לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מלגות > מלגות לפסיכולוגיה

מלגות ללימודי פסיכולוגיה


מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות - לחץ/י רשימת מלגות
עוד מסלולים ומידע
הגרלת מלגת לימודים בישראל
מלגות לחיילים
עידוד השכלה במדעים ובטכנולוגיה
מלגות לעידוד נשים באקדמיה
מלגת מפעל הפיס
מלגות לעדה האתיופית
מלגות חונכות
מלגת דיור
מלגה לבגרות
מלגות דתיים חרדים
 
 
מלגות פריפריה
מלגות פר"ח
מלגה לתואר ראשון
מלגות תואר שני
מלגות לפוסט דוקטורט
מלגות לקליטת סגל
מלגות לתואר שלישי
מלגות קיום
מלגות חו"ל
פרסום מלגה

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

מלגות פסיכולוגיה - מלגות לסטודנטים לפסיכולוגיה


סטודנטים לפסיכולוגיה - מחפשים מלגות למימון התואר?


לימודי הפסיכולוגיה מושכים אליהם מדי שנה סטודנטים רבים ששואפים להשתלב בקריירה טיפולית ומשמעותית. הלימודים חושפים למגוון של תיאוריות, גישות ושיטות התערבות שנוגעות לנפש האדם, להתנהגותו, להחלטות שהוא מקבל ולעוד מגוון גורמים שיחד בונים את אישיותו ואת עולמו הרגשי. הדרך לכיסא הפסיכולוג מתחילה בתואר ראשון בפסיכולוגיה, ממשיכה לתואר שני בפסיכולוגיה וכן בהתמחות ובדרישות נוספות, שלאחר השלמתן אפשר להירשם כפסיכולוגים במדינת ישראל ולטפל באוכלוסיות מגוונות.


סטודנטים ללימודי פסיכולוגיה, אשר מעוניינים למצוא מלגות לימודים יכולים להיעזר בשלל מלגות ייעודיות לסטודנטים לפסיכולוגיה. חלק מן המלגות ניתנות על ידי המוסדות עצמם לסטודנטים שלהם נתוני קבלה גבוהים או שמציגים הצטיינות לימודית במהלך השנים המתקדמות ללימודים. כמו כן, ישנם מלגות מטעם קרנות חיצוניות שמתאימות לסטודנטים לפסיכולוגיה שלוקחים חלק בפרויקטים קהילתיים בתחום הטיפולי והחברתי. חלק מן המלגות מוענקות גם על סמך מצב סוציו אקונומי של הסטודנטים לפסיכולוגיה, או על סמך שירות צבאי משמעותי.


כמו כן, סטודנטים שמסיימים את התואר השני בפסיכולוגיה ועומדים בפני ההתמחות יכולים לקבל מלגות ייעודיות להתמחות. מלגות אלה ניתנות על ידי משרד הבריאות ומטעם גורמים פרטיים נוספים והן מיועדות לסייע למתמחים בפסיכולוגיה במימון תקופת ההתמחות, אשר נעה בין שנתיים לארבע שנים.

 

הנה חלק מן המלגות שמוענקות לסטודנטים לפסיכולוגיה:


שימו לב, נתונים אודות מלגות הלימוד עשויים להשתנות מעת לעת. אנו ממליצים לפנות ישירות אל מוסדות הלימוד כדי לקבל את המידע המדויק ביותר לגבי מלגות. כל המסתמכים על המידע אשר מפורט בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 

מלגות מטעם קרנות וארגונים


המלגה על שם משפחת רוטר


מלגה זו מוענקת על ידי קרן פרטית, מעיזבונה של משפחת רוטר והיא מיועדת לסטודנטים ללימודי פסיכולוגיה. קרן משפחת רוטר מעניקה מלגות לסטודנטים ללימודי פסיכולוגיה, לתואר שני בפסיכולוגיה ולתואר שלישי בפסיכולוגיה, שהם בוגרי בתי ספר תיכוניים בעיר חדרה בלבד. גובהה של מלגה זו הוא כ - 5,000 שקלים לשנה.


מלגת חברת המשקם


מלגה זו מוענקת מטעם חברת המשקם, אשר פועלת להעסקתם של עובדים עם נכות פיזית, נפשית, חברתית או שכלית במוקדים רבים ברחבי הארץ. המלגה מיועדת לסטודנטים ללימודי פסיכולוגיה, לצד סטודנטים למקצועות טיפוליים נוספים כגון לימודי עבודה סוציאלית ולימודי ריפוי בעיסוק. כדי לקבל את המלגה, הסטודנטים צריכים לקחת חלק בפעילויות ובהדרכות של החברה, שעוסקות בנושאים כגון אמנות וניהול משק בית וכן בהפעלה של קבוצות תמיכה. ישנה עדיפות למועמדים שהם בעלי ניסיון בהדרכה בקרב אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. לצורך קבלת המלגה, על הסטודנטים לפעול בהיקף של כ - 3 שעות שבועיות וכן לקחת חלק בימי עיון ובטקס הסיום. גובה המלגה עומד על כ - 3,000 שקלים.


מלגות הקרן על שם רוטנר רוזה ז"ל לנכי צה"ל


הקרן על שם רוטנר רוזה ז"ל מעניקה מלגות לנכי צה"ל, אשר נמצאים לקראת תחילת תואר שני בפסיכולוגיה, אשר להם לפחות 19 אחוזי נכות. על המועמדים לקבלת המלגה להיות בוגרי לימודי פסיכולוגיה או סטודנטים ללימודי פסיכולוגיה שנמצאים קרוב לסיום לימודיהם. במסגרת תהליך הגשת הבקשה למלגה על המועמדים להציג אישור קבלה לתואר השני מטעם מוסד הלימוד.


מלגת פר"ח - פרויקט ילדי השירות הפסיכולוגי


תכנית פר"ח לחונכות מפעילה מספר פרויקטים מיוחדים לסטודנטים וביניהם גם פרויקט ילדי השירות הפסיכולוגי. זוהי מלגת חונכות שבמסגרתה הסטודנטים מסייעים לתלמידים בבתי ספר יסודיים בערים חולון וגבעתיים, ומתמקדים בהיבטים לימודיים, רגשיים והתנהגותיים. החונכות מתקיימת בליווי של פסיכולוגים חינוכיים וקליניים מנוסים. חונכות זו מתאימה לסטודנטים ללימודי פסיכולוגיה וכן ללומדים לימודי עבודה סוציאלית או לימודי ייעוץ חינוכי. יכולים להתקבל לתכנית סטודנטים משנה ב' ומעלה. סטודנטים משלימים בהצלחה את תכנית המלגות יכולים לקבל גם המלצות לתואר השני בפסיכולוגיה.


מלגה על שם גבריאלה דרבי לתואר שני בפסיכולוגיה


זוהי מלגה לסטודנטיות מצטיינות ללימודי פסיכולוגיה שהן בנות העדה האתיופית. המלגה לנשים נוסדה בשנת 2012 והיא שמה לה למטרה לקדם את אוכלוסיית הנשים מהעדה האתיופית לקראת תואר שני בפסיכולוגיה וכן לצורך קידום השירותים הפסיכולוגיים בישראל. נוסף על מלגת הסיוע הכלכלי, סטודנטיות בתכנית זו זוכות להדרכה ולליווי מקצועי. כדי לזכות במלגה, על המועמדות לקחת חלק בשעות התנדבות בפרויקטים למען הקהילה האתיופית.

 

 

מלגות התמחות לתואר שני בפסיכולוגיה


תקופת ההתמחות בפסיכולוגיה מתבצעת לאחר תום התואר השני בפסיכולוגיה, היא נמשכת כארבע שנים בהיקף של חצי משרה, או נפרשת על פני כשנתיים בהיקף של משרה מלאה. במהלך תקופת ההתמחות, הסטודנטים זכאים לקבל סיוע במימון ההתמחות דרך מספר גורמים, בין היתר ניתנות מלגות מטעם מוסדות הלימוד, מלגות מטעם קרנות פרטיות וכמו כן, מעניק משרד הבריאות מלגות ייעודיות למתמחים בפסיכולוגיה.


המלגות למתמחים בפסיכולוגיה ניתנות לסטודנטים במגוון של תחומי התמחות, בין היתר לבוגרי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, תואר שני בפסיכולוגיה רפואית, תואר שני בפסיכולוגיה התפתחותית, תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית ותואר שני בפסיכולוגיה חברתית ותעסוקתית. כדי לקבל את המלגות, על המתמחים להיכנס לרשימות המתנה ולשלוח פרטים מלאים אודות הישגיהם הלימודיים והרקע המקצועי שלהם.

 

 

מלגות מטעם מוסדות הלימוד


רבים מבין המוסדות שבהם אפשר למצוא לימודי פסיכולוגיה מציעים מלגות לימוד ייעודיות לסטודנטים לפסיכולוגיה, כדי לסייע להם במימון עלויות הלימודים ולעודד אותם להתמיד ולהשקיע מבחינה לימודית. בין המוסדות שבהם אפשר למצוא מלגות לפסיכולוגיה נכללים המוסדות הבאים:


אוניברסיטת אריאל בשומרון


באוניברסיטת אריאל יכולים מועמדים לתואר שני בפסיכולוגיה לקבל מלגות לימוד לתואר שני, על סמך הציונים בבחינת מתא"ם. סטודנטים שמחזיקים בציון של 130 ומעלה במתא"ם מקבלים מלגה שגובהה כ - 80 אחוזים משכר הלימוד. סטודנטים שהציון שלהם במתא"ם נע בין 120 - 129 זכאים למלגה שגובהה 40 אחוזים משכר הלימוד. מלגות אלה ניתנות בשנה א' לתואר.

 

המרכז ללימודים אקדמיים - מל"א


מל"א מעניקים מלגות הצטיינות למועמדים ללימודים שברשותם נתוני קבלה גבוהים במיוחד. מועמדים ללימודי פסיכולוגיה שברשותם ממוצע בגרויות של לפחות 100 זכאים לקבל את מלגות ההצטיינות, וכך גם בעלי ממוצע בגרויות 90 שלהם ציון של מעל 650 בפסיכומטרי. קבלת המלגה מותנית גם בתנאי קבלה נוספים לפי דרישות המסלול. גובה המלגה הוא עד שכר לימוד אוניברסיטאי לשנה. היא מיועדת לסטודנטים שלומדים במסלול לימודי הבוקר.


המכללה האקדמית אחוה


בין המלגות שמוענקות לסטודנטים במכללה האקדמית אחוה אפשר למצוא גם מלגת כניסה, שניתנת על סמך נתוני הקבלה של המועמדים ללימודים. מועמדים שעומדים תנאי הקבלה ללימודי הפסיכולוגיה יכולים לקבל מלגה בגובה שכר לימוד מלא לשנת הלימודים הראשונה. בוגרי המכינה לפסיכולוגיה במכללה האקדמית אחוה יכולים לקבל מלגה בגובה של 50 אחוזים משכר הלימוד לשנה א'. סטודנטים בשנים ב' ו - ג' ללימודי הפסיכולוגיה, שמחזיקים בממוצע ציונים גבוה, יכולים לקבל מלגות הצטיינות נוספות מטעם המכללה במהלך התואר.


אוניברסיטת בר אילן


באוניברסיטת בר אילן, סטודנטים ללימודי פסיכולוגיה או ללימודי עבודה סוציאלית יכולים להיעזר במלגת הקרן על שם ד"ר ניבה וייסבול ז"ל. זוהי מלגה לחיילים משוחררים, אשר סיימו שירות מלא כלוחמים ביחידות הקרביות או כתומכי לחימה. כמו כן, הקרן מביאה בחשבון את המצב הסוציו אקונומי של המועמדים. המלגות ניתנות לסטודנטים בשנים ב' ו - ג' ללימודי הפסיכולוגיה. סטודנטים שמעוניינים להגיש בקשה למלגה זו נדרשים בין היתר להציג עותק של תעודת השחרור שמעידה על שירות קרבי.

 

רשימת מלגות: מלגות לפסיכולוגיה
לכל המלגות
 מלגת מחייה לדוקטורט בפסיכומטריקה בחולהגישו מועמדות
 מלגות הצטיינות במל"א - המרכז ללימודים אקדמייםהגישו מועמדות
 מלגות הצטיינות לתואר שני - האוניברסיטה הפתוחההגישו מועמדות
 מלגת לשילוב פסיכומטריקה בלימודי דוקטורטהגישו מועמדות
 מלגה מטעם קרן הוואקף המוסלמיהגישו מועמדות
 מלגה על שם משפחת רוטר - סטודנטים לפסיכולוגיההגישו מועמדות
 מנורה 8 - מרכז חוויה ולימוד - מלגת סטודנט בירושליםהגישו מועמדות
 סיכוי - העמותה לקידום שוויון אזרחיהגישו מועמדות
 מלגות לסטודנטים במרכז שורשיםהגישו מועמדות
 מלגת מסורת - לסטודנטים מרחובות ומאזור השפלההגישו מועמדות
 אוניברסיטת אריאל - תואר שני בפסיכולוגיההגישו מועמדות
 עתידים מרכז צעירים עירוני - מלגת מסורתהגישו מועמדות
 מלגת המשקםהגישו מועמדות
 הקרן הדו-לאומית למדע - מלגת מחקרהגישו מועמדות
 אוניברסיטת בר אילן- מלגת הקרן ע"ש ד"ר ניבה וייסבול ז"להגישו מועמדות
 אוניברסיטת חיפה- קרן בני מערוף לסטודנטים דרוזיםהגישו מועמדות
 מלגות לנכי צה"ל 19% ומעלה ללימודי פסיכולוגיה תואר שניהגישו מועמדות
 חלוקת מלגות לנשים דרוזיות - צ'רקסיות הגישו מועמדות


שאלות הגולשים מהפורום: מלגות לפסיכולוגיה
כניסה לפורום מלגות
 מלגות לחרדיות במכללת מל"א16/02/2018 13:20:01    (144 צפיות)
 בקשה למלגת לימודים לחרדים 03/12/2017 15:32:26    (376 צפיות)
 מלגות לחרדים ללמודי רבנות או פסיכולוגיה27/11/2017 23:19:45    (472 צפיות)
 מלגות אפשריות להגשה - משרד החינוך, ממדים ללימודים, פרח ועוד04/10/2017 11:00:51    (309 צפיות)
 מלגה עבור קורס פסיכולוגיה26/07/2017 15:59:29    (372 צפיות)
 מלגה לסטודנטים לתואר שני בפסיכולוגיה17/02/2017 00:21:43    (368 צפיות)
 מציאת מלגה רלוונטית לתושבי חיפה27/10/2016 14:03:23    (304 צפיות)
 מלגה ליתומה מאב - לימודים באוניברסיטה הפתוחה28/09/2016 19:05:53    (339 צפיות)
 מלגה לאמהות חד הוריות ללא תואר ומזונות24/09/2016 17:45:30    (597 צפיות)
 מלגות למצטיינים לתואר שני בפסיכולוגיה 28/07/2016 12:10:46    (363 צפיות)
 קושי במציאת מלגה מתאימה, מצב כלכלי קשה20/07/2016 21:38:39    (450 צפיות)
 מלגה לסיוע בתואר ראשון בנוסף לפרויקט פרח22/06/2016 09:56:34    (506 צפיות)
 מלגה ייעודיות ללימודי פסיכולוגיה 30/05/2016 22:50:34    (405 צפיות)
 מלגה לתעודת הוראה בתלפיות22/05/2016 11:22:07    (421 צפיות)
 מלגה באוניברסיטה לאם חד הורית - לימודי פסיכולוגיה29/03/2016 13:23:12    (337 צפיות)
 מלגה לחד הוריות לימודי פסיכולוגיה או עו"ס13/03/2016 09:51:45    (527 צפיות)
 מלגה לחייל משוחרר מקבע ויתום21/12/2015 19:06:31    (386 צפיות)
 מלגת לימודים ליתומים מאב - האקדמית תל אביב יפו19/07/2015 20:01:29    (515 צפיות)
 מלגות מחיה ללוחמים תושבי הפריפריה14/02/2015 15:53:27    (804 צפיות)
 מלגה לאישה חרדית - תואר בפסיכולוגיה02/12/2014 10:37:50    (529 צפיות)
 מלגה מתאימה לסטודנטים עם רקע סוציו אקונומי נמוך14/10/2014 16:08:35    (676 צפיות)
 מלגות ללימודי תעודה - אמהות חד הוריות29/09/2014 11:54:52    (917 צפיות)
 מלגה לסטודנטים לתואר ראשון בפסיכולוגיה14/09/2014 09:32:06    (434 צפיות)
 מלגת קיום ושכר לימוד לאתיופים ולהורים 03/06/2014 00:00:27    (1021 צפיות)
 אילו מלגות יש לחיילים משוחררים?20/03/2014 05:25:58    (576 צפיות)
 
פורומים בתחום
פורום מלגות
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
מסלול מצטיינים בפקולטות שונות בישראל
מלגות לימודים לאימהות חד הוריות ולהורים יחידנים
מלגות מצטיינים למועמדים ולסטודנטים
מלגות ללימודי רפואה
מלגות להנדסאים - פרויקטים וקרנות
עוד מאמרים
 סקר גולשים
על איזה חטיף אתה חי בתקופת המבחנים?
במבה, ומלא!
נוטלה, אבל רק כף אחת! (גדושה...)
ברור שבייגלה!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
מתי מתקבלת לתשובה לבקשת מלגה? (לפני 4 שעות, 35 דקות)
מלגות להסבה לאקדמאים לאמהות חד הוריות (לפני 1 ימים, 18 דקות)
קבלת מלגה ללימודים כולל מעונות (לפני 2 ימים, 1 שעות, 17 דקות)
מלגות לאזרחי ארה"ב (לפני 3 ימים, 7 דקות)
מלגות התנדבות (לפני 3 ימים, 9 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD