לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > טכנאי > קורס חשמל גנרטורים

קורס חשמלאי שירות גנרטורים


מחפש/ת מידע על לימודים? קורס חשמל גנרטורים? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
טכנאי מחשבים
טכנאי רכב
טכנאות שיניים
טכנאי רפואי
טכנאי רנטגן
טכנאי מנעולים - קורס מנעולן
טכנאי סאונד וקול
טכנאי טלוויזיות ורדיו
טכנאי טלפונים סלולרים
טכנאי קירור ומיזוג אויר
 
 
טכנאי שירות מכשירי חשמל
טכנאי אלקטרוניקה
קורס טכנאי מיגון ואבטחה
קורס טכנאי גז
קורס טכנאי פלאזמה ו- LCD
הנדסאי
חשמלאי מוסמך
חשמלאי מתח גבוה
מכונאות רכב
חשמלאי ראשי

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

קורס טכנאי גנרטורים - קורס טכנאי הנעה וחשמל גנרטורים


קריירה שתניע אתכם קדימה


גנרטורים הם מתקנים להפקת חשמל שיש להם שימושים נרחבים מאוד בתעשייה ובמשק של היום. גופים ומוסדות אשר מעוניינים לדאוג לפתרונות לאספקת חשמל גם במקרים של תקלות, בוחרים להציב גנרטורים כדי להעביר חשמל גם למקומות שמנותקים מרשתות הזרם באופן יעיל ועמיד. במיקומים כגון בתי חולים, משרדי ממשלה או מפעלים ניתן לראות את החשיבות הרבה של אספקת החשמל הסדירה, ומכאן החשיבות הרבה של התקנת מערכות הגנרטורים והטיפול השוטף בהן.


ישנם סוגים רבים של גנרטורים בשוק, בין הגורמים שמבדילים בין הגנרטורים הם סוג הדלק המשמש להנעה שלהם כאשר ניתן למצו גנרטורים המונעים על ידי בנזין, גז טבעי או סולר - שהוא החומר הנפוץ בתעשייה היום, וגם הזמין ביותר לייצור החשמל בעיקר בשל בטיחות השימוש בו ועלויותיו הנמוכות יחסית. כיום אפשר למצוא גנרטורים המופעלים בסולר לצורכי גיבוי חשמל במוסדות ציבור, במבנים פרטיים ובמפעלים. כאשר טכנאים ואנשי מקצוע באים לבחור גנרטור עבור לקוחותיהם הם נדרשים להביא בחשבון מספר שיקולים, כגון צורכי השימוש ואופי הארגון, תנאי מזג האוויר בהם תוצב המערכת, רמות זיהום ורעש וכן עלויות.


השימוש הנרחב בגנרטורים בתעשייה הופך את חשמלאי הגנרטורים למבוקשים ביותר. אלה הם חשמלאים בעלי הכשרה ייעודית לתפעול ולתיקון של גנרטורים והם יכולים להציע את השירות האחראי והמקצועי ביותר לשלל מגזרים, מלקוחות פרטיים, דרך חברות וגופי תעשייה ועד למוסדות ציבור.


כדי להעניק שירותים איכותיים ומקצועיים ללקוחות וכמובן כדי לצמצם סיכונים ולמנוע פגיעה ברכוש ובגוף, על החשמלאים שעוסקים בתחזוקת גנרטורים להיות בעלי הסמכה מתאימה. על כן, לא כל חשמלאי ראשי על פי חוק לתפעל גנרטורים ולטפל בהם, אלא רק חשמלאים בעלי רישיון "חשמלאי מוסמך" ומעלה בלבד.


קורס חשמלאי גנרטורים בא לספק לטכנאים ולהנדסאים את כל הידע וההכשרה שדרושים לביצוע של עבודות על מערכות גנרטורים ממגוון סוגים. הכשרת טכנאים זו מתמקדת הן בהיבטים בעולם החשמל והאלקטרוניקה והן בעבודה המעשית בשטח בתפעול ותחזוקת המערכות. הכשרות אלה פותחות שלל אפשרויות תעסוקה בפני הבוגרים והם יכולים להיעזר בה כדי לצמוח כטכנאים וחשמלאים שכירים או עצמאיים. קבלת הכלים הפרקטיים בתחום יכולה גם לעזור לבוגרי התכנית להעלות את רמות השכר דרך הרחבה של מעגלי הלקוחות ותחומי האחריות שלהם בתעשייה.


למי מיועדים הלימודים


מסלול זה מתאים לחשמלאים ולהנדסאים בעלי ניסיון וותק בתחומם, אשר מעוניינים לצבור כלים חדשים ולהרחיב את סל המיומנויות המקצועיות שלהם, במטרה לקדם את הקריירה בענף החשמל. המסלול גם יכול להתאים למגיעים מתחומים טכנולוגיים נוספים, כגון בקרה או מחשוב, שיש להם הכשרה בחשמל ומעוניינים להרחיב את תחומי האחריות המקצועית שלהם. התכנית יכולה להתאים למי שנדרשים לעסוק בטיפול או בהתקנה של גנרטורים במסגרת תפקידם הנוכחי, וכן למי שאין להם נגיעה קודמת בתחום הגנרטורים אשר מעוניינים להרחיב את הידע שלהם בחשמל כדי להשתלב בו.


תכנית הלימודים


מסלול זה בא להקנות ידע וכלים עיוניים ומעשיים למשתתפיו בתחום חשמל הגנרטורים. המשתתפים מתוודעים למערכות מתקדמות ולאמצעים טכנולוגיים מגוונים בהם עושים שימוש בתעשייה של היום, תוך שהם סוקרים נושאים חשובים בענפי האלקטרוניקה והחשמל. לאחר מכן, הם מכירים את סוגי הגנרטורים הקיימים ולומדים על אופן הפעולה שלהם.


כמו כן, הם לומדים בהרחבה על השלבים בתהליך התפעול של גנרטורים, על תחזוקתם השוטפת וכן על האיתור והטיפול המקצועי בתקלות שעלולות להתרחש בהם. נוסף על כך, הם דנים בפיתוחים מענפי המחשוב והבקרה אשר מסייעים לייעל את פעולתם של גנרטורים בתעשייה ובוחנים את ההתפתחויות האחרונות בהיבט זה ואת האופן בו הן משפיעות על התהליכים המקצועיים בשוק.


מתכונת הלימוד


היקף הקורס להכשרת חשמלאי גנרטורים נע לרוב בין מספר חודשים לחצי שנה. התכניות מותאמות לצורכיהם של אנשים עובדים וכך מרבית הקורסים מתקיימים במתכונת קורס ערב, פעם או פעמיים בשבוע. קורסים אחרים נערכים בשעות הבוקר או אחר הצהריים.


השיעורים משלבים למידה עיונית והיכרות עם מערכות יחד עם התנסות מעשית בתפעול של מערכות אלה. המשתתפים לוקחים חלק בסדנאות והדגמות דרכם הם מתנסים בעבודה עם מכשור, במטרה להקנות מיומנויות פרקטיות בעבודה עם הציוד המקצועי. חלק ממוסדות הלימוד מציעים גם תרגולים שמתקיימים בשיתוף עם חברות מן התעשייה, המעניקות אפשרות להכיר מקרוב מערכות בשטח ולתרגל שימוש בטכנולוגיות מתקדמות אשר משמשות חשמלאים וטכנאים בתעשייה.


נושאי הלימוד


במהלך הקורס נלמדים נושאים רבים ומגוונים כגון:

 

 • מנגנוני בקרה ומחשוב
 • מתח חשמלי
 • תפעול מערכות חשמל
 • סוגי גנרטורים
 • דלקים להנעת גנרטורים
 • תחזוקת גנרטורים
 • בעיות נפוצות בגנרטורים
 • איתור ותיקון תקלות    
 • סוגיות בחשמל ואלקטרוניקה    
 • ועוד


תנאי קבלה


תנאי הקבלה יכולים להשתנות בין המוסדות, אך ברובם יש צורך ברישיון חשמלאי מוסמך לפחות כדי להתקבל לקורס. חלק מן המוסדות מעניקים עדיפות לבעלי הכשרת הנדסאי חשמל שיש ברשותם דיפלומת הנדסאים ממוסד מוכר. כחלק מתהליך הקבלה, נערכים ראיונות קבלה במטרה לבחון את מידת הניסיון המקצועי של המועמדים ולבדוק את הרקע הקודם שלהם בתחום החשמל.


תעודה ואפשרויות תעסוקה


לבוגרי קורסים אלה ניתנת תעודת גמר מטעם המוסד המלמד וכן תעודת הסמכה המעידה על ההכשרה בתחום חשמל הגנרטורים. חלק מן המוסדות מעניקים גם תעודות מטעם חברות תעשייה עמן הם פועלים בשיתוף פעולה. לרוב יש צורך לעמוד בבחינות גמר או להשלים פרויקט מסכם כדי לסיים בהצלחה את הקורס ולקבל את הדיפלומה.


הסמכה זו מאפשרת לבוגרי הקורס להציע שירותים לטיפול ותחזוקה של גנרטורים בשלל מסגרות, הם יכולים להשתלב בתור חשמלאים שכירים בחברות בתחומי התשתיות וניהול האחזקה, או לחלופין לעסוק בענף באופן עצמאי ולהציע את שירותיהם ללקוחות בתעשייה, במגזר הפרטי ובסקטור הציבורי.


לאחר תום ההכשרה, ניתן להמשיך ולפתח את סל הכלים המקצועי דרך קורסים ומסלולים מגוונים ללימודי תעודה בתחום הכשרת הטכנאים. בין היתר, ניתן ללמוד בקורסים בתחומים כגון טכנאי אלקטרוניקה, טכנאי מכשור רפואי, טכנאי תקשורת, טכנאי מערכות קירור ומיזוג אוויר, והכשרות טכנאי נוספות. כמו כן אפשר ללמוד בקורסים כגון קורס אוטומציה, קורס הידראוליקה או קורס מערכות ייצור כדי להמשיך לפתח את היכולות והכישורים המקצועיים.

 


מכללות לקורס חשמלאי גנרטורים

 

 

 • מכללת עתיד (פרישה ארצית): מכללת עתיד מציעה קורס להכשרת חשמלאי גנרטורים, שמתאים לחשמלאים מוסמכים מנוסים ומאפשר להם להכיר את תהליכי העבודה המקצועיים בהנעה באמצעות גנרטורים. היקפו של הקורס הוא כ - 300 שעות לימוד אקדמיות והוא נערך במתכונת ערב. המסלול כולל גם הדרכות מעשיות ותרגולים שמתקיימים בשיתוף עם חברה לציוד הנדסי. בתחום החשמל, נלמדות הכשרות נוספות במכללת עתיד, כגון קורס חשמלאי מעשי, קורס חשמלאי מוסמך, קורס טכנאי מיזוג אוויר, קורס בקרים מתוכנתים וקורס חשמלאי מתח גבוה. נוסף על כך, במכללה זו אפשר לקחת חלק במגוון הכשרות בתחומים כגון רכב, מחשבים, בניין, בטיחות, חשבונאות וענפים נוספים. לרשת המכללות שלוחות בערים רבות ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום.


אתם בוודאי רוצים לדעת היכן עוד אפשר ללמוד את הקורס, מתי נערך יום פתוח בקרוב ומהן עלויות הלימוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל שאלותיכם, אנו ממליצים לכן להיעזר בשירות האישי שלנו חינם וכך לחסוך כסף וזמן יקר.

רוצה לדעת יותר על קורס חשמל גנרטורים? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על קורס חשמל גנרטורים
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.

חוות דעת של סטודנטים: טכנאי (5 חוות דעת)
התקבלו 5 דירוגים בציון ממוצע: 4.2 מתוך 5    
מוריה,טכניון - הנדסאים, הנדסאים בטכניון - קורס חשמלאי מתח גבוה, 25/11/2018
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת שהאופי במוסד הוא אופי לימודי שמתעסק באהבת המקצוע אך גם הפן החברתי חשוב גם הוא ובמוסד זה הפן הלימודי האמיתי והחברתי מגיעים ביחד וזה מה שיפה 😊

על הקמפוס
קמפוס המחולק לפי פקולטות וספריות לפי פקולטות שונות. יש בקמפוס הכל החל ממרפאה ועד לדואר
אווירת לימודים תמידית, אך שמוצאים את החברה לעבור איתם את הלימודים אז גם אווירת הלימודים התמידית הופכת למהנה
משה שלמה,מכללת המינהל הטכני , קורס טכנאי סלולר - המינהל הטכני, 01/10/2014
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
מוסד הלימודים המנהל התכני ראשון לציון מעביר קורסים ברמה מקצועית בהרבה תחומים מעשים.מ תיקוני מזגנים ועד תיקוני פלאפונים ברמה הטובה שיש.והוא ממוקם במקום נוח עם זמני הגעה יחסים טובים.אני אישית לומד שם תיקוני פלאפונים ועד עכשיו מרוצה מאוד מהחומר שלמדתי מרמת התקדמותי.....

על הקמפוס
למכללה יש מחירים ותשלומים נוחים בקורסי כל התחומים המעשיים. מחירים שלא מתחת לשוק ולא מעל השוק הממוצע בשאר המכללות.
 
פורומים בתחום
פורום לימודי תעודה | קורסים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
קורסים מטעם משרד העבודה
קורס טכנאי תעשייה וניהול
לימודי חשמלאי מעשי
קורס אוטומציה
מה"ט לשירותך, מה ברצונך ללמוד?
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לטכנאי
המכללה לניהול
המכללה הטכנולוגית רופין
מכללת נצרת עילית יזרעאל
מכללת אורט - לימודי תעודה
מכללת עתיד - לימודי תעודה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על קורס חשמל גנרטורים?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד טכנאי
מכללה טכנולוגית באר שבע
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
לימוד נהיגה (לפני 3 שעות, 17 דקות)
קורס מזכירות בכירה עם התמחות משפטית וביטוח (לפני 4 שעות, 53 דקות)
האם בסיום קורס מקבלים תעודה בינלאומית? (לפני 16 שעות, 43 דקות)
קורס עיוני לרכב ציבורי (לפני 1 ימים, 3 דקות)
קורס בטיחות ותברואת מזון (לפני 1 ימים, 1 שעות, 26 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD