לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > תנאי קבלה > תנאי קבלה - חמדת הדרום

תנאי קבלה - מכללת חמדת הדרום


רוצה לדעת על לימודים בנושאי תנאי קבלה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על תנאי קבלה - חמדת הדרום.

עוד מסלולים ומידע
מחשבון קבלה ללימודים
מחשבון ציון פסיכומטרי
מחשבון חישוב ממוצע הבגרויות
תנאי קבלה לאוניברסיטה
תנאי קבלה למכללה
תנאי קבלה לתואר ראשון
תנאי קבלה לתואר שני
תנאי קבלה למשפטים
תנאי קבלה פסיכולוגיה
תנאי קבלה מנהל עסקים
 
 
תנאי קבלה תקשורת
תנאי קבלה כלכלה
תנאי קבלה מדעי המחשב
תנאי קבלה - חינוך
תנאי קבלה - חשבונאות
תנאי קבלה מדעי המדינה
תנאי קבלה - מדעי ההתנהגות
תנאי קבלה לאדריכלות ועיצוב
תנאי קבלה לדוקטורט
תואר ראשון ללא בגרות

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

תנאי קבלה במכללת חמדת הדרום לציבור הדתי


מכללת חמדת הדרום, הממוקמת בעיר נתיבות, היא מוסד ללימודי חינוך לציבור הדתי. מתקיימים בה מגוון של מסלולי לימוד לתואר ראשון, לצד תכניות לתואר שני בחינוך, מסלולי הסבת אקדמאים להוראה ותכניות ללימודי תעודה למורים.


במסגרת תנאי הקבלה ללימודים במכללת חמדת הדרום, המכללה מבצעת שקלול של נתוני המועמדים, לרבות ההישגים בפסיכומטרי, בתעודת הבגרות או במכינות קדם אקדמיות. כמו כן, הקבלה נעשית בהתאם לשיקולים של וועדה במוסד הלימוד. מכיוון שמדובר במוסד לימודים לדתיים, מתקבלים אליו מועמדים שמקיימים אורח חיים דתי, לפני הדרישות במוסדות החינוך הממלכתי דתי. לימודים במכללה זו נערכים בהפרדה בין נשים לגברים, ובאווירת ערכי היהדות.


להלן תנאי הקבלה למסלולי הלימודים במכללת חמדת הדרום:


שימו לב, נכונות הפרטים לגבי תנאי קבלה יכולה להשתנות מעת לעת. אנו ממליצים לפנות ישירות למוסד הלימוד כדי לקבל את המידע המדויק בנוגע לתנאי הקבלה ללימודים. כל המסתמכים על המידע המפורט בדף זה, עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.


לימודי הוראת מדעים


כדי להתקבל ללימודי הוראת מדעים, על המועמדים להציג ציון התאמה של לפחות 525, אשר מורכב משקלול של הציון בפסיכומטרי ובתעודת הבגרות. בעלי ממוצע בגרות גבוה (מעל 92) יכולים להתקבל גם ללא פסיכומטרי. כמו כן, על המועמדים להציג בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד לפחות, בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד לפחות, ובגרות במקצוע מורחב מדעי נוסף ברמת 5 יחידות לימוד. מועמדים שנבחנו בבגרות במדעים בהיקף של 3 או 4 יחידות בלבד יכולים ללמוד בקורסי הכנה שמתקיימים במכללה.

 

 


לימודי הוראת מתמטיקה


הקבלה לתכנית ללימודי הוראת מתמטיקה במכללה היא לבעלי ציון מותאם 525 ומעלה, כאשר על ממוצע הבגרויות להיות לפחות 85 והציון בפסיכומטרי מעל 475. ישנה אפשרות לקבלה על סמך ההישגים בפסיכומטרי בלבד, למועמדים שהציון שלהם בבחינה הוא לפחות 600 והם זכאים לבגרות מלאה. ממוצע בגרות של 92 ומעלה מאפשר קבלה גם ללא פסיכומטרי. על המועמדים להציג בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד לפחות, בעלי בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד בציון של מעל 80 צריכים לעבור קורס הכנה במתמטיקה במכללה ולסיימו בציון גבוה.

 

 


לימודי הוראת אנגלית


על המועמדים למסלול האנגלית להציג בגרות באנגלית ברמת 5 יחידות לפחות, בציון 70 ומעלה. מועמדים שיש ברשותם בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד, בציון של מעל 80, יכולים ללמוד בקורס הכנה לאנגלית ולהשלים את הידע שברשותם לרמת 5 יחידות לימוד. נוסף על כך, הם נדרשים לציון משוקלל של לפחות 525, או לממוצע בגרויות של מעל 92 לצורך קבלה ללא פסיכומטרי.

 

 

 

לימודי חינוך מיוחד


מועמדים שמעוניינים להתקבל ללימודי חינוך מיוחד צריכים להציג ציון התאמה 525 ומעלה. הקבלה ללא פסיכומטרי אפשרית לבעלי ממוצע בגרות 90 ומעלה, שברשותם בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד ו - 5 יחידות לימוד נוספות במקצוע מורחב.

 

 


לימודי חינוך לגיל הרך


לימודי חינוך לגיל הרך מתקיימים במסלול לנשים בלבד. מועמדות שברצונם להתקבל לתכנית זו צריכות להיות בעלות בגרות מלאה וציון בפסיכומטרי, כאשר הציון המשוקלל בין השניים הוא 525 לפחות. בעלות ממוצע בגרות 92 לפחות, שברשותן בגרות באנגלית ברמת 3 יחידות לימוד וכן מקצוע מורחב ברמת 5 יחידות יכולות להתקבל על סמך הבגרויות בלבד. יש צורך לעבור ראיון אישי במכללה.

 

 


תכנית רג"ב למצטיינים בהוראה


מועמדים שברצונם להתקבל לתכנית המצטיינים בהוראה רג"ב (ראש גדול בהוראה) נדרשים להציג ציון משוקלל של לפחות 615. כמו כן, עליהם לעבור ראיון אישי לבחינת ההתאמה שלהם לתכנית.


קבלה לפי מכינות


מועמדים למסלולי הלימוד השונים שאינם עומדים בדרישות הקבלה יכולים ללמוד במכינות שונות שמתקיימות במכללת חמדת הדרום. אלה כוללות מכינה בגרותית אשר מחליפה את ציוני הבגרות; מכינה ייעודית אשר מציעה לסטודנטים להתקבל ללימודים למסלולים מסוימים; ומכינה 30+, אשר מתאימה למועמדים ולמועמדות מעל גיל 30 (המכינה נלמדת בשני מסלולים נפרדים לגברים ולנשים), אשר מאפשרת להתקבל לפי ציוני המכינה וממוצע 92 ומעלה בבגרות, כמו כן יש צורך בבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד. מועמדים שאין ברשותם זכאות לבגרות יכולים להתקבל לפי הציון במכינה 30+ וציון של לפחות 540 בפסיכומטרי.


תנאי קבלה ייחודיים

 

 

  • לגברים - ישנה אפשרות לקבלה ללימודים על סמך השכלה תורנית רחבה. יכולים להתקבל מועמדים בוגרי 10 שנות ישיבה לכל הפחות, גם ללא צורך בהצגת תעודת בגרות.

 

 

  • לנשים - קבלה על תנאי למועמדות שמחזיקות בנתונים גבוהים וכישורים רלבנטיים, שממוצע הציונים שלהן בבגרות נמוך מן הנדרש ונע בין 85 - 91 יכולות להגיש מועמדות לקבלה ללימודים על תנאי. יש לציין כי מסלול קבלה זה מוגבל למכסה מסוימת של סטודנטיות בלבד.


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר
למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית לחינוך חמדת הדרום

 
המסלולים המבוקשים
תנאי קבלה לתואר ראשון ללא פסיכומטרי באוניברסיטה
תנאי קבלה - עבודה סוציאלית
תנאי קבלה - לימודי הנדסה
תנאי קבלה - לימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה
לימודי קרימינולוגיה - תנאי קבלה
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לתנאי קבלה
תנאי קבלה בקריה האקדמית אונו
תנאי קבלה - מכללת רופין
תנאי קבלה מכללת פרס
תנאי קבלה מכללת אשקלון
תנאי קבלה אוניברסיטת חיפה
עוד מוסדות לימוד
 
מוסדות לימוד תנאי קבלה
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
בגרות בספרות - קיץ 2019 (לפני 8 שעות, 50 דקות)
זכאות לבגרות ללא בגרות באזרחות (לפני 8 שעות, 53 דקות)
לימודי קרימינולוגיה לתעודה (לפני 8 שעות, 55 דקות)
אפיק מעבר - לימודי תואר ראשון (לפני 9 שעות, 4 דקות)
באיזו בגרות מדובר? (לפני 9 שעות, 11 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD