לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מלגות > מלגות חשבונאות

מלגות לראיית חשבון


מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות - לחץ/י רשימת מלגות
עוד מסלולים ומידע
הגרלת מלגת לימודים בישראל
מלגות לחיילים
עידוד השכלה במדעים ובטכנולוגיה
מלגות לעידוד נשים באקדמיה
מלגת מפעל הפיס
מלגות לעדה האתיופית
מלגות חונכות
מלגת דיור
מלגה לבגרות
מלגות דתיים חרדים
 
 
מלגות פריפריה
מלגות פר"ח
מלגה לתואר ראשון
מלגות תואר שני
מלגות לפוסט דוקטורט
מלגות לקליטת סגל
מלגות לתואר שלישי
מלגות קיום
מלגות חו"ל
פרסום מלגה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

סטודנט? אתר לימודים בישראל מחלק לך מלגה! לפרטים והרשמה>> (בחסות)

מלגות לסטודנטים ללימודי חשבונאות


סטודנטים לראיית חשבון - חיפשתם מלגות לימוד?


אחד הענפים המבוקשים והנחוצים באקדמיה הוא תחום החשבונאות, כאשר בשנים האחרונות נצפה מחסור אדיר ברואי חשבון בשוק הישראלי. מסיבה זו לימודי החשבונאות הופכים נחוצים יותר ויותר ומושכים אליהם סטודנטים שמגלים עניין בהשתלבות בקריירה חשבונאית. לימודי החשבונאות חושפים את הסטודנטים לעולם המרתק של הפעילות הפיננסית והכלכלית, למושגים במיסים, בניירות ערך, בסטטיסטיקה, בעריכת דוחות, בדיני עבודה ובענפים נוספים שהם חיוניים לפעילות המשק. הלימודים גם מעניקים כלים לחשיבה ביקורתית ואנליטית שנדרשים מן הפועלים במשק הדינמי והתחרותי של היום, כלים שיכולים לסייע לבוגרים להשתלב לא רק במשרדי רואי חשבון לא בשלל אפיקים פיננסיים ועסקיים.


לימודי ראיית חשבון מתקיימים במספר מסגרות, במסלול חד חוגי וכן בתכניות דו חוגיות כגון לימודי חשבונאות וכלכלה וכן לימודי חשבונאות ומשפטים. בחלק מן המוסדות מתקיימים לימודי החשבונאות כהתמחות, במסלולים כגון לימודי מנהל עסקים בהתמחות חשבונאות.


סטודנטים ללימודי חשבונאות אשר מעוניינים לקבל סיוע במימון עלויות שכר הלימוד, יכולים להיעזר במגוון של מלגות לימוד ייעודיות. חלקן מן המלגות ניתנות על ידי מוסדות הלימוד עצמם מתוך מטרה לעודד את הסטודנטים לחשבונאות למצוינות, בעוד מלגות אחרות מוענקות על ידי קרנות חיצוניות או ארגונים שונים בתחום ראיית החשבון. המלגות מתחלקות למספר סוגים, הן כוללות מלגות סיוע כלכלי לסטודנטים עם צורך סוציו אקונומי; מלגות הצטיינות לסטודנטים שלהם הישגים גבוהים במיוחד בלימודים; ומלגות שדורשות השתתפות בפרויקטים חברתיים שיש להם זיקה לעולם החשבונאות. בעזרת מלגות הלימוד הללו יכולים הסטודנטים להתמקד בלימודיהם ולהצטיין בהם, בדרך להשתלבות בקריירה כרואי חשבון.


הנה מלגות הלימוד שמתאימות לסטודנטים ללימודי חשבונאות:


שימו לב, נכונות המידע לגבי מלגות עלולה להשתנות מעת לעת. כדי לקבל את המידע העדכני ביותר לגבי מלגות מומלץ לפנות ישירות אל מוסדות הלימוד.

 


מלגות מטעם קרנות וארגונים


מלגות אלה מוענקות מטעם גופים חיצוניים למוסדות הלימוד. גופים אלה כוללים בין היתר קרנות מלגות פרטיות, משרדי רואי חשבון או מיזמים ופרויקטים חברתיים שמציעים מלגות התנדבות לסטודנטים שלוקחים בהם חלק פעיל. גם לשכת רואי החשבון מציעה מלגות שונות לסטודנטים.


מלגות לשכת רואי החשבון: לשכת רואי החשבון מעניקה מדי שנה מלגות לימוד לסטודנטים מצטיינים לראיית חשבון במטרה לסייע להם בתשלום שכר הלימוד. מלגות אלה מוענקות לסטודנטים שלומדים במוסדות המוכרים על ידי המל"ג, בהתחשב במצב הסוציו אקונומי שלהם. בין המלגות שמעניקה הלשכה נמנות שתי מלגות שגובהן כ - 5,000 שקלים שניתנות לכל אחד ממוסדות הלימוד. כמו כן, קיימות עוד שתי מלגות לימודים בסך של כ - 10,000 שקלים, שמוענקות לסטודנטים לפי שקלול מצב כלכלי עם הצטיינות בלימודים, מלגות אלה מוענקות על ידי הקרן על שם עליזה ומוריס קנה ז"ל. את הפניות לקבלת מלגות אלה יש לבצע מול מוסדות הלימוד ולא מול לשכת רואי החשבון.


מלגות מטעם משרדי רואי חשבון: סטודנטים מצטיינים במיוחד לחשבונאות יכולים לקבל מלגות סיוע כלכלי מטעם משרדי רואי חשבון גדולים. משרדי רואי החשבון תורמים מדי שנה מלגות לכמה עשרות סטודנטים, גובהה של כל מלגה הוא כ - 10,000 שקלים. המשרדים מעניקים מלגות אלה מתוך שאיפה להעצים את הסטודנטים ולחזק את הקשר בין משרדי אורי החשבון לבין האקדמיה, ממנו יגיע דור רואי החשבון של העתיד שישתלבו במשרדים אלה בשנים הקרובות.


מלגת ארגון כנפי כסף: מלגת פרויקט "כנפי כסף" ניתנת לסטודנטים שמשתתפים כמדריכים בפרויקט לקידום חינוך פיננסי ברחבי הארץ. פרויקט זה החל את דרכו בתור יוזמה של סטודנטים לחשבונאות ומשפטים ופועל כיום כארגון ללא מטרות רווח שמעביר כלים פיננסיים בהדרכות בבתי ספר. את המלגה יכולים לקבל סטודנטים ללימודי חשבונאות וכן למקצועות נוספים כגון לימודי כלכלה או לימודי מנהל עסקים. היא מיועדת לסטודנטים שיש ברשותם עוד לפחות שנה לסיום התואר, וכן לבעלי רקע קודם בעמידה מול קהל ובהדרכה במסגרות שונות. הארגון עורך ימי מיון וימי הכשרה למועמדים. כדי לקבל את המלגה המועמדים שמתקבלים לתכנית צריכים להעביר הדרכות שמתקיימות בדרך כלל אחת לשבוע. גובה מלגת החונכות המוענקת לסטודנטים נקבע לפי סף השעות שהם פעילים בהן בהעברת סדנאות.

 

מלגת קרן הרי סיימונס: קרן הרי סיימונס מעניקה מספר סוגי מלגות לסטודנטים לחשבונאות. סוג המלגות הראשון מיועד לסטודנטים ללימודי חשבונאות לתואר ראשון וסטודנטים לתואר שני בחשבונאות והן מוענקות לפי מצב סוציו אקונומי והצטיינות בלימודים.
נוסף על כך, ניתנות מלגות משלימות, שמיועדות לסטודנטים ללימודי מנהל עסקים בהתמחות חשבונאות, שמעוניינים להמשיך למסלול ישיר לתואר שלישי בחשבונאות במוסדות אקדמיים מובילים בחו"ל. מטרת מלגה זו היא לעודד את הסטודנטים לשוב ארצה לאחר תום הדוקטורט והצטרפות לסגל האקדמי של המוסדות השונים. כדי להגיש מועמדות למלגה זו יש להגיש קורות חיים ולצרף גיליונות ציונים ואישורי קבלה למוסד הלימוד בחו"ל.

 


מלגות מטעם מוסדות לימוד


חלק ממוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי חשבונאות מציעים מלגות לימוד פנימיות ייעודיות, אשר באות לתמוך ולסייע לסטודנטים לחשבונאות במהלך הלימודים. חלק מן המלגות הן מלגות הצטיינות, שניתנות למועמדים בעלי נתוני קבלה גבוהים או למי שמציגים הישגים גבוהים בשנים המתקדמות ללימודים, מלגות אחרות ניתנות על פי השתתפות בפרויקטים מסוימים שעורכים בתי הספר לחשבונאות.


המרכז הבינתחומי הרצליה: בית הספר לחשבונאות של המרכז הבינתחומי הרצליה מציע מספר מלגות ייעודיות לסטודנטים ללימודי חשבונאות. בין היתר, ניתן להיעזר במלגת קרן קומרוב, אשר מוענקת על פי קריטריונים סוציו אקונומיים; מלגות לשכת רואי החשבון, שמתאימות לסטודנטים בשנים ב' ו - ג' של הלימודים; וכן מלגות מצוינות מטעם משרדי ראיית חשבון.


המסלול האקדמי המכללה למינהל: לימודי חשבונאות במסלול האקדמי המכללה למינהל מתקיימים כהתמחות במסגרת בית הספר למנהל עסקים של מוסד הלימוד. סטודנטים מצטיינים מן המחלקה לחשבונאות יכולים לקבל מלגת לימודים. מלגות אלה ניתנות אחת לשנה לסטודנטים שלהם ההישגים הגבוהים ביותר, הן מוענקות מטעם מוסד הלימוד ומשרדי רואי חשבון.


המרכז האקדמי למשפט ולעסקים: מועמדים ללימודי חשבונאות במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן, שיש ברשותם ציון גבוה בפסיכומטרי או ממוצע משוקלל גבוה במבחני הבגרות (ממוצע 100 ומעלה בבגרויות) יכולים לקבל מלגת הצטיינות שגובהה הוא כ - 1,500 שקלים. מלגות אלה מתאימות למועמדים לשנה הראשונה ללימודים בלבד.


המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט: במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט יכולים סטודנטים ללימודי חשבונאות לקבל סיוע בתשלום שכר הלימוד דרך מלגות שונות. אלה כוללות מלגות הצטיינות למועמדים עם נתוני קבלה גבוהים, מלגות שניתנות על סמך הבסיס הסוציו אקונומי של הסטודנטים וכן מלגות על פעילות בפרויקטים חברתיים שונים שפועלים במוסד הלימוד, כגון מלגת "חברותא" שהיא מלגת יהדות בה עוסקים סטודנטים בנושאים במשפט העברי וביהדות. במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט פועלת גם תכנית שנת השלמה לחשבונאות.


אוניברסיטת תל-אביב: החוג לחשבונאות של אוניברסיטת תל-אביב מעניק לסטודנטים לחשבונאות מלגות שונות, שסכומן נע בין 2,000 שקלים - 10,000 שקלים. המלגות מחולקות למספר סוגים. חלקן ניתנות לסטודנטים מצטיינים לפי ההישגים בשנה הקודמת. מלגות אחרות מוענקות לסטודנטים מצטיינים עם צורך בסיוע מבחינה סוציו אקונומית. כמו כן, החוג מעניק מלגות לסטודנט או הסטודנטית שכותבים את העבודה הסמינריונית המצטיינת ביותר בשנה הקודמת. חלק מן המלגות ניתנות בשיתוף עפ משרדי רואי חשבון מובילים או גורמים נוספים כגון לשכת רואי החשבון או קרנות מלגות פרטיות.

 

 

רשימת מלגות: מלגות חשבונאות
לכל המלגות
 הדרכה בארגון כנפי כסףהגישו מועמדות
 פרחי מדע בשיתוף משרד המדעהגישו מועמדות
 מלגה לסטודנטים דרוזים מצטייניםהגישו מועמדות
 המרכז האקדמי למשפט ולעסקים - החוג למנהל עסקים וחשבונאותהגישו מועמדות
 אוניברסיטת תל אביב - מלגת smallהגישו מועמדות
 המסלול האקדמי המכללה למינהל - מלגת מצטיינים בחשבונאותהגישו מועמדות
 האוניברסיטה העברית ירושלים- קרן הרי סיימונסהגישו מועמדות
 אוניברסיטת חיפה- קרן בני מערוף לסטודנטים דרוזיםהגישו מועמדות
 מלגות - המרכז האקדמי רופיןהגישו מועמדות
 מלגות מחיה לסטודנטים המתגוררים במרכז ירושלים הגישו מועמדות


שאלות הגולשים מהפורום: מלגות חשבונאות
כניסה לפורום מלגות
 מלגה לסטודנט באוניברסיטת תל אביב26/02/2019    (65 צפיות)
 מלגה לסטודנטים בחשבונאות באוניברסיטת תל אביב04/12/2018    (183 צפיות)
 האם יש מלגות לשנת השלמה בחשבונאות?06/11/2018    (156 צפיות)
 האם יש מלגות לסטודנטים בשנת השלמה?24/10/2018    (187 צפיות)
 מלגות לשנת השלמה בחשבונאות17/07/2018    (167 צפיות)
 באיזה שלב סטודנט עובר ממלגאי לבוגר?11/07/2018    (142 צפיות)
 קבלת מלגה ללימודים כולל מעונות 17/06/2018    (164 צפיות)
 מלגה לשנת השלמה בחשבונאות18/05/2018    (244 צפיות)
 מלגות לאזרחי ארצות הברית - לימודי ראיית חשבון04/02/2018    (535 צפיות)
 בקשת מלגה עקב מצב סוציו אקונומי22/01/2018    (499 צפיות)
 מלגת לימודים - הנדסה אזרחית15/10/2017    (651 צפיות)
 מלגה לפריפריה עם מצב סוציו אקונומי נמוך24/02/2016    (670 צפיות)
 ייעוץ בבחירת מלגות לימודים - ראיית חשבון בכרמל04/08/2015    (448 צפיות)
 מלגת קיום ללימודי ראיית חשבון ברופין07/06/2015    (572 צפיות)
 מלגות לראיית חשבון במכללה למינהל 19/01/2015    (589 צפיות)
 מלגת משרד החינוך בשנת ההשלמה לחשבונאות21/12/2014    (669 צפיות)
 חיפוש מלגות לראיית חשבון במכללת כרמל29/09/2014    (634 צפיות)
 מלגה ללימודי השלמה לראיית חשבון28/09/2014    (601 צפיות)
 האם יש מלגות להסבה לאקדמאים?17/09/2014    (548 צפיות)
 מלגות לחרדיות ותושבי הדרום16/09/2014    (618 צפיות)
 מלגה לבנות חרדיות במרכז האקדמי לב08/09/2014    (711 צפיות)
 מלגות לתואר ראשון בראיית חשבון 26/08/2014    (512 צפיות)
 מלגות ליוצאי העדה התימנית 11/08/2014    (1103 צפיות)
 האם יש מלגות לסטודנטים בחשבונאות?06/05/2014    (689 צפיות)
 הכוונה למלגות עבור לימודי מנהל עסקים23/03/2014    (636 צפיות)
 
פורומים בתחום
פורום מלגות
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
מסלול מצטיינים בפקולטות שונות בישראל
מלגות לימודים לאימהות חד הוריות ולהורים יחידנים
מלגות מצטיינים למועמדים ולסטודנטים
מלגות ללימודי רפואה
מלגות להנדסאים - פרויקטים וקרנות
עוד מאמרים
 סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
מלגות שיקום שכונות (לפני 2 ימים, 8 שעות, 47 דקות)
קבלת אישורים למלגות שיקום שכונות (לפני 4 ימים, 6 שעות, 23 דקות)
מתי תפתח שוב המלגה? (לפני 4 ימים, 6 שעות, 28 דקות)
קבלה אישור למלגת ההסתדרות (לפני 8 ימים, 19 שעות, 53 דקות)
יצירת קשר עם הסתדרות המורים בקשר למלגה (לפני 9 ימים, 4 שעות, 55 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD