לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > תנאי קבלה > סיעוד ללא פסיכומטרי

לימודי סיעוד ללא פסיכומטרי - לימודי אחיות ללא פסיכומטרי


מחפש/ת מידע על לימודים? סיעוד ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
מחשבון קבלה ללימודים
מחשבון ציון פסיכומטרי
מחשבון חישוב ממוצע הבגרויות
תנאי קבלה לאוניברסיטה
תנאי קבלה למכללה
תנאי קבלה לתואר ראשון
תנאי קבלה לתואר שני
תנאי קבלה למשפטים
תנאי קבלה פסיכולוגיה
תנאי קבלה מנהל עסקים
 
 
תנאי קבלה תקשורת
תנאי קבלה כלכלה
תנאי קבלה מדעי המחשב
תנאי קבלה - חינוך
תנאי קבלה - חשבונאות
תנאי קבלה מדעי המדינה
תנאי קבלה - מדעי ההתנהגות
תנאי קבלה לאדריכלות ועיצוב
תנאי קבלה לדוקטורט
תואר ראשון ללא בגרות

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

לימודי סיעוד בלי פסיכומטרי


רוצים להתקבל לסיעוד בלי פסיכומטרי?


בשנים האחרונות נרשם מחסור משמעותי באחים ובאחיות בבתי החולים ובמערכת הבריאות באופן כללי. החוסר באנשי צוות בתחום הסיעוד מורגש בענפים רבים בבתי החולים ובמרכזי הטיפול, כגון רפואה פנימית, גריאטריה ורפואת פגים. חוסר זה יוצר פגיעה באיכות הטיפול שמוענק לחולים, עקב עומס רב שמוטל על הצוות במחלקות השונות. כמו כן נגרמת שחיקה רבה יותר לצוות שפועל בבתי החולים.


כדי להתמודד עם בעיה זו, שואפים במשרד הבריאות לעודד עוד ועוד סטודנטים לבחור בלימודי סיעוד. זהו מסלול לימודים לתואר ראשון אשר שואף להעניק את כל הכלים למעוניינים להשתלב כאחים וכאחיות בבתי חולים, במרפאות, בקופות חולים, בבתי אבות ובמסגרות נוספות רבות במערכת הבריאות. תחום הסיעוד הוא מקצוע שיש בו שליחות ותחושת סיפוק גדולה עקב הקשר הקרוב והבלתי אמצעי עם החולים והסיוע להם ולמשפחותיהם ברגעי מחלה וקושי. הוא מאפשר גם להכיר מקרוב מגוון של שיטות טיפולי ותחומים מעולם המדעים שנוגעים לאדם ולבריאותו. לאחר השלמת התואר, הבוגרים יכולים להמשיך את הכשרתם וכך לטפס במעלה סולם התפקידים בתחום הבריאות ולהגיע לתפקידים ניהוליים מגוונים במערכת.


תנאי הקבלה לסיעוד במוסדות הלימוד השונים כוללים לרוב דרישה להצגת בגרות מלאה בממוצע ציונים גבוה לצד דרישה לציון גבוה בפסיכומטרי. במקרים מסוימים, יכולים מועמדים ללימודי סיעוד להתקבל ללימודים גם ללא פסיכומטרי. ברוב המקרים קבלה במתכונת זו היא על סמך תואר ראשון קודם, ולעיתים מתאפשרים גם מסלולים נוספים לתנאי קבלה שאינם מצריכים פסיכומטרי. כך יכולים מועמדים אלה לחסוך את ההכנה לפסיכומטרי ואת הבחינה ולחסוך זמן בדרכם לקבלה ללימודי הסיעוד. בין המוסדות שמאפשרים קבלה במסלול זה:

 

  • סיעוד ללא פסיכומטרי עמק יזרעאל - המכללה האקדמית עמק יזרעאל מאפשרת מסלול קבלה לפי בגרויות בין אפשרויות הקבלה ללימודים. הקבלה למסלול הבגרויות נעשית על פי ממוצע הבגרות הגולמי, כלומר ללא שקלול הבונוס על מקצועות מסוימים. כמו כן, במסלול זה יכולים להתקבל גם בוגרי מכינה קדם אקדמית במכללה האקדמית עמק יזרעאל שיש ברשותם ממוצע ציונים גבוה, גם ללא פסיכומטרי.

 

  • סיעוד ללא פסיכומטרי באוניברסיטת אריאל - אוניברסיטת אריאל מאפשרת למועמדים שיש ברשותם תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר להתקבל ללימודי סיעוד על סמך ממוצע התואר, כאשר אין בהכרח דרישה להציג ציון בפסיכומטרי. הממוצע הנדרש הוא לפחות 80, כאשר יש צורך גם במעבר של ראיון קבלה אישי במחלקה לסיעוד.


כמו כן, מתקיימים לימודים בתחום הסיעוד ומקצועות הבריאות שאינם מצריכים פסיכומטרי כחלק מתנאי הקבלה. בין המסלולים הללו:


לימודי סיעוד לאחים מוסמכים - השלמת תואר בסיעוד לאחים מוסמכים


בעלי תעודת אחות מוסמכת, אשר צברו ניסיון מעשי במערכת הבריאות ואשר מעוניינים להשלים את הכשרתם לתואר ראשון בסיעוד יכולים ללמוד במסלול השלמה ייעודי. מסלול השלמה לסיעוד לאחים מוסמכים זה נפרש בדרך כלל על פני שנתיים עד שלוש שנות לימוד והוא מציע לאחים ולאחיות לרכוש את הידע האקדמי הנדרש לקבלת התואר בסיעוד ולקידום אישי ומקצועי. הלימודי במסלול זה כוללים בדרך כלל שיעורים עיוניים, בהם קורסי חובה וקורסי בחירה, לצד סמינרים מחקריים וביצוע של פרקטיקום במערכת הבריאות. כך הסטודנטים רוכשים ידע רפואי ומדעי לצד כישורים ניהוליים ותפעוליים שחשובים לפעילותם השוטפת של אחים ואחיות.


כדי להתקבל למסלול ההשלמה, ישנם מוסדות לימוד שאינם דורשים ציון בפסיכומטרי. במקרים רבים, המועמדים צריכים להציג בגרות מלאה בממוצע ציונים גבוה (לרוב מעל 80), ולעבור ראיון קבלה לבחינת מידת ההתאמה שלהם לתכנית. הם נדרשים לממוצע של לפחות 75 בלימודי ההסמכה ולהצגה של תעודת אחות מוסמכת ממוסד מוכר. מועמדים שגילם מעל 40 שמעוניינים להשתלב בתכנית ההשלמה יכולים להתקבל גם הם ללא פסיכומטרי, לפי ההישגים בתעודת הבגרות.

 


לימודי סיעוד תנאי קבלה מעל גיל 30


במספר מוסדות לימוד, מועמדים ללימודי סיעוד לתואר ראשון שגילם הוא מעל 30 יכולים לקבל פטור מהצגת הציון בפסיכומטרי, כאשר מושם דגש על היבטים אחרים בתהליך הקבלה ללימודים ולא בהכרח על הציון בפסיכומטרי. רבים מן המוסדות מציעים תכנית מכינה 30+, או תכנית קורסים ייעודית שמתאימה למועמדים מעל גיל 30, אשר מאפשרת להם להתקבל גם ללא תעודת בגרות מלאה. המועמדים שמתקבלים במסלול זה צריכים להציג ממוצע ציונים גבוה במכינה הייעודית, בדרך כלל של לפחות 80. במקרים רבים מתקיימים גם ראיונות מול וועדת קבלה במוסד הלימוד.


לימודי אחיות תנאי קבלה


לימודי אחות מוסמכת מכשירים את הסטודנטים לקבלת תעודת "אחות מוסמכת" מטעם משרד הבריאות. אלה הם לימודים שקצרים בדרך כלל בהיקפם מלימודי הסיעוד לתואר ראשון. הקבלה ללימודי אחיות משתנה ממוסד אחד לאחר, בחלק מן המוסדות נדרש שקלול הציונים בין הבגרויות לבין הפסיכומטרי, בעוד מוסדות אחרים שמים דגש על הציונים בבגרויות ועל ראיונות אישיים שנערכים למועמדים לשם קבלתם. ישנם מוסדות ששמים דגש על הישגים בבגרויות במקצועות כגון מתמטיקה ואנגלית וכן בבגרות במקצועות מדעיים שונים.


לימודי אחיות ללא בגרות


מסלולים להכשרת אחות מוסמכת מציעים מסלולים ייחודיים לקבלה למועמדים מעל גיל 30. במוסדות לימוד רבים, מועמדים שהם מעל גיל 30 אינם נדרשים להציג ציון בגרות ממוצע, אלא קבלתם מותנית בהצגת הציון בפסיכומטרי או במכינה מתאימה. מסלול קבלה זה חוסך מן המועמדים את הצורך לעבור השלמת בגרויות או שיפור בגרויות.


הסבת אקדמאים לסיעוד


תכניות הסבת אקדמאים לסיעוד מכשירות אקדמאים ממגוון ענפי ידע ותחומי לימוד להשתלבות במערכת הבריאות. מסלולים אלה בדרך כלל פתוחים לבעלי תואר ראשון ממגוון של תחומים, ממוסדות המוכרים על ידי המל"ג. ממוצע הציונים הנדרש הוא בדרך כלל מעל 80. כמו כן, על המעמדים לעבור ראיון שמתקיים מול וועדת קבלה, להציג הצהרה שמעידה על היעדר עבר פלילי וכן להציג הצהרת בריאות שמעידה על בריאות תקינה. נוסף על כך, יש צורך להגיע לרמת פטור אקדמי בשפה האנגלית במסגרת התואר הראשון.

 


תואר שני בסיעוד


תואר שני בסיעוד מאפשר לעובדים במערכת הבריאות והרפואה לשכלל את הידע והכלים שברשותם ולהעמיק את מיומנויות המחקר שלהם. במסגרת תנאי הקבלה לתואר שני בסיעוד, מרבית המוסדות דורשות כי המועמדים יהיו בוגרי תואר ראשון בסיעוד בממוצע ציונים גבוה, אך קיימים גם מוסדות לימוד שמקבלים בוגרי מקצועות לימוד אחרים שיש ברשותם רישיון קבוע בסיעוד. במקרים אלה בדרך כלל יש צורך בלימודי השלמה בתחום הסיעוד ובמעבר של מבחנים פנימיים או ראיונות קבלה.


תכנית "אחותנו" ליוצאי אתיופיה


זוהי תכנית ללימודי סיעוד שמיועדת לצעירים ולצעירות יוצאי אתיופיה, אשר מאפשרת להם להתקבל ללימודים ללא צורך בפסיכומטרי. מטרתו של המסלול הוא לקדם את יוצאי העדה האתיופית בלימודים באקדמיים ובמקביל לעזור לפתור מחסור באחים ובאחיות במערכת הבריאות הישראלית. התכנית מופעלת על ידי ארגון "נשות הדסה" והיא מתקיימת בשיתוף עם המסלול ללימודי סיעוד של האוניברסיטה העברית בירושלים, כאשר בעתיד היא צפויה לפעול גם במוסדות אקדמיים נוספים.


הקבלה למסלול זה מתאפשרת למספר קטן של סטודנטים, אשר עוברים מספר שלבי קבלה. תחילה יש לעבור מסלול קדם מכינה ולאחריו מתקיימת מכינה באוניברסיטה העברית. מי שעוברים את המכינה הזו יכולים להתקבל ללימודים באוניברסיטה העברית גם ללא צורך בפסיכומטרי, על סמך הישגים גבוהים בקורסים במכינה ובמבחנים שמתקיימים בסיומה.

 

 

רוצה לדעת יותר על סיעוד ללא פסיכומטרי? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על סיעוד ללא פסיכומטרי
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד סיעוד ללא פסיכומטרי

אוניברסיטת חיפה - תואר שני בסיעוד המכללה האקדמית צפת - תואר שני בסיעוד
המרכז האקדמי לב - לימודי סיעוד למגזר הדתי מכללת עמק יזרעאל - לימודי סיעוד | תואר ראשון | תנאי קבלה | שכר לימוד
בית הספר לסיעוד שיבא - הסבת אקדמאים לסיעוד בית הספר לסיעוד בני ציון - הסבת אקדמאים לסיעוד
בית ספר לסיעוד קפלן - הסבת אקדמאים לסיעוד בית הספר לסיעוד שערי צדק - הסבת אקדמאים לסיעוד
בית הספר לסיעוד בבית החולים לניאדו - לימודי סיעוד לנשים חרדיות בית הספר לסיעוד הלל יפה - לימודי סיעוד לתואר ראשון
בית הספר לסיעוד מאיר - הסבת אקדמאים לסיעוד בית הספר אסף הרופא - הסבת אקדמאים לסיעוד
מבח"ר - תואר שני בסיעוד לנשים חרדיות בית ספר לסיעוד שיבא
אוניברסיטת בן גוריון - תואר שני בסיעוד האוניברסיטה העברית בירושלים - תואר שני בסיעוד
אוניברסיטת תל אביב - הסבת אקדמאים לסיעוד בית הספר לאחיות זיו בצפת
בית הספר לסיעוד דינה - הסבת אקדמאים לסיעוד אפיק מעבר ללימודי סיעוד מהאוניברסיטה הפתוחה לאוניברסיטת חיפה
בית הספר האקדמי לאחיות שיינברון - לימודי סיעוד, לימודי סיעוד באיכילוב בית הספר האקדמי לאחיות שיינברון - הסבת אקדמאים לסיעוד
בית הספר לסיעוד שערי צדק - לימודי סיעוד לתואר ראשון בית הספר לסיעוד הלל יפה - הסבת אקדמאים לסיעוד
המכללה האקדמית לישראל - הסבת אקדמאים לסיעוד בית הספר לסיעוד דינה - לימודי סיעוד
בית ספר אקדמי לסיעוד דינה, בית ספר דינה לסיעוד בית הספר לסיעוד קפלן - לימודי סיעוד
בית הספר לסיעוד בני ציון - לימודי אחיות, אחות מוסמכת בית הספר לסיעוד מאיר - לימודי סיעוד
       
כל המסלולים


חוות דעת של סטודנטים: תנאי קבלה (4 חוות דעת)
התקבלו 4 דירוגים בציון ממוצע: 2.8 מתוך 5    
אפרת ,המרכז האקדמי ויצו חיפה, תנאי קבלה במרכז האקדמי לעיצוב וחינוך ויצו, 03/12/2017
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
שהמסלול נוח מאוד מבחינת שעות ואפשר לשלב איתו עבודה/ אימהות . הייתי משפרת את התנאים לסטודנטים.

על הקמפוס
המרכז האקדמאי ויצו הוא מקום קטן ומשפחתי. כולם מכירים את כולם , הלימודים נעשים באווירה טובה. יש צורך בשיפור התנאים לסטודנטים כמו, קפיטריה , מס' שרותים גדול יותר, מקומות ישיבה בהפסקות.
מריטו,האקדמית נתניה, דרישות קבלה - האקדמית נתניה, 05/11/2017
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
מידת השביעות שלי במכללה לא הכי מרוצה אבל התחלתי ללמוד שמה אז מחכה לסיים את השנה שלי

על הקמפוס
מקום בסדר גמור,החבר'ה סבבבה
יש מרצים טובים חלקים פחות
בין היתר הספרייה מאוד נחמדה שקטה אפשרי ללמוד
 
פורומים בתחום
פורום אדריכלות ועיצוב פנים
פורום בגרויות
פורום ייעוץ לימודים
פורום לימודי הנדסה
פורום לימודי חינוך
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
תנאי קבלה לתואר ראשון ללא פסיכומטרי באוניברסיטה
תנאי קבלה - עבודה סוציאלית
תנאי קבלה - לימודי הנדסה
תנאי קבלה - לימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה
לימודי קרימינולוגיה - תנאי קבלה
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לתנאי קבלה
תנאי קבלה בקריה האקדמית אונו
תנאי קבלה - מכללת רופין
תנאי קבלה מכללת פרס
תנאי קבלה מכללת אשקלון
תנאי קבלה אוניברסיטת חיפה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על סיעוד ללא פסיכומטרי?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד תנאי קבלה
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשותהמבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD