולוגיה או ללימודי עבודה סוציאלית יכולים להיעזר במלגת הקרן על שם ד"ר ניבה וייסבול ז"ל. זוהי מלגה לחיילים משוחררים, אשר סיימו שירות מלא כלוחמים ביחידות הקרביות או כתומכי לחימה. כמו כן, הקרן מביאה בחשבון את המצב הסוציו אקונומי של המועמדים. המלגות ניתנות לסטודנטים בשנים ב' ו - ג' ללימודי הפסיכולוגיה. סטודנטים שמעוניינים להגיש בקשה למלגה זו נדרשים בין היתר להציג עותק של תעודת השחרור שמעידה על שירות קרבי.

 

רשימת מלגות: מלגות לפסיכולוגיה
לכל המלגות
 מלגת מחייה לדוקטורט בפסיכומטריקה בחולהגישו מועמדות
 מלגות הצטיינות במל"א - המרכז ללימודים אקדמייםהגישו מועמדות
 מלגות הצטיינות לתואר שני - האוניברסיטה הפתוחההגישו מועמדות
 מלגת לשילוב פסיכומטריקה בלימודי דוקטורטהגישו מועמדות
 מלגה מטעם קרן הוואקף המוסלמיהגישו מועמדות
 מלגה על שם משפחת רוטר - סטודנטים לפסיכולוגיההגישו מועמדות
 מנורה 8 - מרכז חוויה ולימוד - מלגת סטודנט בירושליםהגישו מועמדות
 סיכוי - העמותה לקידום שוויון אזרחיהגישו מועמדות
 מלגות לסטודנטים במרכז שורשיםהגישו מועמדות
 מלגת מסורת - לסטודנטים מרחובות ומאזור השפלההגישו מועמדות
 אוניברסיטת אריאל - תואר שני בפסיכולוגיההגישו מועמדות
 עתידים מרכז צעירים עירוני - מלגת מסורתהגישו מועמדות
 מלגת המשקםהגישו מועמדות
 הקרן הדו-לאומית למדע - מלגת מחקרהגישו מועמדות
 אוניברסיטת בר אילן- מלגת הקרן ע"ש ד"ר ניבה וייסבול ז"להגישו מועמדות
 אוניברסיטת חיפה- קרן בני מערוף לסטודנטים דרוזיםהגישו מועמדות
 מלגות לנכי צה"ל 19% ומעלה ללימודי פסיכולוגיה תואר שניהגישו מועמדות
 חלוקת מלגות לנשים דרוזיות - צ'רקסיות הגישו מועמדות


שאלות הגולשים מהפורום: מלגות לפסיכולוגיה
כניסה לפורום מלגות
 מלגות לסטודנטים בתחום הפסיכולוגיה10/03/2019    (94 צפיות)
 מילגות לקצין בשירות קרבי07/03/2019    (79 צפיות)
 מלגות אפשריות לקצין קרבי משוחרר21/01/2019    (86 צפיות)
 מלגה ליוצאי ברית המועצות לשעבר06/01/2019    (136 צפיות)
 האם יש מלגות ללימודי פסיכולוגיה?14/10/2018    (312 צפיות)
 מלגה לחרדים ודתיים ללימודי פסיכולוגיה22/08/2018    (517 צפיות)
 מלגות עבור לימודי פסיכולוגיה01/08/2018    (175 צפיות)
 מלגת לימודים לתואר שני בפסיכולוגיה02/07/2018    (189 צפיות)
 מלגות לחרדיות במכללת מל"א16/02/2018    (253 צפיות)
 בקשה למלגת לימודים לחרדים 03/12/2017    (533 צפיות)
 מלגות לחרדים ללמודי רבנות או פסיכולוגיה27/11/2017    (625 צפיות)
 מלגות אפשריות להגשה - משרד החינוך, ממדים ללימודים, פרח ועוד04/10/2017    (485 צפיות)
 מלגה עבור קורס פסיכולוגיה26/07/2017    (516 צפיות)
 מלגה לסטודנטים לתואר שני בפסיכולוגיה17/02/2017    (528 צפיות)
 מציאת מלגה רלוונטית לתושבי חיפה27/10/2016    (402 צפיות)
 מלגה ליתומה מאב - לימודים באוניברסיטה הפתוחה28/09/2016    (471 צפיות)
 מלגה לאמהות חד הוריות ללא תואר ומזונות24/09/2016    (743 צפיות)
 מלגות למצטיינים לתואר שני בפסיכולוגיה 28/07/2016    (532 צפיות)
 קושי במציאת מלגה מתאימה, מצב כלכלי קשה20/07/2016    (559 צפיות)
 מלגה לסיוע בתואר ראשון בנוסף לפרויקט פרח22/06/2016    (655 צפיות)
 מלגה ייעודיות ללימודי פסיכולוגיה 30/05/2016    (498 צפיות)
 מלגה לתעודת הוראה בתלפיות22/05/2016    (495 צפיות)
 מלגה באוניברסיטה לאם חד הורית - לימודי פסיכולוגיה29/03/2016    (425 צפיות)
 מלגה לחד הוריות לימודי פסיכולוגיה או עו"ס13/03/2016    (592 צפיות)
 מלגה לחייל משוחרר מקבע ויתום21/12/2015    (454 צפיות)
 
פורומים בתחום
פורום מלגות
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
מסלול מצטיינים בפקולטות שונות בישראל
מלגות לימודים לאימהות חד הוריות ולהורים יחידנים
מלגות מצטיינים למועמדים ולסטודנטים
מלגות ללימודי רפואה
מלגות להנדסאים - פרויקטים וקרנות
עוד מאמרים
 סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
קבלת אישורים למלגות שיקום שכונות (לפני 1 ימים, 8 שעות, 31 דקות)
מתי תפתח שוב המלגה? (לפני 1 ימים, 8 שעות, 36 דקות)
קבלה אישור למלגת ההסתדרות (לפני 5 ימים, 22 שעות, 1 דקות)
יצירת קשר עם הסתדרות המורים בקשר למלגה (לפני 6 ימים, 7 שעות, 3 דקות)
תודה רבה. עזרת מאוד (לפני 8 ימים, 1 שעות, 50 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD